4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (4)
  • medya (2)

30. 2 çeşidini kullandım, bitirdim. (gizlinot: yeşil ve sarı olanlarını)

Hemen eksilerini artılarını yazmak istiyorum.

Eksiler;

1-fiyati, içindeki ürün miktarına göre bana fazla geldi.

2-vücudunuza sıkarken ürünün bir kısmı havaya gidiyor, zemine düşen krem zerreleri zemini kayganlaştırıyor. Veya dar bir alanda sıkıyorsaniz sağa sola iz yapıyor krem. 

3-özellikle yeşil olanı için konusuyorum, nemlendirme özelliği neredeyse yok gibi. 

Artıları;

1-çok pratik 

2-kokuları cok kalıcı. Özellikle duştan hemen sonra nemli vucuda sıkıp, derhal giyinince kokusu saatlerce kalıyor.

3-çabuk emiliyor, kıyafete leke yapmıyor.

4-cildiniz fazla kuru degilse, hafif yapısından dolayı özellikle yaz aylarında kullanmak için ideal. 

Ben kokusunun kalıcılığı ve pratikliğinden dolayı almaya devam ediyorum. Aşırı üşengeç olduğum için diğer tür vucut losyonlarini sür, emilmesini bekle vs. Bana zor geldiği için eksilerine rağmen seviyorum bu ürünü.  Alırken de orjinal fiyatından almıyorum. indirim bekleyip 2 tane alıyorum. Kahverengi olanını kullanmadım. Bir dahakine onu deneyecegim. 

24 ekim 02:02

29. yeşil olanını uzun zamandır kullanıyorum. kolay emilen sür çık şeklinde pardon fıslat çık şeklinde bir krem. oldukça memnunum. aşırı bir beklentiniz yoksa böyle yumuş yumuş hissetmek isterseniz tavsiye ederim bir sonraki tercihimi kakaolu yapmayı düşünmekteyim :)

30 eylül 16:49

28. sarı renkli olanı tatil favorimdir. denizden, havuzdan sonra odaya çıkınca sarılıyorum kendisine. ferahlatmasından dolayı baya bi rahatlatıyor. tabii bir güneş yanığı kremi değil yanıkları geçirmez. ama o güneşin kurutmasına baya iyi geliyor. yaz aylarında can dostum olur kendileri.

11 eylül 00:11


27. Yeşilinden edindim kendime bugün. İndirim fiyatı 15 küsür olması lazım. Benim gibi nemlendirici kullanamayanlara kesinlikle ideal. Yeşil olanın ferah salatalığımsı bir kokusu var, hiç rahatsız edici değil. Çok rahat kullanılıyor, çok hızlı emiliyor, hiç yapış yapış his bırakmıyor. 

14 ağustos 00:53

26. Bugün bitirdim elimdekini. Nemlendirmesi elimdeki yves rocher vücut nemlendiricisinden daha başarılıymış. Bitince iki bacağıma farklı ürün sürdüm bunu sürdüğüm daha yumuşak. Uygulaması, emilimi kolay çok pratik. Yerlere değmemesi lazım sadece aşırı kaygan hale getirtiyor. 

28 haziran 23:58

25. Sarı renkli olanını kullandım. Kokusuna bayılıyorum. Kuru ciltliyim ve söylendiği gibi nemlendirmesi özellikle kış aylarında yeterli değil. Ama yaz aylarında yapış yapış bir his bırakmayıp az da olsa nemlendirmesi düşünülürse tercih edilebilir.

27 mart 09:58

24. pratikliği tartışılmaz olan krem .. Ancak gerçekten çok çabuk bitiyor katılıyorum herkese

14 mart 15:56


23. indirimde 20 liraya almış olsam da 3 haftada bitmesiyle bir daha alınmayacak ürünler listeme girmiştir.

13 mart 17:32

22. Kullanışlı oluşu süper ama anlık nemlendirir bu en fazla. Kışın aşırı kuruluktan şikayet ettiğim için almıştım ama almasam da olurmuş.

Ben yeşil ve sarı olanını kullandım. Sarı olan diğerine nazaran bi tık daha iyi geldi bana.

28 şubat 13:51

21. Kullanımı çok pratik yeşil rengini kullandım.Ama nemlendirme kalıcığı hiç yok.Kışın daha yoğun nemlendiriler kullanıyorum.Bunu yazın dışarı çıkmadan önce elbise ve şort giydiğimde bacaklarımda kullanıyorum:)

27 şubat 14:25