sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (22)
 • medya (0)

22. ankara'da çok veteriner gezmiş biri olarak oran'daki (link: https://arborvitae.vet/ arbor vitae veteriner kliniğini)'ni ciddi anlamda tavsiye ederim. donanımları tam, veterinerler çok ilgili, fiyatlar normal. evhamlı bir kedi anası olarak beni çok rahatlattılar.

cat hospital bana biraz karambol gibi geliyor, içerisinde envai çeşit kedi var ancak biraz da kim kime dum duma.

8 kasım 2018 14:02

21. bostancıda veteriner hekimler, kemal ve didem kutlay. kendileri istanbul'da kalma sebebimdir. hayvanları gerçekten severler ve iyiliği için çalışırlar. muayenehanelerinde mama, tasma, oyuncak satmazlar. bu yüzden beslenmeyle ilgili tavsiyelerini önemserim.

8 kasım 2018 01:44

20. Ankara için: 

Önerebileceğim: 312 Veteriner Kliniği/Yüzüncüyıl (pazarın arka sokağında kalıyor) çok ilgililer ve merakınızı anlayışla karşılayıp her şeyi anlatıyorlar.

Önermediğim: Happy Veteriner Kliğini/ Hoşdere Caddesi ( ilgisiz ve ticari amaçlarla kurulmuş bir yer olduğunu düşünüyorum hayvan dostlarımıza değer veren bir yer değil)

7 kasım 2018 22:32

19. Bu başlığı okuyanlar için yardımcı olması amacıyla "gidilmemesi gereken" veteriner önerisi vereceğim. Dün akşam köpeğimin patisini yaladığını fark ettim normalde ilgisi dağılınca bırakırdı fakat ısrarla devam etti. Baktığımda küçük bir parça gördüm. Temizlenmiş cımbızla o parçayı aldım fakat canının çok fazla yandığı belliydi ve patisi fazlaca tahriş olmuştu. Veterinerim 8'de kapattığı için ( saat 22.30 falandı) internetten hemen 7/24 veterinerlere baktım ve evime en yakın acıbademdeki vethouse psm çıktı. Fazla düşünmeden hemen yola koyulduk. Öncelikle ilgi ve alaka konusunda asla haklarını yiyemem, çok kibarlardı. Köpeğim muayene oldu patisinde bir şey olmadığını fakat dokusuna çok fazla zarar geldiğini söyledi veteriner. Ardından temizleme ve bandajlama işlemi yapıldı. Bir adet şırınga verildi, patiye günde 3-4 defa enjekte edip o bölgeyi ıslak tutmam için. Kasaya geldiğimizde ücretin 180 tl olduğunu öğrenmemle gözlerim gerçekten yerinden fırladı. Daha önce sürekli gittiğim veterinerde (buraya da olumlu tavsiyeyi koyayım, evcil dostum veteriner kliniği) kan tahlili, 3 adet iğne yaptırdığımda bile 160 tl vermiştim. Neredeyse sadece bandajlama işlemine 180 tl verdim. İnternette araştırdığımda da herkes ticarethane olduğundan bahsediyordu. Bir daha gideceğimi düşünmüyorum, onun yerine 7/24 açık başka veteriner bulacağım acil durumlar için.

1 aralık 2017 06:59

18. istanbulda yaşayanlar için yazıyorum.

Maltepe metro çıkışına yakın bir veteriner var. Maltepe köprüsünden merkeze doğru inerken sol tarafta kalıyor. MEGAVET veteriner kliniği 7/24 açık bir klinik.

kedim camdan atlamıştı bir buçuk sene önce bacakları resmen ufak bir derinin ucunda sallanıyordu. birkaç aya eskisi gibi olunca çok mutlu olmuştum çünkü kemikleri kaynamayabilir demişlerdi. şuan yanımda oradan oraya koşuşturuyor. (gizlinot: swh)

bunun dışında aşılar vs rutin şeyler için gittik sadece. aşı zamanlarını kendileri size smsle bildiriyorlar. zaman tutma yükünü omuzlarınızdan almış oluyorlar. 7/24 açık olmasının güzel bir detay olduğunu düşünüyorum. hekimleri de çok tatlı güler yüzlüler.

(link: https://www.megavet.com.tr/ linkini buraya bıraktım) adres bilgileri ve telefon numarası da yazıyor.

bir de kadıköyde sadece kedi göz hastalıkları üzerine açılmış bir klinik biliyorum adres bilgilerini bulursam editlerim.

1 şubat 2017 04:34

17. İstanbulda topkapı millet caddesinde olan yaşam veteriner kliniği. Fiyatları çok uygun. Başka yerlerden 450 lira ücret biçilen erkek kedi kısırlaştırma için 145 lira fiyat verdi. 3 sene önce başka yerde sadece iç parazit ilacı için 50 lira almışlardı. Bu sene iç ve dış parazit için toplam 50 lira ödedim bu klinikte.

İsmini hatırlamadığım doktor hanım çok ilgiliydi. Kendi kedisiymiş gibi sevdi kedimizi. Arkadaş gibi sohbet edip sorduğumuz soruları açıkladı cevapladı. İçim rahat bir şekilde götürüyorum koca bebeklerimizi

31 ocak 2017 12:00

16. Şişli civarında olanlar için Şişli Veteriner Kliniği Aynur Hanım. Paragöz değil, gereksiz tetkikleri yaptırmanızı istemiyor, Scottishfold cinsi kedimi titreme nedeniyle muayene için götürdüm, tırnaklarna varana kadar kontrol etti, telaşlandırmadan muayene etti.

Tavsiyemdir.

edit: bir öneri neden kötülenir ki?

edit2: scottish fold kedimi para ile petshoptan satin almadim. sahiplendim. 

31 ocak 2017 10:52 23 ocak 2018 22:29

15. beykent-yeşilkent tarafında paradise civarında park veteriner var, cengiz bey. tam bir hayvanseverdir kendisi(maalesef veterinerlerde yeterince sık rastlanmayan bir özellik). 8-9 senedir müdavimiyiz. tavsiye ederim.

19 nisan 2016 11:50

14. ankara batıkent için öncelikle interpet - müge hn. çok çok ilgilidir, her soruya yanıt verir yardımcı olur.

ve yine ankara batıkent için, petland - esra hn. gitmeden önce arayıp o varsa ve kendisi ilgilenecekse gidilmesini tavsiye ederim. kendisi çok ilgilidir. ama ben olsam köpüşümü müge hanıma götürürdüm. aşı işleriyle babam ilgilendiği için o esra hanıma götürüyor.

19 nisan 2016 11:28

13. Beşiktaş için Yeşil Park veteriner kliniğini öneriyorum ben. Ali Battal.

18 nisan 2016 16:37