5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • oylar (5)
  • medya (1)

51. kalıcılığı süper tam bir kış kokusu.kesinlikle ağır ve yoğun bir koku bu nedenle tek fıs sıkılması yeterli.sıcak havada veya duş alırcasına sıkarsanız inanılmaz mide bulandırır ve baş ağrıtırsınız.dikkatli kullanıldığı sürece çok şık ve oldukça farklı bir kokudur.

22 nisan 00:35 3 mayıs 13:16

50. baskın notası sandal ağacı olan parfum

genel olarak kalıcı olmasının yanında hafıf ıc bayıcı olan bu koku turuncgıller ve hafıf beyaz çıceklerle dengelenemış.

bence sonuc guzel bayan kullanımının yanı sıra erkekte rahatca kullanabılı

11 nisan 00:25

49. Çok gizemli ve çekici bir koku. Ayrıca elinde olup satmak isteyen varsa benle iletişime geçebilir.

28 mart 11:32


48. Benim için tam bir kış atkı kokusu. Kalıcı parfümlerimden biri. Yumuşak bir kokusu var ilk sıktığımda ağır gibi geliyor zamanla tene oturdukça musk notası ortaya çıkıyor ve yumuşak kokmaya başlıyor. Şişeside dekoratif olarak çok şık duruyor masamda.

9 mart 18:02

47. Şu an kullandığım parfümüm. Kokusunu seviyorum asluna bakarsanız fakat tenime sıkmadıgım sürece kesinlikle kalıcı değil. Ya da bana öyle geliyor bi kaç arkadasım kokuyu aldıklarını söylediler. Evet kışlık bi koku çok fazla agır değil ama. Normalde koku hassasiyetim vardır ağır kokular hemen migrenimi tetikler ama bunda öyle bişey yaşamadım. Tenimdeki kokusuna bayılıyorum. He sabah bir fıs boynuma bir fıs göğsüme sıkıyorum. İşte o zaman ara ara burnuma kokusunun gelmesine bayılıyorum.

Bilgentolis den duyup aldım kendisine bayılıyorum :)

13 şubat 14:35 13 şubat 14:36

46. Çok üstüste ve ısrarla sorulursa adından bile şüpheye düşecek olan ben, buradaki yorumları okuyunca, "allahım herhalde benim şu bileğimdeki koku ne olur geçsin diye kendimi hızlıca duşa atmamın sebebi olan parfüm bu olamaz" diyorum. hindistan cevizi? temiz? pudra? benim kokladığım tam olarak yaş odun kokusuydu ama küflenmiş ve ekşimiş halde, o kadar yani. Şu an ciddi ciddi yanlış şişeyi elime aldığımı düşünüyorum.

13 şubat 12:27

45. Bir fıs bile gün boyu kalıcı olabiliyor. Bu parfümü kullandığım günler koku bulutuyla geziyormuş gibi hissediyorum kendimi. O denli kalıcı, o denli yoğun. 

7 ocak 14:16


44. İlk olan ve muhtemelen son olacak parfümümdür diyebilirim. Birçok farklı parfüm denedim tabii ki ama bu parfüm benim parfümüm diyebileceğim sadece bir tane denedim, o da bu. Baharatlı ve herkesin teninde farklı duran bir kokusu var. Mesela ben bu parfümü en güzel haliyle çok esmer bir arkadaşımın teninde kokladım. Zaten ondan görüp almıştım, bende öyle durmadı tabii ama yine de o kadar taze hissettiriyor ki. Manevi olarak asla değişemeyeceğim sanırım. 

6 ocak 13:47

43. "temiz ve pudralı kokular en çok beyaz tene yakışır." algısını yıkan parfüm.

buğday tene ve hatta esmer tene de yakışabiliyor, kalıcı ve tende çok fazla dönüşüme uğramayan bir koku olduğunu düşünüyorum. ek olarak kendimi güvende hissettiriyor, bu hissin nedenini çözebilmiş değilim.

25 aralık 2017 16:30

5

42. bu kokuyu etrafimda sevmeyen yok. ben de seviyorum, ablam da annem de seviyor. gercekten cok guzel bi koku. cicek ve baharat kokusu harmanlanmis. sunu da ekleyeyim, yaz mevsiminde 1 fistan fazlasina tahammul edemem.

25 aralık 2017 04:55