sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  11. organik sertifikalı bir markadir.türkiyede urtekram'ın distribütörlüğünü yapan firmalarından biri olan silm group'un (link: https://www.instagram.çom/p/BrE5GÖYHfBO/ bu) linkteki açıklamasıyla ekonomideki durumlardan dolayı türkiye'deki faaliyetlerini sonlardıklarını açıklamışlardır.

  edit: (yazar: @sevdaninzillisi ) sayesinde öğrendiğim için düzeltme yapayım.türkiye'de distribütörlüğünü yapan başka firma da varmış. (link: http://www.urtekram.om.tr/i-letişim/ bu) linke göre biomarket,urtekram ürünlerini bizle buluşturmaya devam ediyor.

  Organik ve güvenilir içeriğine devam.

  4 haziran 16:51 5 haziran 08:54

  10. hindistan cevizli, normal saçlar için olan şampuanını yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. bu şampuanı kullanmadan önce kepek problemi için başka bir şampuan kullanıyordum ve ona bağlı olarak normale oranla saçlarım daha çabuk yağlanır olmuştu. ama iki haftadır o yağlanma problemim kalmadı. bu şampuanın kurutucu özelliğinden mi yoksa diğer şampuanı bıraktığım için saç derimin dengeye gelmesinden mi kaynaklı bu daha az yağlanma durumu bilmiyorum. ama içeriğinin temiz olması, çok güzel bir kokusunun olması ( hindistan cevizli kek hamuru gibi kokuyor ama saçta o koku kalmıyor), saçları kazık gibi yapmaması ve gerçekten saçı, saç derisini arındırması çok iyi olduğu için benim 2. şişesini de alıp yedeklediğim bir ürün oldu.

  16 ocak 04:54

  9. Aloe veralı şampuanını ve nordic birch toniğini kullanıyorum. ıkisinden de çok çok memnunum. Aslında iki ürün içinde ayri girdi girecektim ama başlığı görmüşken burda da bahsedeyim kısaca:

  Aleovera şampuanı kepek problemimi kontrol eden, saçlarımı yumuşak bırakan ama aynı zamanda güzel de temizleyen bir şampuan oldu. Kepeği yüzde yüz geçirdi diyemem ama artırmadı, kaşındırmadı, hatta biraz azalttı.

  Tonik ise bir harika, normalde toniği gereksiz bulurum ama bu cildi öyle güzel temizliyor ki ben adeta temizleyici gibi kullaniyorum kendisini..ilk defa gül suyundan sonra bir toniği çok sevdim sanırım.

  Marka ise doğallığa, doğaya önem veren cf ve vegan ürünler üreten bir marka. Lilakutudan temin ediyorum, ucuz değil maalesef ama indirimleri takip edince alınabiliyor.

  22 aralık 2018 00:06

  8. çay ağacı şampuanını an itibariyle bitirmiş bulunmaktayım. sanırım saçlarım ve ben yolumuza bu marka ile devam edeceğiz. etkilerine geleyim, ben bu şampuanı almadan evvel kafamda aşırı bir kaşıntı sorunu ve kepeklenme vardı. hatta kepek değil de tortu diyeyim çünkü kaşıdığım zaman görüyordum. İlk yıkamada kaşıntıyı aldı, 2-3 yıkamada saç derim tertemiz oldu ve resmen kafamın hava aldığını hissettim. Saçlarıma etkisinden bahsedersem evet biraz kurutuyor ve banyoda tarayamiyorum kesinlikle, ama havluyla nemini alıp kuruttuktan sonra yumuş yumuş oluyor saçlarım. ben saç kremi, sprey, yağ vs. kullanmaktan hoşlanmıyorum ama saçlar istiyor gerçekten. tek olumsuz yanına gelirsem o da fiyatı, 250 ml 45, 500 ml olan 60tl idi en son. yine de değer diye düşünüyorum.

  21 aralık 2018 10:05 21 aralık 2018 10:06

  7. Nordic berries şampuanını aldığım marka. 2 şampuan yapmam gerekiyor, sülfatsız olduğu için beklediğim bir şeydi tabii. Kokusu idare eder, saç derimi 2 yıkamada baya temiz hissettirdi ve yıkanır yıkanmaz kepek veya kaşınma yapmadı diyebilirim. Şişesi çok tatlı.

