yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (288)
  • medya (19)

  288. Kısa saç sevdalısı biri olarak, saçlar güzelse modaya uymak için kesilmemesi, uzatılması kanaatindeyim. Benim saçlarım uzadıkça uçları kuruyor. Bakım yapsam bile canlı canlı durmuyor ben de zorlamıyorum. Saçın cinsi güzel değilse değildir. hele kısa yakışırken uzun saçla uğraşmak benim için işkence ve gereksiz masraftır. 

  Friends 7x17’deki saçlarıyla herkesi mecnun eden kuzen görseliyle düşüncelerimi destekliyorum tşk

  Edit: 7x19’muş

  ilgili medya:
  1
  18 ağustos 07:17 19 ağustos 14:01

  287. Yaz dönemi bitsin kestircem diye diye uzadılar iyice, eskiden hep uzun kullanırdım ama artık öyle sıkıldım ki tamamen zaman kaybı benim icin, kurutması uzun, sekil vermesi uzun, kendisi de uzun, bu arada uzun saç herkese yakısmıyor, saçın uzunluğu yüz tipine uygun olmalı kesinlikle. 

  25 temmuz 22:36

  286. zaman zaman çok özendiğim olay.

  kendimi bildim bileli omuz hizası ile göğsümün birazcık altına geliyor saçlarım. Arada tek kat, göğüs ile bel arasında bir yere gelecek şekilde uzatmak istiyorum ama hem uzama hızım yavaş olduğu için, hem de saçlarım bir şekilde şekillendirmeden yıprandığı için hiç başarılı olamadım bu konuda. Çeşitli doğal kürler de denedim ama hiçbirinde tavsiye edilen sekiz haftalık dönemi bitiremedim. Şimdi yine omuz hizamdaki saçlarımı haftada bir yağ bakımı, her duştan sonra urban care naturals biotin caffeine saç spreyi ile beslemeye çalışıyorum. 2-3 ay ısı kullanmasam ve küre başlasam olur da... umarım bu süreçte saçımı boyatmak ya da gün aşırı düzleştirmek gibi abuk subuk davranışlara kalkışmam.

  25 temmuz 14:06

  285. Liseden beri kullandığım saç. O dönemler daha uzundu sütyen hizasının altında belime daha yakın. Boyum kısa olduğu için artık daha kısa tercih ediyorum sütyen hizamın hemen üzerinde olacak şekilde. Maalesef uzun saç boyunuz kısaysa daha da yere çekiyor sanki sizi.

  25 temmuz 13:47

  284. Uzun zamandır kullandığım saç. Bakımı bana zor gelmiyor çünkü benim bildiğim, alıştığım saç uzunluğu bu. Ne sürede yıkarım, kurularım, şekil veririm bildiğim ve kendimi ona göre ayarladığım için herhangi bir zorluk çekmiyorum. Zaten bunu hissetseydim kısa saç kullanırdım sanırım ben yapamıyorum diye.

  25 temmuz 13:19

  283. iki yıldır filan uzun kullanıyorum saçlarımı, belime kadar değil de sütyen çizgimin bir karış altında kullanıyorum. on altı yaşımda, yani üç yıl önce saçlarımı boyun hizasında kestirmiştim bir de üstüne kahkül kullanmıştım. kahkül hiç yakışmamıştı ama kısa saçı tekrar denemek istiyorum. biraz bakım ile daha güzel duracağına inancım tam.

  uzun saçın bakımı bana zor gelmiyor, şekillendirmekle filan da uğraşmıyorum zaten. banyodan sonra urban care saç bakım yağını sürüp çıkıyorum, kendi kendine kuruyor. tabii işlem görmüş saçlarınız varsa kısa saç daha kolay olabilir sizin için.

  popo hizası saç bence de kıro duruyor ama kendi saç boyumu feminen buluyorum.

  25 temmuz 13:08

  282. Lise 2,3,4+üni ilk sınıfta saçlarım belime geliyordu. Maşa falan yapmadığım için de gür ve sağlıklıydılar ama geçen sene omuz hizasında kestirdiğimden beri uzun saçın beni ne kadar farklı gösterdiğini fark ettim. 

  Omuz hizası küt saç daha spor, güncel ve genç bi görünüm verirken uzun saç alaturka görünüm veriyormuş resmen. Gardıropta değişim yapmamama rağmen tarzım değişmiş gibiyim :d

  Tabii bu benim “kendi saçımla ilgili kişisel görüşüm”. Sevmediğiniz şeyleri seven birine k*zban demeyi yanlış buluyorum. Özellikle kadınların ağırlıklı olduğu bir platformda.

   Edit: otomatik düzeltme düzeltmesi (gizlinot: Swh)

  25 temmuz 12:18 25 temmuz 12:21

  281. Benim sütyen hizamda kullandığım,daha fazla uzattığımda genelde cansız duran,sıcak havalarda tahammül edemediğim saç. Saçı popo hizasında olan kadınlara çok saygı duyuyorum çünkü hem maddi olarak uğraştıklarını hem de sürekli bakım yaptıklarını düşünüyorum. Uzun saçı daha feminen buluyorum ben ayrıca. Özellikle saç uçlarının kuruluğu şikayetim olduğundan önerileri olan süslüler varsa mesaj kutum açık,beklemedeyim. 

  25 temmuz 12:14

  280. Kalça hizamda saçım var mat ve sağlıksız diyen herkese de özelden foto atabilirim görürsünüz mat mı sağlıksız mı. Öte yandan bu başlıktaki bazı girdiler bize gösteriyor ki kadının en büyük düşmanı yine kadındır. Ne demek kadını saçı uzun diye itham etmek? Köylü kızı demek, kezban demek? Hem köylü kızı ne demek? Evet köylü kızıyım hatta ailem şu an köyde yaşıyor ben ne kadar üniversite okumak için büyükşehire gelsem de. Bununla da gurur duyuyorum. Lütfen şu “köylü kızı” sıfatınızın bi hakaret olmadığını aklınıza kazıyın ondan sonra eleştiri yapın.

  25 temmuz 11:55

  279. Bakımlıysa ve sahibine yakışıyorsa oldukça hoş duran saçtır. Ben kısa saçlıyım, kendime de kısa saçı yakıştırıyorum. uzamaya başladığı anda kestiriyorum, Kıvırcık olduğu için çok uzamıyor zaten. Ama uzun saçım olsa bakamam, bir karış saçıma çözüm bulamadım daha.

  25 temmuz 09:44