sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (235)
 • medya (19)

235. Saçlarım neredeyse belime kadar uzadı ama çok fazla dökülmeye başladı. Hiç uzun saç kullanamayacağım herhalde diye düşünmeye başladım. Resmen kafamda dört tel saç kaldı, kestirmeye de kıyamıyorum. Sarımsak yağı, badem yağı, Hindistan cevizi yağı vesaire, ne varsa kullanıyorum ama maalesef olmayınca olmuyor

10 ekim 2018 17:52

234. Saçın her boyunu kullanmış biri olarak. Yaş ilerledikçe eziyet olan; ama çok sevdiğim bir durum uzun saç aslında... Ama o kadar uğraşmak istemediğim için artık omuz hizamda düz modern bir kesim kullanıyorum. Yıkaması kolay kurutması, boyaması daha kolay bir hal aldı böylece. Uzun saçta bakım isteyen bir durum. Uzun saç hayaliniz varsa yağları, maskeleri be kremleri hayatınızda rutin haline getirmelisiniz. Her güzel şeyin bir bedeli var haliyle.

10 eylül 2018 22:37

233. koca kafam ve kıvırcık saçlarımdan ötürü bana en uygun olduğunu düşündüğüm saç boyu. he kullanabiliyor muyum? hayır. saçlar göğsüme değmeye başladığı an orta boy kestiriyorum yine. zira o boyda saç dökülmesiyle uğraşmak zorunda kalıyorum. taramak da işkenceye dönüşüyor. ama başkasında görünce bayılmıyor muyum? bayılıyorum. böyle aslan yelesi gibi kıvırcık uzun uzun saçlar.

başkasının olunca bakmaya doyamadığım kendimde olunca bakımsız gelen saç boyudur.

9 eylül 2018 10:42

232. son yıllarda saçımı sadece toplamak için uzatıyorum. evde sürekli saçma sapan işler, açık saçla hiç yapılmıyor. mecbur at kuyruğu ya da anne topuzu.

8 eylül 2018 20:57

231. Saçım saçın olsun projesine destek olmak için belime kadar uzatmaya çalıştığım şaçtır. Bakımı zordur arada bir şşş kız bak uzuyorum ama uclarım kırılıyor hadi kestir dediğini duyuyorum saçlarımdan. 

8 eylül 2018 10:39

230. Kesinlikle bana kisa sactan daha cok yakisan ama yaz-kis topladigim icin, ben ne anladim bu isten dedirten sac modelidir.

Yuzume enseme degdiginde kasiniyorum, rahatsiz oluyorum maalesef. Keske kisacik kesim uzun ama gidikli yuzume yakissaydi

8 eylül 2018 10:04

229. asla vazgeçemiyorum.

boya yüzünden yandı saçlarım, hala uzatma dönemindeyim. omzuma anca geliyor saçlarım. en çok belime kadar uzanırken iyi hissederdim. en iyi ihtimalle birkaç yıl var o günlere. bir kamu spotu: saçınızı boyatmayınız. rengi istediğiniz gibi olsa bile dokusu kayboluyor :(. dha kötüsü yanabiliyor. :(

8 eylül 2018 01:04

228. ne yapıp edip geri döndüğüm saç modelidir. çünkü uzun saçı kendimle o kadar özdeşleştirmişim ki kısa saçlarla aynaya baktığımda kendim gibi hissedemiyorum. zaman zaman çıldırıp kısacık modeller kestirdiğim oldu ama hep pişman oldum, yakışsa bile o ben değildim. o yüzden hep geri uzattım.

gotik zamanlarımda(gizlinot: swh) kalçama kadar uzun, siyah ve gürdü. bence güzeldi, çok da iltifat alıyordum ama siyah saç yüzü sert gösteriyor tabi. şimdiye kadar saçımı bir sürü renge boyamışımdır, ara sıra yine boyamaya heves ediyorum ama tekrar dönmeyeceğim tek renk siyah olabilir.

şimdi ise saçlarım doğal renginde ve sırtımın ortalarına geliyor. keşke yine eskisi gibi uzasa. çok seviyorum, hem kendimde hem başkalarında

7 eylül 2018 23:59

227. İki ay öncesine kadar saçlarım hep göğüs hizamın altındaydı ve ben hafif önleri katlı kesim yapar kullanırdım. Kışın gerçekten kullanımı rahat. Ama gel gelelim yazın iş ken ce. Benim için tek tanımı budur yaz işkencesi. Ha diyeceksiniz ki topla topuz falan yap onlar da güzel duruyor, ama kısa saçta hem toplayıp kullanabiliyorsun hem de açık hiçbir şekilde de bu nal mı yor sun :))) 

7 eylül 2018 16:53

226. saçlarım dalgalı ve normalden kuruya dönük ve zaman zaman kabarma problemi yaşıyorum. ama tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki belli bir uzunluğu aştığında kullanması çok kolay oluyor. kabarma şekle girmeme gibi sorunlar çok nadir yaşanıyor (bütün gün topluysa filan) yıkayıp, suyunu alıp çıkıyorum. yürürken kuruyor zaten. 176 boya 77 kilo olmam ve yanaklarımın ortalama bir türk ailesini 3 ay doyuracak genişlikte olması sebebiyle kısa saçı yakıştırmıyorum kendime. tamamen bu sebepten uzatmaya başlamıştım ama sonrasında kullanım kolaylığını fark ettim. şu an sütyen askımın hizasındalar. bir de tabii kendimi bildim bileli uzun, dalgalı, kahverengi saç zaafımın da etkisi büyük :3

7 eylül 2018 15:54

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar