yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (27)
  • medya (2)
  5

  42. İçeriğinde tamamen petrolatum olan, bu bakımdan normal vazelinlerden bir farkı olmayan dudak balmıdır. Fakat kıvamlı olduğu için bayağı uzun süre gidiyor(gizlinot: Canım babam bir süre parmak parmak eline de sürmüştü:() (gizlinot: geç yakaladım:() ve dudakların çatlamasını birkaç saat için önlüyor. Fiyatı 10 TL civarıyken alınabilir ama indirim yokken 20-25 TL vermek yerine daha farklı markalara yönelebilirsiniz.

  2 mayıs 00:27

  41. çok da bir olayı yok. bende cocoa butter olanından var, arada sürüyorum güzel kokuyor. dudağı nemlendiriyor ama şöyle harika böyle güzel diye övülecek bir tarafı yok. dümdüz lip balm, indirimde yakalarsanız alabilirsiniz.

  14 nisan 17:44

  40. Kakaolu olana sahip olduğum, kullanınca gloss sürmüş gibi duran balmdır. Nemlendirmesine orta diyebilirim. Koku hassasiyeti olanlar için rahatsız edici olabilir oldukça yoğun bir kokusu var çünkü. Bir yıllık kullanım süresi dolunca bir daha satın almayacağım bir ürün oldu kendisi.

  14 nisan 01:06


  39. Bendeki limited edition elmalı kırmızı kutuda olanı. Kokusu hayal kırıklığı ama dudaklarım çok aşırı kuruduğu zaman gece kalın bir tabaka halinde sürüp uyuyorum sabah ölü deriler yumuşayıp kendiliğinden gidiyor.

  5 nisan 14:32 15 nisan 17:25

  3

  38. Aloelisini kullanıyorum. Müthiş bir nemlendirmesi yok gibi geldi bana, dudakta çok aşırı ağırlık yapmıyor hatta bazen sanki daha çok dudağı kurutuyormuş gibi geliyor ama birkaç gündür gözlemlerime göre dudağımdaki sert pütür pütür çatlaklıklar gitmiş gibi geliyor bana. Ruj sürdüğüm zaman özellikle likit mat rujlar, eskisi kadar kötü durmuyor dudağımda. Sevdim ve sevmedim arasında bir yerlerde sürünüyorum

  11 mart 21:32

  37. Kakaolusuna sahip olduğum dudak kremi. Yapısı klasik vazelinin nerdeyse aynısı. Kokusu güzel. Ama emilen bir ürün değil. Dudakların üstünde gloss gibi duruyor. Gece yatarken sürüp uyursanız sabaha nemli dudaklarla uyanırsınız. Aşşşşırı bereketli, asla bitmiyor. Şuan günlük olarak kullanıyorum ama bir daha almam. Bu fiyata daha iyileri var

  23 şubat 17:16

  4

  36. ben bu lip balmın kakao yağlısını şöyle kullanıyorum;

  lip balmı sürdükten sonra üzerine dudak kalemi sürünce sanki lipgloss kullanmışım gibi duruyor. likit mat rujları yumuşatmada da etkili olabileceğini düşünüyorum.

  ayrıca bana yapış yapış bir ürünmüş gibi gelmiyor. evet yapısı fazlasıyla ıslak ama vaseline gibi ağırlık hissi yok. dudaklarımı yumuşatıyor, fakat emilmiyor.

  beğendiğim bir ürün oldu.

  20 şubat 12:24 20 şubat 12:27


  35. blistex'ten sıkılınca ikili paketini indirimde görüp aldım, dudağınıza hakkaten vazelin sürüyormuşsunuz hissi var hafif bir ürün değil. iyileştirip onarmıyor ama yumuşatıyor. gece sürüp yatmaya daha uygun.

  18 şubat 12:14

  34. Gratis indiriminden 10 TL ye aldım bir hafta önce. Çalışma masamda duruyor aklıma geldikçe sürüyorum. 20 gram ürün var içinde bitirmesi baya zor olur diye düşünüyorum ama gerçekten dudağıma oda ısısında margarin sürüyormuşum gibi hissettiriyor xd

  11 şubat 16:40

  3

  33. tanım: yapı olarak vazelinden biraz daha ince yapıda ama içerik olarak vazelin ile neredeyse aynı içeriğe sahip; dudakları nemlendirme etkisi gayet vasat olmakla birlikte dudaktaki kurulukları, çatlakları giderme etkisi sıfır olan; hayli bereketli ve uygun fiyatlı bir dudak balmıdır. ben bu ürünün aloe olan çeşidini yaklaşık 1 aydır kullanıyorum, yorumlarımı bu ürün için yapacağım.

  olumlu özellikleri: yapısı ince ve likit mat rujların ya da herhangi bir rujun altına uygulandığında ağırlık yapmıyor, rujun yapısını değiştirmiyor. herhalde 5 farklı mat rujla denedim, asla rujların yapısını bozmadı. 20 gr.'lık bir ürün için indirimde 10 tl gibi bir fiyatı vardı ve gayet bereketli bir ürün. son olarak süpermarketler dahil her yerden temin edilebilen, erişim kolaylığı bulunan bir ürün.

  olumsuz özellikleri: 20 gr'lık bir ürün için 9 ay kullanım ömrü biçmişler ki bu süre içerisinde bu ürünü bitirmek neredeyse imkansız. son kullanma tarihlerine dikkat ederek ürün kullanıyorsanız bu ürün bitmez, net olarak söyleyebilirim. ürün vazelinin inceltilmiş hali dolayısıyla temiz bir içeriğe sahip değil ve "nem hapsetme" haricinde çatlak ya da çok kuru dudakları kendiliğinden tedavi etme gibi bir özelliği yok. ambalaj olarak da kapalı metal kutuda olması hem hijyen açısından hem de ev dışında kullanım açısından biraz zorluk çıkarıyor.

  sonuç olarak; aldığıma pişman olduğum bir ürün değil ve günlük makyajlarımda mat rujların altına kullanıyorum ancak olur da elimdeki kutu biterse indirimli fiyatıyla bile ürünü yeniden satın almayı düşünmüyorum. bence üzerine biraz daha para koyularak blistex ya da ruby kisses pot o miracle lip balmlar alınabilir.

  25 kasım 2019 15:53