yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (22)
  • medya (1)

  33. Bazı instagram bloglarının önerisiyle aldığım bir ürün. Karma cildime nemi yeterli gelmedi.  Yanaklarım kuru olduğu için, ayrı bir nemlendirici kremle birlikte kullanıyorum. Tekrar alır mıyım? derseniz; almam. 

  24 mayıs 01:52 24 mayıs 15:30

  5

  32. 4 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. fiyatı biraz pahalı, bu fiyata alınması gereken ilk ürün mü, hayır değil. ancak gerçekten etkisini gözle gördüğüm için kullanmaya devam ediyorum ve bittiğinde muhtemelen yenileyeceğim.

  öncelikle bu bir nemlendirici mi, hem ürünün üstüne öyle bir ibare göremedim hem de ben nemlendirici etkisini göremiyorum. eczaneden aldığımda eczacı da aynı şekilde nemlendirici olmadığını söylemişti. ancak gerçekten de canlandırıcı ve yatıştırıcı etkisini kullandıktan kısa bir süre sonra gözle görebiliyorum. yüzümde herhangi bir negatif etkisini de görmedim (rosacea ve seboreik dermatit problemim olmasına karşın)

  dediğim gibi fiyatına da bakılacak olursa çok gerekli bir ürün olmayabilir ancak sürdükten sonra yüzümü pürüzsüz ve yumuşak hissettiğim ve etkisini gözle gördüğüm için ben memnunum.

  14 mayıs 14:01

  1

  31. Birkaç gün önce yaptığım online alışverişin yanında bu ürünün tester'ını vermişler, ben de merak edip denedim Ama hiç hoşuma gitmedi. Öncelikle aynı uhu gibi kokuyor, evet bildiğimiz şeffaf sıvı okul uhusu. Sürer sürmez nemlendiriyor ama nemliliği karma cildimde 5 dakika sürdü.

  Hadi zaten booster nemlendirmesi önemli değil dedim ama hemen ardından bu seferde beyaz beyaz cildimin üstünden soyulmaya topaklanmaya başladı kir gibi bişey oldu. Bu topaklanmadan dolayı üzerine nemlendirici de kullanamadım.

  Benim için çöp bir ürün. Hiçbir şekilde cildimle bütünleşmedi,daha önce ürünü merak edip Vichy zaten güzel marka diyerek almaya niyetlenmiştim ama sonra vazgeçmiştim. iyiki buna para vermemişim, buna para verip de kullanamayana çok üzülürüm. Bence almadan önce mutlaka tester'ını deneyin.

  Not:Kullanmadan önce cildimi yıkamıştım yani temizdi.

  23 nisan 00:37


  5

  30. jel kıvamındaki muhteşem nemlendirici. 3 pompa aldığımda bile o kadar güzel nemlendiriyor ki, sanki cildim 1 bardak su içmiş gibi. azıcık yapış yapış olduğu doğrudur ama bir süre sonra o his kayboluyor. pompalı ambalajı sayesinde kolay uyguluyorsunuz. karma cildimle bile kolayca adaptasyona girdi.  

  22 nisan 21:08 22 nisan 21:10

  3

  29. T bölgesi yağlanmaya meyilli karma cilde sahibim. Ağırlaştırmayacak, gözeneklerimi tıkamayacak bir nemlendirici ararken keşfettim. Nemlendirici krem de değil zaten serum. Üç şişe bitirdim. Cilde ilk sürdüğünüzde yapış yapış bir his bırakıyor. 30 saniye içerisinde emiliyor, emildikten sonra da yüzünüze hiçbir şey sürmemişsiniz gibi oluyor. Açıkçası bahar ve yaz aylarında bu özelliği hoşuma gitmişti ama kışın yetersiz geldiğini düşündüğüm için başka bir nemlendiriciye geçtim. Bana kalırsa son 6ayda artan fiyatlarla da  f/p ı düştü. Sanırım bir daha almam.

  29 mart 16:20 29 mart 16:22

  4

  28. Güzel bir ürün. Yağlı, karma veya alerjik ciltler için uygun olabileceğini düşünüyorum. Su bazlı olduğu için herhangi bir akne problemi yaşatmadı bununla birlikte içerik olarak güzel bir formülasyona sahip.

