yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (171)
  • medya (43)

  171. Sephoralardan standı kalkan marka. Sadece paletleri varmış artık çalışanın söylediğine göre. Umarım internet sitesi kapanmaz çünkü göz farı bazını çok seviyorum ve onsuz göz makyajı yapmıyorum.

  19 eylül 15:33

  170. Bu markanın göz ürünlerini hiç bir markaya değişemiyorum. Mac cosmetics bir tık yakın ancak yine de bu standartı yakalayamadım. 

  Palet insanı değilim bu nedenle hep tekli tekli farlarım olur. Bu aralar siyah fara taktığım ve urban decayin farlarına aşırı öneri aldığımdan denemiştim. Dünyanın en güzel siyah far keşfi oldu benim için. Siyah far çok riskli, dağıldığı bulaştığı an pandaya döndürebileceği gibi rezil de edebilir. Bu markanın tekli farında (gizlinot: Blackout) by sorunu hiç yaşamadım. Koyduğum yerde kaldı ve yumuşacık çok güzel dağılıyor. Bi diğer mükemmel ürünü (gizlinot: Eyeshadow primer potion) ile birlikte kullanılmasını tavsiye ediyorum. Gün boyu ne çizgilere doluyor, ne panda oluyorsunuz ne de göz kapaklarında ağırlık hissi yaratıyor. ikisini de indirimli fiyatlarla normalden uyguna almıştım. 

  10 eylül 12:42

  169. Bu tarz markaların başarılı ürünlerinin arkalarına sığınmalarından nefret ediyorum. Naked serisi başta çok ilgi çekti, ismi gibi paletlerdeki renkler tam da çıplak-ten rengi-nude olarak adlandırabilecek tonlardı. İlk üç paletten sonra çıkan bütün paletler tamamen diğerlerinin başarısının arkasına sığınıp garanti oynamaktı. Hiçbir yaratıcılık katmadan, sadece renkleri değiştirip naked heat, naked honey olarak paletler çıkarmaları hiç cezbedici değildi. Bunu maalesef too faced, anastasia gibi büyük markalar da yapıyor ve bu beni çok rahatsız ediyor.

  10 eylül 11:55

  168. artık hiçbir tarzı ve vizyonu olmayan marka.

  ne kalite ne de piyasaya sürdükleri yeni paletler, artık cezbetmiyorlar. sürekli "colourpop'un çıkarmadığı bir ürün çıkarın" diye tepki veriyorum artık. üstelik iki-üç katı fiyatına satmaya da cesaret ediyorlar.

  zaten bir süredir daha küçük çaplı markalara yöneldim. urban decay gibi markalar şakşakçı instagram takımıyla devam edebilirler.

  10 eylül 11:50

  167. Son 1 yıldır assla trend yakalayamıyorlar. Color pop markasının önderliğini ettiği sarı rengi trendine bizde uyalım demişler ve Honey adlı yeni bir far paleti çıkarmışlar fakat içinde sarı yok??? Sadece tam sarı olmayan, hardal gibi bir renk barındırıyor diğer kalan tüm renkler kahve tonlarında. Bu ilk faciaları da değil cherry paletleri de aynı şekilde isminin cherry olmasına rağmen çok az vişne tonlarında renk var denilerek eleştirilmişti birçok yabancı bloggerlar tarafından.

  Yurt dışında 49$ ülkemizde ise 500 lira olacağı gerçeğini de göz önünde tutarsak hard paas diyorum.

  10 eylül 02:59

  166. yeni bir naked palet çıkıyor: Urban Decay Naked Honey Eyeshadow Palette

  gerçi ilk iki palet haricinde niye bu seriyi hala naked olarak adlandırıyorlar anlamıyorum.

