yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. @pinar000 'ın girdisini okuduktan sonra "demek ki sorun bende değil sende güzelim!" dediğim kulaklık markasıdır.

  27 eylül 2015 23:02 27 eylül 2015 23:02

  2. Bayıldığım 150 küsür lirayı sonuna kadar hakeden kulaklık. 2 senedir kullanıyorum, hiç bi problem çıkarmadı. Yürüyüşte özellikle çok güzel oluyor. Ama bisikletle okula gitmeye başladığımdan beri kullanamıyorum, zira gerçekten dış dünyayla bağlantınızı kesiyor. Turuncu olanım hafif eskimeye Başladığından bu sene petrol ya da mor olanda gözüm var, güzel bir indirim bekliyorum.

  27 eylül 2015 23:49

  3. bagis modelini kullanıyorum. ergonomik olsa da ses kalitesi çok kötü. müzik dinlemekten soğuttu beni meret. nasıl yaptı bilmiyorum ama pink floyd'un high hopes'unu hiç böyle dinlememiştim, mahvetti şarkıyı. baslar neredeyse hiç yok, ses ayarı da yapamıyorsunuz, çoğu şarkıda cılız bir ses geliyor. d&r'dan indirimle 70 liraya almıştım iki yıl garantisine ve ekşi sözlük'teki yorumlara aldanıp. büyük hayal kırıklığı oldu, eğer kulaklık almayı düşünen varsa ve sennheiser çok pahalı geliyorsa, aşağı yukarı aynı fiyat skalasında olan jbl'ye bakmalarını öneririm, gayet tatmin edici.

  21 ocak 2016 13:03


  4. plattan modelini kulanıyorum ve gayet memnunum. en sevdiğim 2 özelliği : basların iyi olması, diğeri de dışarıya ses vermemesi.

  tek bir kötü özelliği var : uzun süre taktiğinızda biraz kulakta ağrı yapabiliyor çünkü kulakları bildiğiniz başınıza yapıştırıyor.

  21 ocak 2016 17:43

  5. yıllarca plattan modelini kullandım, ses kalitesi kadar tasarımı ve renkleri de kalbimi çok fethetmiş olacak ki geçenlerde bir de kransen modelini dayanamayıp aldım. plattan'ı çantada taşımak biraz zahmetli olduğundan kransen aynı kalitede ve tam çantaya at çık bir model

  21 ocak 2016 22:40 ed.21 nisan 2016 23:01

  6. İki senedir plattan modelini kullanıyorum ve çok memnunum. Özellikle ders çalışacağımda ya da dış dünyadan izole olmak istediğimde bu kulaklığımı kullanıyorum.

  22 ocak 2016 00:08

  7. plattan modelini alıp bozduğum kulaklık markası. müthiş derecede seviyodum, ses kalitesini çok seviyordum, ama kulaklık bozma konusunda rekor sahibi olan ben onu da bozdum maalesef. özlüyorum.

  22 ocak 2016 00:20


  8. kransen modeli şu ana kadar kullandığım en iyi kulaklıklardan biri (gizlinot: öbürü ise abimin kulaklığı) (gizlinot: bana yar olmadı anlayacağınız) farklı bir tasarımı olmasının yanında kulağı hiçbir şekilde acıtmıyor ve kulaktan kolay da düşmüyor. sesi asla dışarı vermiyor ki son seste müzik dinlemeyi çok seven biri olarak bu özelliğini çok özlüyorum. şuan kulaklığım olmasa bir saniye düşünmeden yenisini alırdım, kulaklık arayanlara kesinlikle ama kesinlikle öneriyorum.

  22 ocak 2016 00:29

  9. 3 adet kulaklığına sahip olduğum marka. Renkler bir harika doğrusu, sanki jelibon alıyorsun aynen öyle. Şuan isimlerini hatırlamıyorum ama bende iki modeli var. 2 adet kulağın içine girenlerden, birinin rengi fosforlu sarı bunun sağ kulak kısmı bir ara çalışmayı bırakınca aynı modelin lila rengini almıştım, sonra sarı olan da çalışmaya başladı. Daha sonra tam kulağa girmeyen ama büyükçe olup kulağa oturanlardan aldım ama hiç memnun kalmadım, pıt pıt kulağından düşüyor ve canımı yakıyor. Ama kalite olarak beğeniyorum, Süper mükemmel diyemem ancak benim gibi sıradan müzik sevenler için müzik kalitesi hoş, üstelik dediğim gibi birkaç modeli var ve renkler çok güzel. Bir de fiyatları çok pahalı değil.

  İsimlerine baktım bende 2 adet bagis(sarı,lila), bir de medis (kahverengi) varmış.

  Şimdiki aklım olsa petrol mavisi olanı alırdım, ne kadar sıkıcıyım, gidip kahverengi almışım onca rengin içinden.

  22 ocak 2016 00:49 22 ocak 2016 00:59

  10. ben de medis modelini kullanmaktayım bu arkadaşın. ilginç bir şekli var kulaklığın, ilk başlarda çok zorlanmıştım kullanırken. kulak içi değil de eski tip kulaklıkları sevmeme rağmen bu onlardan da büyük bir boyuttaydı. hatta hala canımı acıtıyor bazen. müzik dinlediğim kulağımın üstüne yatamıyorum mesela. onun dışında bir de mikrofonu çok çabuk bozuldu ama o konuda kendi hatam da olabileceğinden şüpheleniyorum. su kaçırmış olabilirim yüzümü yıkarken.

  fakat ses kalitesi gayet iyi. renkleri de pek şeker.

  22 ocak 2016 04:12 22 ocak 2016 04:12