yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • oylar (39)
  • medya (2)

  52. Kakaolusu harika gece sürüp yatıyorum sabah yumuşacık. Dışarı çıkarken çok hafif parlaklık versin istiyorsanız az sürülüp çıkılabilir ama daha çok gece için filan uygun sanki. Aloe veralısı o kadar yoğun yapıda değil mesela, ama onun da nemlendirmesi iyi. Tek sıkıntı, hatta bir daha almam diyeceğim tek sebep kutusu. Elimde hafif krem olsun ben o kutuyu açamıyorum. Hatta normalde de açamıyorum ben de mi sorun bilemedim ama cidden sıkıntı.

  31 temmuz 16:58

  2

  51. Bu ürünün kakaolu olanını almıştım,ürün çok güzel koksa da çok iyi nem sağlamıyor.Ben bu şekilde kutulu ürünleri evde kullanmayı tercih ediyorum. O yüzden dudağımda duruşu benim için çok da sorun değil ama nemli değil yağlı gibi bi hissiyat yaratıyor.Bir daha almayı düşünmüyorum.

  30 temmuz 16:59

  4

  50. Geçen yıl kırmızı kutuda olan mirror isimli limited edition olan balmı almıştım. Dudakları çok güzel nemlendirip hafif renk veren ve kokusunu çok sevdiğim lipbalm olur kendisi. Vaseline bu versiyonu tekrar piyasaya sürmelisin bebeğim

  30 temmuz 14:52


  49. Sivilce tedavisi görürken kullanmaya başladığım lip balmı. Bence aşırı bir nemlendirmesi yok. Çok sorunlu dudaklarınız yoksa kullanabilirsiniz. Kıvamı oldukça yoğun, yağlı gibi. İnanılmaz bereketli bir ürün. Teneke kavanozda ve gram olarak baya çok. Aylardır bitmedi öyle söyleyeyim. Ben sadece mavi olanını kullandım. Kokusu, rengi falan yok. Gratiste 20 TL gibi bir şeydi sanırım. Dediğim gibi dudaklarınız aşırı sorunlu değilse kullanabilirsiniz bence.

  14 haziran 22:02

  48. cocoa butter olanına sahip olduğumdur. geçen ay almış ama çok kullanmamıştım. son 3 gündür dudaklarım inanılmaz derecede çatladığından geceleri yatmadan önce sürdüm ve şu an dudaklarım, iki tarafı da olmak üzere inanılmaz derecede yara. ağzımı açamıyorum bile, canım yanıyor.

  bunun dışında kolay emilmiyor. dudağın üstünde kalıyor öylece ve sanki az önce yağlı bir şey yemişim gibi gözüküyor. daha da kurutuyor dudakları. hiçbir şekilde önermiyorum.

  14 haziran 15:47

  5

  47. Blistex almak için gidip fiyatlarını görünce bu da nemlendirir diye aldığım dudak balmı. Yanılmamışım, iş görüyor. Gayet güzel bir nemlendirmesi var ve fiyatı 10 tl civarı. Kışın Eskişehir ayazında çatır çatır kuruyan dudaklarımı rahatlatmıştır.

  12 haziran 16:11

  1

  46. Açılın arkadaşlar gömmeye geldim.İlk olarak elimde olan kakao versiyonu olup yazacağım yorumlar sadece onunla ilgilidir.Ben bu ürünü arkadaşımın dudaklarımı harika yapıyor , böyle bir nemlendirici olamaz demesi üzerine aldım.Düz kuru olmayan dudaklarım var.Çatlamadır soyulmadır herhangi bir şey hiç yaşamadım ve bir ürün sürüldükten sonra 5 dakika içinde nasıl buharlaşır çok merak ediyorum.Arkadaşımın dudakları kan içerisinde iken bu ürünü kullanmasına ayrıca şaşkınım.Bu ürüne vereceğiniz 10 tl ile yapacağınız çok güzel aktiviteler bulabilirim.Şimdi bu ürünü sadece kokusu için sürenler beni linç edecek ama dudaklara sürerken etkisi biten ürünü de almayın aldırtmayın yani çünkü yerine yağ sürsem daha çok iş görür.Nemlendirici isimli nemlendirmeyen ürün olarakta asla satın alınmayacaklar listeme girdi.

  11 haziran 22:02


  4

  45. rosy lips ve aloe vera versiyonlarına sahil olduğum dudak balmı. aleo veralı olan güzel nem veriyor ama parfüm kokusu biraz fazla gelebiliyor zaman zaman. rosy lips olanını ise my lips but better görünümü için kullanıyorum. hafif bir pembelik ve parlaklık katıyor. burda da söylenmiş normal bir vazelinden hiçbir farkı yok ama rosy lips olanını fresh bir görünüm isteyen ve gloss sevmeyenler için tavsiye ederim.

  4 haziran 14:16

  4

  44. uzun zaman blistex medplus kullanmaktan sıkılıp cocoa butter versiyonunu kullandım. dudakları her daim kuru bi insan olarak cüzdan ve telefonum kadar yanımdan ayırmadığım birşey benim için. vaseline'i de her gece sürüp uyudum ve gün içinde de hep yanımda taşıyıp ihtiyacım olduğunda kullandım. ben performansından bmemnun kaldım, dudakları çok kuru olduğu için yapısı bana ağır gelmedi, anca toparladı. Ancak stick versiyonu olmadığı için ve parmakla kullanmayı hijyenik bulmadığım için tekrar almayacağım. Umarım stick versiyonu çıkar.

  3 haziran 18:53

  5

  43. İçeriğinde tamamen petrolatum olan, bu bakımdan normal vazelinlerden bir farkı olmayan dudak balmıdır. Fakat kıvamlı olduğu için bayağı uzun süre gidiyor(gizlinot: Canım babam bir süre parmak parmak eline de sürmüştü:() (gizlinot: geç yakaladım:() ve dudakların çatlamasını birkaç saat için önlüyor. Fiyatı 10 TL civarıyken alınabilir ama indirim yokken 20-25 TL vermek yerine daha farklı markalara yönelebilirsiniz.

  2 mayıs 00:27