yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  8. evdeeczaneden bu ürünü aldım, koruma bandı olmadan geldi. İletişime geçtim ama firmanın bu şekilde gönderdiğini söylediler tamam dedim kullanayım içime sinmeyerek. Yapısı su gibi gerçekten çok güzel ama yedirirken soyuluyor. O kadar para verdim ürün elimde patladı resmen.

  15 mart 21:48

  7. Kendisi benim en sevdiğim,defalarca bitirdiğim ve neredeyse herkese tavsiye ettiğim bir güneş kremi.

  Karma ve sivilceye cildimde hiçbir şekilde sivilce yapmadı.Sürümü kolay,çok sıvı olmayan akışkan bir kıvamı var.İlk sürdüğünüzde bir parlaklık veriyor cilde ama beyazlık gibi değil.Bu parlaklıkta beş on dakika içerisinde geçiyor.

  Mat denmesine rağmen çok bir matlık sağlamıyor bence ama durdukça yağlandıran o güneş kremlerinden de değil.Karma ve normal ciltler için uygun olacağını düşünüyorum.Ayrıca benim cildim hassas ve kızarmaya çok meyilli.Cildimi hiç irrite etmeyen bir ürün oldu.

  Korumasının da iyi olduğunu düşünüyorum,çok uzun süre kullandım hiç lekelenme vs yaşamadım

  Özetle çok kuru ya da yağlı bir cildiniz yoksa kesinlikle önerebileceğim bir ürün.

  6 mayıs 2022 17:55

  6. Karma ciltliyim, hem sevdim hem sevmedim bu kremi. Mat değil doğal bitişi var bence.

  Yapısı akışkan ve hafif, sürdükten sonra unutuyorum neredeyse. Makyaj öncesi için de uygun.

  Beyazlık bırakmıyor denilmiş ama yeterli miktarda sürünce az da olsa bırakıyor. Gün içinde Yenileyince iyice artabiliyor. Özellikle sivilce veya bölgesel kuruluk varsa. Kaşların etrafına da dikkatli sürmek gerekiyor bu yüzden.

  Yüzümde yanma veya iritasyona sebep olmadı. En önemlisi gözleri hiç yakmıyor, içine kadar sürüyorum.

  Benim sevmediğim kısmı ise beyazlık bırakacak mı bırakmayacak mı derdi. Her sürdüğümde aynı görüntüye ulaşamıyorum. Bu nedenle bence yağlı ciltler karmadan daha çok sevebilir.

  Bitince yeni ürünler deneyeceğim ama korumasından ve hafifliğinden memnun kaldığım için tekrar alabilirim.

  1 mart 2021 13:54


  5. karmadan yağlıya dönük cildimle anlaşan bir ürün.

  yazın yüzümde terleme problemi yaşamama rağmen cildim bu güneş kremini kusmadı. sürdükten 10 dk sonra tamamen emilmiş oluyor ve ilk sürüldüğünde bile beyaz iz bırakmıyor. yapısı losyon gibi, oldukça hafif. çift aşamalı temizlik ile cildimden kolayca arındırabildiğim, sivilce yapmayan güzel bir güneş kremi.

  17 ağustos 2020 16:03

  5

  4. Dermatologumun önerisiyle tanıştığım ve yaklaşık 5 yıldır kullandığım canım güneş kremim. Bir ara bulmakta güçlük yaşadığım için farklı bir güneş kremi kullansam da ilk fırsatta temin edip güneş kremime geri döndüm.

  Vaadettiği gibi bir matlık sağlamıyor, akışkan bir yapıya sahip ciltte ağırlık yapmıyor, iki parmak kuralına göre sürünce çok güzel emiliyor, yapış yapış bir his bırakmıyor. Akne ve leke sorunu olan biri olarak severek kullanıyorum, sivilce yapmıyor, akne sorunu olan arkadaşlar sevecektir diye düşünüyorum.

  21 temmuz 2020 22:22

  3. bu markayla ilgili hiçbir fikrim yoktu, bir dermo kozmetik alışverişimde bu ürünün deneme boyunu gönderdiler ve uzun zamandır aradığım kremi bana buldurdular. yorumlarına güvenerek aldığım ve karma cildimde bir türlü emilmeyen, ardında ağır bir tabaka bırakan nuxe güneş kremini kenara koydum bununla yola devam ediyorum şimdi.

