yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (178)
  • medya (0)

  178. Üniversite okuduğum şehirde tanıştığım erkek arkadaşımı okulum bitince orda bırakıp eve döndüğümde başladığımız süreç. Sürekli vakit geçirildiğinden bir anda olan bu kocaman uzaklık acaip moral bozucu.

  ilk başlarda dayanılmayacakmış gibi geliyor. Hayat, zaman hiç geçmezmiş gibi. Sanki tek başına hiç bir şey yapamayacak; yemek yemeyip, uykusuz kalacakmış gibi. (gizlinot: oysaki sadece bir yıldır hayatındayım)

  Başlarda her gün ağlıyordum. Azcık bir görüntülü konuşalım dayanamayıp kapatıyordum. Büyük depresyona girmiştim, acaip mutsuzdum.

  Şimdi iki ay oldu ve alıştım. Evet hala çok özlüyorum, arada yine duygulanıyorum ama artık akışına bıraktım. Elbet bir yol bulup görüşeceğimize inanıyorum :)

  Ayrıca uzaktan yürütmek zor tabiki de kaçabiliyorsanız kaçın derim. Ama kavuşunca o kadar tatlı olacak ki. Yani umarım...

  23 eylül 22:11

  177. Kısa bir zaman sonra benim de sevdiceğimi yolcu ederek yaşamaya başlayacağım durumdur kendisi. Korkuyorum ama nedense içimden bir his bu durumun ikimize de iyi geleceğini düşündürüyor. Umarım bu süreci başarıyla atlatırız.

  23 eylül 00:45

  176. ben galiba olumlu yorum yapan nadir insanlardan biri olacağım bu konuda. uzak mesafe ilişkim var, otobüsle 12 saat. ayda bir kez görüşüyoruz genelde, yazları daha sık. bir kez bile kavga etmedik, her buluşmamız daha güzel geçiyor. birlikte italya'ya bile gittik, ayrı olmamıza rağmen çok şey başardık, çok şey paylaştık ve ben onu öyle derinden seviyorum ki yazdığı bir mesaj bile beni iyileştirebilir. uzak mesafe ilişkisi yüyüyebilir, hem de istersen çok güzel yürür de. herkes aldatır, gidin yakınınızdan birini bulun diye ahkam kesilmesi de son derece yanlış. benim yakınımda onun zerresi olabilecek bir erkek yok. öyle kolay bulunmuyor aşk. bir sene sonra aynı şehirde yaşama, daha sonra evlilik düşüncemiz var. iki taraf da gerçekten istiyorsa, hele ki ortada belli bir tarihte aynı şehirde yaşama veya evlenme gibi durumlar varsa hiç de zor gelmez. o uzun ayrılıklardan sonra öyle çok özlemiş oluyoruz ki birbirimizi, birlikte olduğumuz zamanlar inanılmaz güzel geçiyor. her buluşmamızda elimizde kocaman bir çanta biriktirdiğimiz hediyeler ve heybemizde konuşacak konularımız oluyor.

  21 eylül 01:02

  175. Zor bir ilişki türü, Yakın mesafeye döneceği tarih belli değilse yani belirsizlik hakimse daha da çekilmez olur. Severek ayrılmak zorunda kalmak da zor.

  20 eylül 19:20

  174. İlk gencligim, ilk askim, ilk aldatilmam, ilk hayal kirikligim. Tovbeli oldugum iliski sekli o yuzden.

  20 eylül 12:28

  173. Her zaman uzak durduğum ilişkidir. Uzaktan uzağa telefonla konuşup, mesajlaşıp, yılda birkaç kez görüşmek istediğim biriyle anca arkadaş olabilirim. Elini tutamayacaksam üzüntümü sevincimi o an onunla paylaşamayacaksam bir önemi kalmıyor

  20 eylül 11:40

  172. 5 yıllık sevgilimle bile zar zor 1,5 yıl idare edebildiğimizdir . Sevgi asla kaybolmuyor ama en küçük seyler bile bahaneye dönüşüyor kavga etmek için . Ve gerçekten çok sevdiğim bi insanı kaybettim ..çok zor bi süreçti bizim için sürekli kavga eder hale gelmiştik ve birbirimizi yıpratmayalım artık diyip ayrıldık . 1 hafta ayrı kalsam (Sevgili olsun, arkadaş olsun) direk yabancılayan biriyim kısacası kimseye tavsiye etmeyeceğim ilişki türü .

  20 eylül 03:02

  171. 1 aydır uzağız kaldı 6 ay... en erken üç aya görüşücez, düşündükçe içimi sıkıntı basıyor. Çok özlücem be sözlük:/// birlikte yaşayacağımız güzel günleri düşünüp moral bulmaya çalışıyorum. Biraz da korkuyorum. Şimdiden çok özledim.

  20 eylül 02:29

  170. (geçici birsüre ayrı kalanlar hariç) yaşayın, neden yürümeyeceğini kendiniz görün. en iyi ihtimalle ilk başkasını bulan siz olursunuz ya da aldatıldığınızdan haberiniz olmaz. "ne iyi ne kötü gününüzde yanınızda olamayan, yüzyüze kavga edemediğinizden ne birbirinize gerçekten alışabildiğiniz ne de ilişkinizin olgunlaşabildiği, birlikteyken yalnız hissettiğiniz bir ilişkiniz olsa ne olmasa ne" diye kendiniz diyeceksiniz zaten.

  4 eylül 11:36

  169. şuan uzak mesafede olduğum fakat ne tür bir ilişki içinde olduğumu bilmediğim biri var. bir kere gördüm henüz ve aşık oldum galiba. aylardır özlem duygusunu en derininden yaşıyorum. o kadar uzakta olduğunu düşünmemeye çalışıyorum. ama yanımda olmasına, kokusuna, sarılmasına, öpmesine çok ihtiyacım var. önceki ilişkilerini dipdibe yaşamış biri olarak bu çok zor geliyor. işe yarayan tek yanı sanırım hasretinden eriycem yakında o olucak. birinin beni sevip sevmediğini gözlerine bakarak anlamayı seviyorum. insan sevince gözlerinde gözüküyo çünkü. bakamıyorum o ela gözlerine. bilemiyorum sevilip sevilmediğimi. çok zor...

  3 eylül 18:10