  Yetersiz kaldığı tek durum kışın soğuk havalarda nemlendirme ihtiyacını gidermede çok başarılı değil. Yazın yağlı ciltleri mutlu edebilcek bir nemlendirici. Ortalamanın biraz üzerinde bir fiyatı var.

  16 ocak 02:52 24 ocak 00:51

  4

  27. vichy'nin termal su ve hyalüronik asit içeren jel nemlendiricisi.

  ürünü temmuz ayından beri kullanıyorum (gizlinot: düzenli olarak değil) yeterince vakit geçtiğini düşünüyorum yorumlamak için. siparişimle gelen tester üzerine tam boyunu edinmiştim. bence tam bir yaz nemlendiricisi. cildim karma yağlıya dönük. bende herhangi sivilce komedon yaratmadı.

  çok hafif, renksiz ve kokusuz bir ürün. jel kıvamında oldukça sıvı hatta bir kaç kez döküldü öyle bir sıvı. sürdüğünüz anda dağıtmanız gerek çünkü çok çabuk emiliyor ve yapış yapış bir his bırakıyor. (gizlinot: bu his içeriğindeki hyalüronik asitten kaynaklı bence. ) yaklaşık beş dakika içerisinde de yumuşacık bir his kalıyor geriye. makyaj bazı olarak da kullandım başarılıydı, herhangi bir ağırlık da yapmadı.

  kuru cilde sahip olanlar belki yetersiz bulabilirler. ama ekim kasım ayında da yeterli geldi benim cildime. elimde benzer içerikli ürünler var ama bitince tekrar alır mıyım alırım.

  21 kasım 2019 13:53


  4

  26. Ürünü bir haftalık süre ile kullanmaya başladım. Çok hafif bir nemlendirici anında emiyor ve sanki hiç sürmemiş gibi bir his bırakıyor. Yanak bölgeme ikinci sürdüğüm zamanlar oluyor. Bunun dışında biraz daha yoğun bir nemlendiricim daha var ikisini de kullanıyorum. Mucizevi bir etki gördüm diyemem şu an için kullanmaya devam ediyorum.

  25 ekim 2019 14:43

  1

  25. Hyaluronik asitli yüz nemlendiricisi. Öncelikle yağlı bir cilde sahibim. Sosyaleczacının tavsiyesiyle bu ürünü satın aldım. Bu ürünü günde sadece 1 kez kullanmalısınız. Ya sabah ya da akşam. Akşam sivilce kremi sürdüğüm için sabah kullandım. Yapısı antibakteriyel jel gibi diyebilirim. İlk sürdüğümde yapış yapış bir his veriyor. 5 6 dk sonra bu his geçiyor. Sonrasında cildinize hiçbir şey sürmemiş gibi hissediyorsunuz. Yağlı ciltli olduğum halde ağız çevremde özellikle sivilce lekeleri üzerinde kuruluk ve soyulma yaptı. Ürünü ablamla (gizlinot: O da yağlı ciltlidir) beraber kullandık, onda da benim gibi etki gösterdi. Malesef alnımda 4 tane sivilce çıkardıktan sonra yo dostum yo diyerek bu ürünle olan ilişkimi bitirdim. (gizlinot: Swh) özetleyecek olursam benim gibi yağlı ciltte yer yer kuruluk yapan (gizlinot: Nemli bir şehirde yaşamama rağmen) yetmez gibi sivilce çıkaran bu ürünü önermiyorum. Fiyatını (gizlinot: Piyasa fiyatı 130 civarı) da hak etmiyor kesinlikle.

  Edit: imla hatası

  31 temmuz 2019 10:23 31 temmuz 2019 10:25

  24. Karma ciltliyim ve bu ürünü çok övüldüğü için denemek istedim. Cilt bakım rutinimde hiçbir şeyi değiştirmedim ve bunu kullanmaya başladıktan 3-4 gün sonra yüzüm garip sivilceler yüzünden tanınmaz hale geldi. İçeriği çok basit olduğundan hiç böyle bir reaksiyon beklemiyordum açıkcası hala daha nedenini anlayamadım.

  26 temmuz 2019 02:57