  önceki yorumlarda da bahsedilmiş, bu kremin yapısı güneş kremi kıvamında değil, nemlendirici sürmek gibi, cilt anında emiyor ve geriye bir ağırlık kalmıyor, bir güneş kreminde aradığım en önemli şeyi karşılıyor. güneş kemlerinin klasik kokularına kıyasla sakin ve tatlı bir kokusu var. yazın 40 derece sıcakta da kullandım, terleme yapmıyor, koruyuculuğu da kesinlikle yeterli, cildim lekelenmeye meyilli ve yazı cilt rengim eşit bir şekilde geçirdim. bu ürünün kalitesinden yola çıkarak uriage'ın diğer ürünlerini de denemek istiyorum.

  17 aralık 2018 23:51 17 aralık 2018 23:58

  4

  2. Karma ve yağlı ciltler için temiz içerikli bir güneş koruyucusu. 

  Karmadan hafif yağlıya dönük cildimdeki etkilere göre yorumlayacağım ürünü.

  Olumlu yanları;

  **kokusu bence güzel (koku hassasiyeti olanlar sevmeyebilirler belki...)

  **Çok hızlı emiliyor, sanki güneş kremi değil de nemlendirici sürmüşüm gibi hissettiriyor. Yüzde varlığını en fazla bir nemlendirici krem kadar hissettiriyor.  

  **Sürdükten kısa süre sonra makyaj yapılabilinir. 

  **Bence ürün normal, karma ve karmadan yağlıya dönük ciltlerde güzel etki eder. 

  Olumsuz yanları;

  ** Üzerinde "mat" yazdığına bakmayın, yüzde mat etki sağlamıyor, daha çok yukarıda yazdığım gibi nemlendirici krem etkisi gibi bir etkisi var..

  **Yağlı ciltlerin beklentilerini karşılamayabilir ... 

  ** Yaz için bereketsiz bir ürün... Yapısı hafif akışkan bir yapı ve çok hızlı bitiyor. Yazın sık sık güneş kremi yenilemek gerekiyor bu sebepten bu krem maksimum 1 ayda biter. 

  kışın kullanıma daha uygun bence...

  ilgili medya:
  1
  7 eylül 2018 20:22


  4

  1. Matlaştırıcı ve nemlendirici özellikli güneş kremi.

  Cildim karma ve akneye aşırı meyilli. Kullandığım tüm cilt ürünleri(gizlinot: Temizleme jelleri/yağları, misel sular, nemlendiriciler, bb kremler/fondötenler, şimdiye kadar kullanmış olduğum tüm güneş kremleri, bazı allıklar...) az ya da çok kapalı komedona ya da sivilceye neden olur. Yine böyle cildim çıldırmışken bana bi sinir geldi. Temizleme jelim, gece nemlendiricim ve bu güneş kremim haricinde bütün cilt ürünlerimi kullanmayı bıraktım bir süreliğine. İki hafta sonra cildim iyice sakinleşti. Yeni sivilcem çıkmadı ki bi pms dönemi geçirdim bu iki hafta içinde. İzlerimin iyileşmesi hızlandı. Tabi bunu bu güneş kremine bağlamıyorum, sadece cildime zarar verenin bu krem olmadığını bu şekilde tespit edebildim.

  Yapısı ne yoğun ne çok cıvık, akışkan beyaz renkli bir losyon. İlk sürdüğümde bir parlaklık veriyor ancak beş dakika içinde o etkisi geçiyor. Mat demişler ama ölü matlığı olmuyor, ki ben bunu sevmiyorum zaten. Verdiği beyazlık onbeş yirmi dakika içinde iyice hafifliyor ve ciltte aydınlanmış bir etki bırakıyor. Benim gibi Olive alt tonlular bunu sever bence.

  Cildimin yağlanmasını hızlandırmadı. Burnum yine aynı sürede parlamaya başlıyor. altına ya da üstüne nemlendirici sürmesem de cildim nemli kalıyor ama ciltte varlığını hissettirmiyor. Ben göz çevreme de kullanıyorum, milia sorunu yaşamadım ama on dakika sonra katlanma bölgemde beyaz çizgi oluşturuyor. Far kullanmadığım için bunu sorun etmedim, elimle iki saniyede düzeltiyorum.

  Üstüne sürülen cilt ürününü daha güzel gösterme gibi bir özelliği de var ama ben çoğunlukla tek kullanıyorum.

  Koruma etkisine gelirsek, ben plajda kullanmadım, orda nasıl korur bilmiyorum açıkçası. Yalnız güneş altında epey yürüdüğüm günler oldu. Bronzlaşma ya da lekelerimde koyulaşma olmadı. Ama ben bir-birbuçuk çay kaşığı kremi suratıma boca ediyorum. Gün içinde de tazelemiyorum. Bu kullanım şartlarında memnun kaldığım bir krem oldu.

  22 nisan 2018 13:19