yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  1. Nascita far karıştırma fırçası ve ecotools karıştırma fırçası efsanevi iş görüyor. Uzun zamandır kullanıyorum, tavsiye ederim. Ecotools 12.90 , Nascita ise 11.90 falandı.

  Ukte (yazar: dreamersofdreams )

  6 aralık 2016 18:35

  2. Eklips'in karıştırma fırçasını 3 yıldır kullanıyorum. Hatta ikinciyi aldım. İlk göz ağrım. Kaç defa yıkadım hiç bir şey olmadı çok güzel iş görüyor üstelik indirimli hali de gratiste 4 5 liraya denk geliyor.

  6 aralık 2016 19:16 6 aralık 2016 19:16

  3. görkem karman art netin karıştırma fırçasını mac 217 ye muadil olarak göstermiş geçen gratiste denk gelince aldım fiyatını tam hatırlamıyorum ama 10 liradan azdı. tek farkı art netin kılları birazcık sert ama iyi iş görüyor yine de mac e 80 lira vermektense bunu tercih ederim. flormarın karıştırma fırçası da gayet başarılı hatta yeni bir karıştırma fırçası çıkarmış denk gelirse ona bakacağım mutlaka o da çok övülüyor. bir de eklipsin seyahat boy fırça setinden çıkan iki karıştırma fırçası var zaten o seti sırf bu iki fırça için aldım ikisi de gerçekten çok çok iyi. ayrı ayrı tekli satılmıyor maalesef.

  7 aralık 2016 12:31


  4. Pazarda 3 TL. 1 senedir kullanıyorum ve sürekli yıkıyoru. taş gibi maşallah :)

  7 aralık 2016 13:37

  5. Hem iş gören hem de uygun fiyatlı olan karıştırma fırçalarıdır. İlk aldığım karıştırma fırçası xp'nindi. Kılları yumuşacık ve hiç dökülme yapmadı ve karıştırma işlemini güzel bir şekilde yapıyor ama eğer küçük gözlüyseniz ve göz kapaklarınız dolayısıyla katlanma bölgeniz de darsa biraz büyük kaçabiliyor çünkü çok uzun olmayan geniş kıllı bir fırça ama biraz dikkat ederseniz sorun olmaktan çıkıyor zaten. Ki bu fırça fiyatına göre gerçekten çok iyi iş görüyor yaklaşık 7 tlydi diye hatırlıyorum bir de bu fırça çift taraflı diğer tarafında kirpik diplerine far sürebileceğiniz ya da dudak fırçası olarak kullanabileceğiniz ince küçük bir fırça. İzmir'de olanlar için şöyle tarif edeyim nerden aldığımı; Çankaya'daki Tuğba Kuruyemiş'in karşısında şuan adını unuttuğum bir milyoncu gibi bir yer var oradan aldım ben.

  İkinci aldığım karıştırma fırçasıysa internette güzel yorumlarını okuyarak aldığım flormar karıştırma fırçasıydı. Ben indirimsiz fiyatıyla aldım 12 ya da 13 liraydı ama geçen günki tüm ürünlerde %30 indirim sayesinde yaklaşık 8 tlye düşmüştü.Bu fırça xp'ye kıyasla biraz daha uzun ve dar. Bu sayede de daha kontrollü bir karıştırma işlemi sağlıyor ve gerçekten farları karıştırmakta çok başarılı. Bu fırça da xp de benim anladığım kadarıyla sentetik kıllı fırçalar bu yüzden çok pigmentasyonu yüksek

  bir uygulama yapmıyorlar açıkçası. Bu fırça da yine hiç dökülme yapmadı ve gerçekten çok güzel bir fırça.

  Benim sahip olduğum son karıştırma fırçası ise aynı zamanda yeni aldığım koton beauty'nin çift taraflı far fırçası. Öncelikle şunu söylemem gerek bu fırça gerçekten çok şık bir ambalaja sahip çünkü rose gold <3 bir tarafı far uygulama fırçası. kısa geniş kıllara sahip ve gerçekten uyguladığınız farı pigmentasyonu düşükse daha yoğun uygulamanızı sağlıyor. diğer tarafıysa çok kullanışlı bir karıştırma fırçası .bu fırça diğer ikisine göre ucu daha dar ve biraz daha kısa bir fırça böylelikle küçük ya da düşük gözlüler için biçilmiş kaftan değil karıştırma fırçası oluyor! Bu fırçayı henüz iki kere kullandım ama şimdiden favorim oldu çünkü hem uygulayıp hem dağıtabildiğiniz için çok pratik oluyor ve dağıtma işlemini benim istemediğim alanlara da yapmıyor minnoş bebek bir fırça olduğu için(gbkz: )küçük Vee bu fırça sadece 10 tl. Diğer iki fırçayı da çok severek kullanıyorum ama ben bu işlerde yeniyim hem farımı süreyim hem dağıtayım ikisi bir arada olsun seyehatlerde de pratik olsun derseniz bunu öneririm ben.

  7 aralık 2016 17:14

  6. Artnetin no:25 karıştırma fırçası. Cosmetica.com dan 5tl ye aldığım. Harika bir fırça. Sık be sert kıllı ama ürün uygulayışı gerçekten başarılı.

  12 şubat 2017 12:10

  7. Bugün miniso'da açık halini gördüm. Yumuşacık ve sık kıllara sahip ve uca doğru daralan bir yapısı var.(gizlinot: Gözde güzel bir uygulama yapacağını düşünüyorum şeklinden dolayı) Malesef ki kutulu olarak kalmamıştı. Yine de görürseniz ve ihtiyacınız varsa diye yazıyorum. (link: https://www.miniso.com.tr/makyaj-fircasi-4015 Miniso far karıştırma fırçası) Bulursam hemen bir tane kendime kapacağım.

  3 temmuz 2018 00:30


  8. Dirty works çift taraflı karıştırma fırçasıdır benim için. Alalı uzun zaman oluyor o yüzden fiyatını hatırlayamadım ama indirimde uyguna gelmişti.

  3 temmuz 2018 00:41

  9. h&m'in bir ucu karıştırma fırçası bir ucu da kesik uçlu olan fırçasını almıştım 12-13 liraya. yumuşak, sık kıllı ve kılları dökülmüyor. uzun süredir kullanıyorum memnunum kendisinden.

  3 temmuz 2018 00:47

  10. Elimde bulunan ve çok memnun olarak kullandığım 3 fırça var :                                                                                   1) Koton beauty çift taraflı fırça : Bu fırça bahsedeceğim fırçalar arasındaki favorim bir tarafı farı yerleştirmek üzere tasarlanmış diğer tarafı ise konumuz olan karıştırma fırçası hem kullanışlı hem de çok şık rose gold bir tasarıma sahip, mutlaka bir bakın derim. Fiyatı da çok uygun ben aldığımda 10 liraydı, sanırım hala aynı.                                       2) Eklips karıştırma fırçası : Seyahat boy setinden çıkan bu fırça da ( aslında karıştırma fırçası olarak kullanabileceğiniz iki fırça var setin içerisinde ) çok kullanışlı ve uygun fiyatlı bakılası bir karıştırma fırçası kanımca.                                                               3) Artnet karıştırma fırçası : Kılları biraz sert ama farları karıştırma görevini oldukça başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Bu da yine hem performansı hem de fiyatı ile öneridir <3. 

  3 temmuz 2018 00:55 3 temmuz 2018 00:57