4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. yağlı cilde sahip biri olarak çok çok severek kullandığım yıkama jeli. öncelikle cildim ciddi manada yağlı. temizledikten iki üç saat sonra fedon gibi parlamaya başlıyorum ancak normaderm yağlanmayı kesinlikle kontrol altına aldı. sabah ve akşam kullanıyorum, gün içinde tabii ki üçüncü bir yıkama ihtiyacı hissediyorum ama yağ kontrol kağıtlarıyla idare edebiliyorum. yıkadıktan sonra gerilme oluyor, olmuyor değil. fakat bundan rahatsız olmuyorum çünkü yağlıların hasret kaldığı bir his bu. su bazlı nemlendiriciyle destekledim mi sorun yaşamıyorum. bu arada şunu da belirteyim 200 ml'lik pompalı şişelerde satılıyor ve fiyatı indirimsiz olarak 30 lira civarı. bir şişesi bana 7 ay kadar rahat gitti çünkü tek pompası yeterli, oldukça köpürüyor. ferah hissi de cabası. benim cilt tipimdekilere tavsiye ederim, karma tipi kurutabilir. kofre halinde nemlendiricisi de var ancak o bana yaramadı, az kullansam bile kustu cildim. tekli almak daha mantıklı.

28 eylül 2015 12:44

2. Alnımdaki pütür pütür sivilcelerden bıktığım anda kullanmaya başladığım mucizevi jel. kullanmaya başladıktan sonra alnımdaki pürüzleri gözle görülür şekilde azalttı ben de inanamadım. Serinin diğer ürünleriyle birlikte kullandım. Ama yanağımdakilere çok etki etmedi. kokusu da hoş belli belirsiz. Denemeye değer derim

12 mart 2016 00:31 ed.4 haziran 2016 03:12

3. Karma bir cilt için kullanılabilinecek en kötü yüz yıkama jellerinden bir tanesi. T bölgemde çıkan ve çok yoğun olmayan sivilceleri hafifletmek için sebum dengeleyebilecek bir yüz yıkama jeli önerisi istemiştim eczacıdan. Sonuç olarak bunu aldım. Bir haftalık bir kullanımdan sonra karma cildim resmen sahra çölüne döndü. Yeni sivilceler çıkmadı tamam ama bütün yüzüm sivilce dolsa o pul pul balık derisi gibi görünümden çok daha iyi olurdu. Neyse dedim daha yağlı cilde sahip olan biri baya beğenebilir bile. Yüzündeki parlamalardan çok rahatsız olan bana göre daha yağlı cilde sahip olan erkek arkadaşıma verdim, yağlanmasını çok güzel kontrol altına aldı ama ayda yılda bir sivilce çıkan yüzünde bir ayda on tane sivilce çıktı. Sonuç olarak hem karma ciltte hem de karmadan yağlıya dönük ciltte gerçekten başarısız olan bir yüz yıkama jeli.(bkz:çöpe giden ürünler )

20 mayıs 2016 15:04


4. almadan önce çok araştırma yaptım. Genelde karma cilt sahibi olanlar nefret ederken, yağlı ciltler cok sevmış. ee benim cildim ikisinin ortası.. amann daha ne kadar kötü olabilir dedim ve dermoeczanem sitesinden toniğiyle beraber aldım.

Ben cildimi güzelce temizlediğini, arındıdırdıgını hissettim ayrıcasivicelerim geçti ve yenisi çıkmadı.

çevremden de birkaç kişi cildin ne güzel oldu yorumlarını alıyorum.

30 temmuz 2016 15:24

5. Bana göre serisi arasında en yetersiz ürün. Özellikle gece kremi harika ancak tüm ürunleriyle birlikte de kullansam bu ürünün bir faydasını ya da zararını görmedim. Bunu alacak arkadaşlara babe stop akn gel şiddetle tavsiyemdir.

30 temmuz 2016 18:07 ed.17 ekim 2016 15:57

6. Henuz cikmamis ama sismis sivilceleri 2 gunde yok eden jel. Evde mutlaka bulundurmak lazım cunku adet sivilceleriyle bundan daha iyi savaşanını gormedim.

9 ekim 2016 08:09

7.  Öncelikle belirteyim yağlı bir cilde sahibim, kullandığım ürün köpük formda olan temizleyici.

-İçeriği diğer temizleme jellerine göre daha temiz (sls bulundurmuyor)

-İçerisinde yüzde %1,50 salisilik asit bulunduruyor

-Yüzü kurutmuyor

-Kokusu güzel

-Cildi güzel bir şekilde temizleyip arındırıyor ferah bir his oluşturuyor

14 eylül 2017 18:34


8. vichy ürünlerine karşı mesafeli olmama ve la roche posay ürünleri kullanmama rağmen arkadaşımın evinde kaldığım bir süre boyunca bu ürünü kullanmak durumunda kaldım. amacım kendi jelim yanımda olmadığı için birkaç gün kendisiyle idare etmekti, fakat karma cildime ve siyah noktalarıma ilaç gibi geldi.

iki gün sabah akşam düzenli kullandıktan sonra bir an aynada kendimle göz göze geldiğimde siyah noktalarımın gözle görülmez bir hal aldığını farkettim ve hemen koşup kendime bir şişe aldım. sayesinde piyasada yüz temizleyici jel arayışım bitti, kendisi kişisel bakım ürünlerimde demirbaş listesine girdi. 

8 nisan 17:53