yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (175)
  • medya (1)

  175. Bir araya gelindiğinde diğer çiftler gibi sıradan şeyler yapamazsınız. Mesela boş boş oturmak, saatlerce film izlemek, kitap okumak... Hep bi anı değerlendirme hissi olur boş geçirdiğiniz her an için üzülürsünüz.

  18 aralık 2019 15:38

  174. İnsanı fazlasıyla yoran, özlemeyi artık nefes almak kadar normal kılan ilişki türüdür. Dört sene bu şekilde ilişki yaşadım ne zaman birbirimizi özlesek deli gibi kavga ederdik, yan yana olsak minicik bir tartışma bile yaşamayacağımız konularda kavga edip günlerce küserdik. Eğer belli aralıkla görüşüyorsanız belki her şey daha yaşanılabilir olur fakat senede birkaç kere biribirinizi görüyorsanız sıkıntı büyük.

  İnsan bir kere uzak mesafe ilişkisi yaşayınca (gizlinot: Hem de yıllarca) gerçekten yakınındaki biriyle birlikte olamıyor. Daha sonra 5 aylık bir ilişkim oldu en sonunda koşarak uzaklaştım ordan sürekli yan yana mıç mıç bir ilişki asla bana göre değil. Belki benim yapımdan ötürü belki de yaşadıklarımın bana kattığı orasını bilemiyorum.

  18 aralık 2019 11:26

  173. Bazen yakından yürütmekten daha kolay olabiliyor. Beş sene uzak mesafe ilişkisi yaşadım herşey çok güzeldi(yada ben öyle sanıyordum).  Beş senenin sonunda mesafeler bitti aynı şehirde kaldık. 4. Ayda ayrıldık. En azından ayrılık tesellisini zaten ne kadar yanımda oldu diye yapıp bi miktar kendimi kandırıyorum. Uzağı da yakını da zor valla ya bu ilişkilerin ya. Keşke biri gelip babamdan istesede hiç uğraşmasam bu moddayım şu an tam olarak. 

  18 aralık 2019 00:43


  172. benim tehlikeli bulduğum ilişki türü. alışınca bu tür ilişkiye sanki yakın olduğunda yani uzak mesafe giderildiğinde olmayacakmış gibi geliyor. hiç denemedim. o da eksik kalsın lütfen.

  17 aralık 2019 21:09

  171. İlişki eğer oturmadıysa,başındaysa ve sonradan geçici bir süreliğine gittiyse dahi yürümeyendir. En azından benim için böyle oldu.

  17 aralık 2019 16:21

  170. Benim ilişki anlayışım; beraber güzel vakit geçirmek, birseyler paylaşmak oldugu için girişmeyecegim durumdur. İstediğim zaman göremeyeceğim, sarılıp uyuyamayacagım bir ilişki sms ilişkisidir benim gözümde. Daha önce bir kere denedim ama önereceğim birsey degil. Tam anlamıyla gercek ilişki gibi olamıyor, birisi hayatında var ama cismen yanında olmayınca birseyler hep eksik kalıyor

  17 aralık 2019 14:47

  169. ilişkiye uzak mesafe sonradan girdiyse sağlıklı şekilde sürdürülmesi çok zordur. ama en başından böyleyse ve yakın mesafeye dönme şansı varsa artısıyla eksisiyle mümkündür.. geçmiş ilişkimi bu şekilde 2,5 sene devam ettirdim. ayrı ülkelerdeydik, yılda iki veya üç hafta görüşebiliyorduk, bu bile çok zor oluyordu ama çok da güzeldi. ilişkiyi bitiren de mesafeler olmadı.

  17 aralık 2019 11:00


  168. aradaki mesafenin azalmayacağını bilirsen “düşüncelere değil,duygulara teslim ol“ demesi seni ikna etmez.onunla birlikte olmak için istekli olsan bile kafanda aynı düşünce dönüp durur. yeri geldiğinde aynı şehirdeki sevgilini bile zor görürsün katılıyorum ama ona ulaşmak zor değildir nihayetinde.birde yaş aldıkça ilişki anlayaşın hayata bakışın değişiyor. yaşım daha genç olsaydı katlanabilirdim. zaman geçtikçe duygular yoğunlaşıyor yaşanmışlıklar artıyor mesafeler diken gibi yüreğine batıyor insanın.dışarıdaki sevgililerin varlığı bile mutsuz ediyor sebepsiz yere, bizde böyle olabilirdik diyorsun. küçücük telefon ekranına saatlerce bakmak yetmiyor. dolayısıyla benim göze alabileceğim bir durum değil.bende değer vermek istiyorum ama uzaktaki birine değil. dolayısıyla sabredebilen, tüm bunların geçeceğine inanan insanlar için katlanması kolay durumdur. karşındaki kişi gerçekten tanıdığın en iyi insanlardan biri olsa bile sen baş edemeyince ilişkini kurtarmaya yetmiyor.

  17 aralık 2019 10:26

  167. Üniversite okuduğum şehirde tanıştığım erkek arkadaşımı okulum bitince orda bırakıp eve döndüğümde başladığımız süreç. Sürekli vakit geçirildiğinden bir anda olan bu kocaman uzaklık acaip moral bozucu.

  ilk başlarda dayanılmayacakmış gibi geliyor. Hayat, zaman hiç geçmezmiş gibi. Sanki tek başına hiç bir şey yapamayacak; yemek yemeyip, uykusuz kalacakmış gibi. (gizlinot: oysaki sadece bir yıldır hayatındayım)

  Başlarda her gün ağlıyordum. Azcık bir görüntülü konuşalım dayanamayıp kapatıyordum. Büyük depresyona girmiştim, acaip mutsuzdum.

  Şimdi iki ay oldu ve alıştım. Evet hala çok özlüyorum, arada yine duygulanıyorum ama artık akışına bıraktım. Elbet bir yol bulup görüşeceğimize inanıyorum :)

  Ayrıca uzaktan yürütmek zor tabiki de kaçabiliyorsanız kaçın derim. Ama kavuşunca o kadar tatlı olacak ki. Yani umarım...

  23 eylül 2019 22:11

  166. Kısa bir zaman sonra benim de sevdiceğimi yolcu ederek yaşamaya başlayacağım durumdur kendisi. Korkuyorum ama nedense içimden bir his bu durumun ikimize de iyi geleceğini düşündürüyor. Umarım bu süreci başarıyla atlatırız.

  23 eylül 2019 00:45