yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (35)
  • medya (1)
  3

  45. elimdeki 30 ml kucuk şişesini 2-3 hafta gibi bir sürede yarıladım sanırım. hydration and moisturization adımının hydration kısmı için oneriliyor. Kuru-karma cildimde kullanımını sevdim. Güneş kremi altına krem süremiyorum bana fazla geliyor. Bu ürün bu anlamda işimi gördü ancak muhtemelen yeniden almam. Zaten aldığım bir setin içinde olan bir üründü. Güzel ama olmazsa olmaz bir ürün değil bana göre.

  29 temmuz 12:21

  5

  44. denebunu'dan testerı geldi. çok etkili bir jel cildimi gerginleştirdi ve dolgunlaştırdı.diğer nemlendirici ve hyaluronik asit içeren jeller gibi sürdükten bir süre sonra cildi yağlandırmıyor. temizlik hissi veriyor. kuru ciltler için iyi gelmeyebilir ama yağlı ve normal ciltler için oldukça güzel. indirime girince almayı düşünüyorum.

  17 haziran 18:58

  43. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. cildim kuru olmasına rağmen küçük miktarları cildimi nemlendirmeye yetiyor. cildim hassas olmasına rağmen sivilce vs. bir durum yaşamadım. bu serumun en sevdiğim özellikleri:

  1. nemlendirici krem ağırlığı yapmaması

  2. gece sürüp sabah uyandığınızda daha dolgun bir ciltle uyanmak

  28 nisan 04:23


  5

  42. Hassas , karma, alerji ve akneye meyilli cildimde hic bir sorun yaratmamis nadir urunlerden. Elimde suan yok kullanip bitireli bayagi oluyor. Benim icin tam bir yaz nemlendiricisi/ kis nemlendirici oncesi urundur. Kesinlikle cok sevmistim. Yakinda bir tekrar almayi planliyorum. 

  10 mart 06:21 10 mart 06:21

  4

  41. 1 aydır kullanıyorum. Cildim kuruya dönük karma aslında ama tüm gün maske taktığım günlerde eğer sabah krem bir ürün kullanıyorsam çenemi sivilcelerin bastığını fark ettim. O yüzden sabahları nemlendirici olarak sadece bu ürünü kullanmaya başladım. Kışın tek başına iyi bir nemlendirme sağlamıyor benim cildimde ancak kuru ciltlere nemlendirici altına sürmek için çok iyi bir ürün. Yağlı ciltlerin de tek başına sevebileceğini düşünüyorum çünkü yapısı su gibi. Bende sivilce falan yapmadı, başta sürdüğümde yapışkan olsa da zamanla emilip yumuşak bir his bırakıyor, cildi gerçekten parlak gösteriyor ama Fiyatına göre mucizevi etkiler bırakmıyor. Maske kullandığımız sürece alırım, onun dışında bana çok da lazım değil. yağlı ciltler tek başına, kuru ciltler de nemlendirici altında gerçekten sever.

  14 şubat 13:38 14 şubat 13:48

  3

  40. yağlı ciltlerin seveceğini düşündüğüm ürün. öncelikle ürün su gibi. ve asla ama asla kullanım sonrası yağlı bir his bırakmıyor hemen emiliyor. nemlendirme konusunda da başarılı diyebilirim ama benim cildim yağlı olduğu için de olabilir. kuru ciltlerin seveceğini düşünmüyorum. ben kokusunu çok sevmedim. şişesi çok güzel. ama bence pahalı bir ürün. bir daha alır mıyım bilemiyorum

  14 şubat 12:55

  5

  39. Bence bu ürün cildi gerçekten dolgunlaştırıyor ve parlak gösteriyor. Nemlendirmesi kuru ciltler için yeterli gelmeyebilir ama benim karma cildim için yeterliydi. Cildimde herhangi bir iritasyona sebebiyet vermedi, sivilce çıkarmadı. İyi bir indirim yakalarsam tekrar satın alırım.

  7 kasım 2020 11:40


  4

  38. dermoeczanem isimli siteden ufak bir araştırmayla aldığım ürün. 30 ml olmasına rağmen geceleri ve bazen gündüzleri de 2 pompa sıkarak kullanıyordum, yaklaşık 5 ay gitti diyebilirim. devasa bir değişim yaptı mı emin değilim ama iyi düzeyde nem veriyor ve cildimde herhangi bir hassasiyete sebebiyet vermedi. laroch'un serumuyla bu serum arasında kalmıştım içeriği daha iyi diye bunu tercih ettim. sanırım tekrar alacağım.

  10 ekim 2020 13:05 10 ekim 2020 15:08

  5

  37. Bir şişenin dibine geldiğim serum. İçeriğinde gerçekten çok az bileşen var, hepsini araştırdım bir iki tanesi biraz zararlımsı gibi, (neyle formüllendiğine bağlı 10 üstünden 3 birim zararlıymış) ama genel olarak temiz içerikli. Hyaloranik asiy dışında pek destekleyici ek güzel bileşeni yok ama zararlı da değil. Göz çevresi için olanın içeriği daha iyi geldi, shea butter var içinde gerçi pahalı bi bileşen ama çok da etkili değil. Genel olarak memnunum, ikincisini alırsam göz çevresi olanı alıp onu da deneyeceğim. Sivilce problemim var, hala eskiden olduğu derecede iki üç tane sivilcem çıkmaya devam etti, sivilce geçirme iddiası yok zaten. Ben memnun kaldım, duştan sonra kullanınca bebek gibi hissediyorum cildimi hahhs

  2 ekim 2020 12:17

  5

  36. 2. şişemi kullanıyorum cildim karma yazın nemlendirmesi benim için oldukça yeterli içeriğini sevdiğim için kullanıyorum yoksa fiyatı yüksek, kışın yetersiz kalıyor ama yaz aylarında bana yetiyor karma ve yağlı ciltlere tavsiye ederim.

  17 ağustos 2020 15:35