sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (4)

  23. 11 şubat 2018'de medyaya ekleyeceğim model cüzdanını satın aldım, genel izlenimim: çok memnun kaldım. sebeplerim ise:

  -cüzdanın görünüşü tam yaşıma göre ve kullanımı çok pratik.

  -cüzdanımı çok iyi koruyan bir insan değilim ama buna rağmen yıpranmalar çok olmadı derisinin bazı yerlerde dökülmesi dışında, onları da medyaya ekleyeceğim.

  -en sevdiğim yönü, boyut olarak çok büyük olmamasına rağmen çok sayıda bölmesiyle birçok şeyi taşımaya fırsat tanıması. tüm bölmelerini medyaya ekleyeceğim, bu yönü benim açımdan çok iyi çünkü sık sık çanta değiştiriyorum, önemli belgeleri cüzdanımda taşımam gerekiyor çanta değiştirirken unutmamak için.

  -fiyatı ben alırken 320 idi, ucuz değil tabii ki de ama ben değdiğini düşünüyorum.

  ilgili medya:
  4
  29 ocak 19:30

  22. vakko diye kaliteli zannediyorsunuz ama yanılıyorsunuz. 15 yıldır müşterisi olduğum marka en son attığı kazık ile artık ilişkimi bitirdim. 2 ay önce suadiye köşk mağzasından 2 çanta aldım. birinde daha 1 ay geçmeden soyulmalar oldu. ürünün değişimini istedim ve kesinlikle tamir edip geri göndermemelerini istedim. çünkü zamanla kullanmaya bağlı olan bir aşınma değil bayağı bildiğiniz çantanın kenarları ip gibi sarkıp kopuyordu. yani çantada bir problem vardı ve tadilatı yapılsa bile yine aynı sorun devam edecekti. neyse ürünü aldılar 20 gün ses yok. en sonunda aradılar tamir etmişler. doğal olarka kabul etmedim.değişimini yapmalarını istedim. malesef buna da izin vermediler. ve şu an çantada yine aynı soyulmalar var. tamire yollasam yine 20 gün bekletecekler ve bu böyle decam edecek. bazı şeyleri uzun yıllar kullanacağınızı bildiğiniz için yüksek fiyat vermeyi gözden çıkartırsınız. yoksa x bir mağazadan bir çanta alıp sezonluk takıp atmayı ben de biliyorum. belki çoğunuz vakko lüks mü diyecek evet bana göre 1500 tl vermek iyi bir rakamdı. ama bundan sonra biraz daha üstüne koyar dünya markası bir çanta alırım, bunlarla uğraşmam.

  11 nisan 2018 15:15

  21. Suni deri bile olsa çok kaliteli materyeli oşan marka. 

  Messenger çantalarında gözüm var. Kesinlikle alacağım. 

  20 ekim 2017 18:39

  20. 3 senedir cüzdanını kullanıyorum hala eskime belirtisi göstermediği gibi ilk günki gibi kullanıyorum. Kıyafet olarak ilgili çekmesede monogram çantaları radarımda olan marka. 

  Yalnız vakko homeda çıkardıkları o çaylara kim o kadar para veriyor bu nasıl bi zenginliktir çok merak ediyorum

  20 ekim 2017 14:31

  19. İnfiniti adli erkek parfümü o kadar mükemmel ki...

  Bazi nadir ekek parfümleri var beni çok etkiliyor bu da onlardan biri 

  Bu kokuyu aldikca kendimden geciyorum kullanan kisiden etkilenmeye basliyorum nerdeyse 

  Ancak sevgilimde ailemden birinde falan olmasini istemem de sevdiğim bir arkadasimda olsun isterim ki alismiyim kokuya

  14 eylül 2017 21:31

  18. nicedir beğenip ama parama kıyamadığım cüzdan ve çantasına dün yani sevgililer gününde sahip oldum. Bazen sürpriz yumurta gibi bir eşe sahip olmak çok güzel. :) artık bunlara gözüm gibi bakarım.

  15 şubat 2017 15:53

  17. İki adet çantasına sahip olduğum marka. Gerçekten çok sağlam, kullanışlı ve kaliteli ürünler. Para birktirip bir tane almak bir nevi çantaya yatırım yapmak için bence oldukça uygun. Bir tane alıp modası geçmeyecek, yıllarca kullanabileceğiniz bir ürün alış-verişi olur. Ayrıca annemin babama nişanlılık döneminde hediye olarak aldığı bir hırka var, yıllardır babam arabada tutar kim üşürse o giyer ve o da sapasağlam kaç kez yıkandı, sayısız kez sarılıp uyudum :) o nedenle de ayrı bir sempatim vardır.

  11 eylül 2016 01:45

  16. Yerli bir markadır. Müşteriye olan ilgi ve hizmeti Türkiye'de şubesi bulunun, yurt dışı kökenli high end markalara göre çok çok daha üstün, sadece Ogrgor'un da değindiği gibi, özel müşteri statüsünde olduğu halde annem; 2 sezon önce, (monogram olmayan) iyi de para ödediği, Bej rengi bir çanta aldı ve çantanın rengi karardı, bakım için götürdüğünde böyle bir hizmetleri olmadığı söylendi. Monogram çantalarıyla da bilinen bir markanın bu hizmeti vermemesi bana enteresan gelmişti. Bunun dışında her gidildiğinde aldığınız hizmet, ödediğiniz parayı çıkartır. Eşarp kullanmıyorum ama, eşarp konusundaki başarısını da yadsıyamayız bence. Tabi bu konuda, kullanan birisinin yorum yapması daha doğru olacaktır. Alt grupları olan V2K ve Vakkoramayla beraber Vakko bana göre övünebileceğimiz yerli markalarımızın başında geliyor.

  11 ağustos 2016 19:11

  15. bundan 5 yıl kadar önce bir monogram çantası hediye gelmişti; sürekli kullanmama rağmen hala ilk günkü kadar sağlam çanta. ödediğinizin hakkını alıyorsunuz her şekilde.

  9 ağustos 2016 23:06

  14. vaktiyle çok alışveriş yaptığım arkadaşlarıma hocalarıma da en çok bu markadan hediye aldığım adı fosforlu, kalitesi ortalama bir marka artık benim için.978 tl'lik çantasının ana malzemesi poliüretan,deri namına en ufak bir kırıntı bile yok.aldıktan sonraki pişmanlıklar işe yaramıyor tabii.sahip olduğum tüm eşarpları da şalları da istisnasız leke ve su tutuyor.dışarıda en ufak bir yağmura denk gelseniz anında eşarpta pıt pıt pıt su damlaları..eşarp kuruyunca bile geçmiyor.250 kusur tl'lik şalı 4- 5 kez kullanımımda soldu.vakko ile sosyoekonomik düzey açısından kıdemli olabilirsiniz ama kalite fiyat açısından çömez kalınabilecek düzeyde..

  15 nisan 2016 15:26