  12 aralık 2018 14:33

  6. Sarı saçlar için olan papatyalı şampuanının yarısına geldim. Ürün gerçekten çok temiz içerikli, saçlı deride içinde zibilyon kimyasal içeren şampuan kullanmayı doğru bulmadığımdan beri temiz içerikli şampuan kullanıyorum ve bu en temiz içeriklisi oldu diyebilirim. Zaten eco cert sertifikalı. Ürünün kokusu kötü, ama kalıcı da değil. Diğer temiz içerikli şampuanlar gibi saçları semsert değil yumuşacık yapıyor, köpürmesi de çok değil ama yeterli oluyor. Bu bitince güllüsünü alıcam sanırım onun kokusu daha güzelmiş, temiz içerikli şampuan arayan süslülere öneririm ama keşke bu kadar pahalı olmasaydın :(

  17 kasım 2018 20:44

  5. tam da 2 saat önce ilk urtekram alışverişimi yapmıştım bu başlığı gördüm,şaşırdım. ben ısırganotlu şampuanıyla saç açıcı spreyini aldım organique maskeleriyle beraber. urtekramın ünü baya iyi ama korkuyodum değiştirmeye şampuanımı. yıllardır (minimum 15 senedir) saç dökülmesiyle savaş halindeyim ve şuan tepemde 2 tel saçım varsa kesinlikle vichydir sebebi. ama içerik olarak cf markalara yönelmek istememden ve hali hazırda şampuanımın bitmesiyle bir gaz siparişimi oluşturdum. umarım dökülmemi tetiklemez,arttırmaz, düzenimi sapıttırmaz yoksa maalesef vichye geri dönerim (cf.te sınıfta kalırım) çünkü saç dökülmesini çeken bilir psikolojiyi ultra etkiliyo.

  12 mayıs 2018 19:14 12 mayıs 2018 20:08

  4. Neredeyse tüm şampuanlarını kullandım diyebilirim. Artık ailecek bu markayı kullanıyoruz. Şampuanlardan inanılmaz memnunum. Belki birazcık kurutuyor ama saç kremi veya serumuyla üstesinden geliyorum. Genel olarak kokuları çok iyi değil. İçlerinde en iyi kokanı güllüsü. Bazen kokusuz olanı da satın alıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Sıvı sabunlarından da memnunum. Biraz araştırıp en uygun yerden alıyorum, genellikle lilakutu indirimi yakalıyorum.

  11 mayıs 2018 23:45 12 mayıs 2018 16:35

  3. Sonunda geldi

  2 aydır nordic berries serisinin Türkiye'ye gelmesini bekliyorum.

  İçeriğinde, Seabuckthorn Yağ, Yabanmersini, Kızılcık, Kuşburnu ve birçok antioksidan ve vitaminler bulunuyor.

  Şampuanını kullanmaya başladım pamuk gibi saçlarım oluyor.

  Kokusu meyveli ama öyle yapay değil gerçek kırmızı meyvelerden geliyor.

  Normalde saçlarımı yıkadıktan sonra bakım yağları serumlar kullanırım 15 gündür hiçbirini kullanmıyorum. Işıltı için hiçbir ek ürüne ihtiyacım kalmadı o kadar çok memnun kaldım.

  Vegan, Ecocert ve Cosmos organik Sertifikalı

  İçeriğinde zararlı kimyasallar 0 (sıfır)

  serinin diğer body lotion vs gelmesini bekliyorum şimdi. Kokusunu özellikle keşke buradan yollayabilsem o kadar güzel kokuyor saçlarım.

  23 temmuz 2017 13:59

  2. ilk olarak (gbkz: vegan dükkan ) da tarkan abinin tavsiyesiyle alarak kullandığım markadır, danimarkalıdır, organik sertifikalıdır. ben aloe veralı diş macununu, saç kremini ve sabununu kullanmıştım. oldukça memnun kaldım ve diş macununa hala devam ediyorum. öyle deli gibi köpürmeyen, ama temiz içerikli ve güzelce temizleyen bir macun. (gbkz: humble ) bambu fırçayla kombinledim, sevindirik oldum.

  her aşamada kontrolü sağlanmış ürünleri, bizi bunu sertifika olarak aramaya zorlamış olsa da sistem (çünkü sonuçta tüketim çağı, insanlar içme suyuna bile erişemeyebiliyorlar malesef) yine de zararsız madde tüketiminin herkes için rahat olabilmesini dilerdim. bu da benim gönlümden geçendir, mis kokulu meyve bahçelerinden doya doya keyifle yese dursa çocuklar..

  28 aralık 2016 14:20