  ilgili medya:
  1
  21 ağustos 09:39 21 ağustos 09:41

  165. fiyatı görünce çenemi elimle kapamak zorunda kaldığım game of thrones iş birliğine sahip marka. aslında dizinin son sezonu gibi far paletindeki renklerin adlarını ve bazı renkleri beğenmedim (winterfell'in altın rengi olması mesela wtf?!). ancak yıllardır bu serinin fanı olmamdan dolayı ve nir adet urban decay far paletim olmasını istediğimden dolayı almak istiyorum. blogger'lara da verilmesine artık şaşıran kaldı mı, onu da kabullendim hadi. ancak fiyatını hak eder mi, indirim kampanya vb. bir olay olur mu bilemiyorum. velhasıl üşüyoruz ned reyiz. :'(

  8 mayıs 21:20

  164. Game of thrones koleksiyonundan en azından bir parça almaya çok hevesliydim. Ancak o kadar yüksek fiyatlı olup bir de youtuberlara bedava gönderilince vazgeçtim, dalga mı geçiyorsunuz derler adama. yurt dışına çıkan bir arkadaşım olursa ondan isteyeceğim. Ben anlamam yani pr bütçesi belliymiş vb., görünene bakıyorum. Tamam vergisi algısı da var ama bari dolar kuruyla biraz uzaktan yakından alakası olsun koydukları fiyatın, yok. Edit: imla

  8 mayıs 19:34 8 mayıs 19:35

  163. açıkçası benim çok çok sevdiğim bir marka, belki de en sevdiğim marka. Bugüne kadar far paletlerini, kalemlerini, maskarasını, rujlarını, allığını, bronzerını, aydınlatıcısını, faz bazını, bazını, sabitleyici spreyini kullandım hani olsun olsun far paletindeki 1-2 rengi beğenmemişimdir şimdiye kadar. sadece kendim almadım arkadaşlarımı da götürdüm aldırdım zamanında. öyle severim yani.

  fakat geçenlerde hollandada  yaşayan bir arkadaşımın türkiyeye geleceğini öğrenince internetten sipariş verip bana getirmesini rica ettim, sitesinde %20 de indirim vardı o sırada, yalnızca born to run far paletini aldım. Hollanda sitesinden yani euro, dolar da değil...

  Bir kere ürün teslim edilene kadar parayı tahsil etmediler, hesabımdan çekilen para tl olarak gözüküyor ve tam olarak 262,36 tl. Türkiye'de 480 tl olan palet... O kadar güzel paketlenmişti ki arkadaşıma çok yer kaplar paleti çıkarıp getir dedim kıyıp çıkarmamış aynen öyle getirdi, yanında mini sabitleyici sprey ve far bazı hediyesiyle birlikte, ki bu hediyeler buradaki gibi dönemsel kampanya değil, belli bir sınırın üzerinde alışveriş yapan herkese gönderiliyor (buradaki sitesinde de hediye var tamam ama kağıda konmuş fondötenle sabitleyici sprey aynı şey değil)

  Ne bileyim ya, 2 katını ödeyip aldığımız hizmete bak... Ben nasıl gidip tr sitesinden alışveriş yapayım şimdi?

  8 mayıs 01:03

  162. Naked 3 paletini temmuz 2015 te 189 ₺ ye,

  smokey paletini ise 225₺ ye aldım.

  şimdi paletleri 570 ₺ 'ye palet satıyor.

  Paletler içindeki far adedi aynı, far gramajı aynı, tozutma aynı... hiç bir zaman instagram majyajlari gibi farlarını karıştırarak makyaj yapmadım, yapamadım. Paletlerini, Almazsam öleceğim hastalığından ötürü edinip durdum sadece. Smokey'den sonra naked ultimate basic olana merak sarmıştım. Bir gün takım eksik kalmasın (!) Diye almak için gittiğimde tebeşirden hallice yapısını görüp ilk defa vazgeçtim. Vazgeçiş o vazgeçiş. Çıkarttığı paletlerin hiç biri ilgimi çekmiyor artık. Paletleri içerisindeki renkleri belki de yaşım ilerlediğinden, gözlerim bozulduğundan birbirine benzetiyorum artık. Sadece 45°lik açı ile bakınca renkleri arasında fark olduğunu görüyorum gibime geliyor. Bu sebeple son çıkarttığı palet de diğer çıkarttıkları heat, cherry ve reloaded gibi ilgimi çekmedi.

  7 mayıs 23:57 8 mayıs 00:11