sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (201)
 • medya (7)

201. şuan amerika internet sitesinde gayet güzel sütyenleri 7-20 dolar arası satan marka. burada o fiyata pinkten duş süngeri bile alamıyoruz. baya bir indirim varmış, gümrük sınırı bu kadar düşük olmasaydı söylerdim çok içimde kaldı.

bir kere sipariş vermiştim bu arada 1-2 hafta içinde geliyor, yine bu tarz bir indirimden 3 bikini üstü 2 sütyeni 250 tlye almıştım. gümrük vergisi öderim diyen süslü varsa göz atsın.

bugün gelen smse göre 4 şubata kadar mağazalarda indirim olacakmış ama ne ürün çeşitliliği ne fiyatları bu kadar iyi oluyor.

4 ocak 23:04

200. defilesi için konuşuyorum; artık bitmiştir. yıl yıl nasıl orijinal meleklerin gidişiyle bir ikonik defilenin bitişini bir ara ayrıntılarıyla anlatırım. ancak gelmiş geçmiş (link: https://www.instagram.com/p/Brnsb5vBt1Q/ en iyisi budur). bu burada dursun.

20 aralık 2018 22:47

199. bombshell sütyenleri çok iyi, genel olarak parfüm- sprey kokularını beğeniyorum. Body mistlerini özellikle yazın çok seviyorum. bence indirimde olduğunda alınabilecek güzel ürünler.bir de dudak dolgunlaştırıcısı vardı 3-4 kez alıp çok memnun kalmıştım ama uzun zamandır almıyorum, hala var mı bilmiyorum.

7 kasım 2018 10:51

198. body mistlerinin kalıcılığı 0 olan marka.

7 kasım 2018 09:53

197. Body mist indiriminden sonra neden bu kadar öfkelenildiğini anlamadığım marka. 

Benim zaradan indirim dönemi 13 liraya aldığım parfüm olmuş 50 lira. ikisinden birini alacak olsam (ki öğrenci bütçemle öyle oluyor), gramaj olarak daha büyük boyutlu ve daha fazla koku seçeneği olan body mist alırım tabii ki. Bir de benim kullandığım kokudan mıdır bilmem ama aşırı kalıcı geliyor, baya parfüm gibi kullanabiliyorum yani. Yine zara ile karşılaştırırsam ondan daha kalıcı geliyor nedense. O yüzden 49 liraya kesinlikle alacağım bir şey vs vücut spreyi. 170 lirayı hak etmiyor asla, orası ayrı. 

Onun dışında pink sweatshirtlerine de aşığımdır.

5 kasım 2018 12:44 5 kasım 2018 12:45

196. Hadi gratıs indirimi ihtiyaçtı da, bu body mist indirimi gerçekten gaza gelme ve kıtlık psikolojisiydi. Bir kere onlar parfüm değil mist ve her birinin kokusu sıktıktan 1 saat sonra birbirine benziyor. Asla ama asla bitmiyorlar. Kokuları kalıcı değil. Amerikadan 5 al 3 ödelerde 30 dolara filan aldığımda anlamıştım ki victorias secreti biraz kafamızda büyütüyoruz. (DOLar o zaman 1.5tl idi, yoksa almazdım) Bizdeki kur farkından fiyat yükseliyor ve biz onu lüks ve kalite sanıyoruz. Millet ucuz diye 5-6 tane birden almış.

Arkadaşım kendindeki iki tanesini sıkılıp bana vermişti de, bitirmek için göbeğim çatladı. O kadar büyük boy ki ve o kadar baydım ki aynı kokuyu sıkmaktan, artık bitirmek için banyo yapar gibi her hücreme sıkıyorum, yine de bitmedi.

5 kasım 2018 01:00

195. Body mistleri göze hitap eden objeciklerden öteye gitmeyendir benim perspektifimde. Çok iyi hatırlıyorum yaklaşık 4 yıl önce o mistler indirimde 20 liraydı. 5 tane almıştım ve bugün hala makyaj aynamın önünde dekorasyon olarak sergilenirler. Kalıcılıkları çok zayıf, astım krizlerine sokacak derecede tatlı kokular olarak görüyorum. Bu indirimlerin de insanların aç gözlüklülerini, istif içgüdülerinin yüzyıllardır hala nasıl bastırılamadığını gözlemlememiz için harika ortamlar olduğunu düşünüyorum. Kendim de bu grubun içindeyim. İhtiyacım olmadığı halde mağazayı turladım ve alacak bir şeyler aradım. 

5 kasım 2018 00:06 5 kasım 2018 00:37

194. Bugün ankara next level mağazasına body mist almak için gittim. Ama ne mümkün, pazar yerine dönmüştü. Zaten yalnızca 3 çeşit kalmıştı ki bilenler bilir next level diğer avmlere göre daha tenha olur. Zaten işin garip yanı normal fiyatı 50 tl olmayacak şeyleri bize 169'a satmaları. Ona da tamam ama madem indirim yapıyorsun bari gratisten farkın olsun, stok yenile. Biraz sinirli yazdım kusura bakmayın.

4 kasım 2018 18:42 4 kasım 2018 18:46

193. İndirimden faydalanayım diye body mist almaya gittim. Aman ne göreyim? Cevahir'deki mağazası gratis indirimlerini aratmıyordu. Body mist'ler öyle çok sıkılmışki, belki yeni bir koku denerim diye düşünmüştüm, ne mümkün... Görevliler ürünler yerine testerlar denensin diye mücadele ediyorlardı. Risk almadan daha önce kullandığım body misti alıp çıktım. Yeni koku denemeyi başaranları tebrik ediyorum :D

4 kasım 2018 14:22

192. ben 3-4 sene önce buradan birkaç takım almıştım, herhalde toplam fiyatı bugün bir tanesinin fiyatına eşittir. o zaman bile pahalı gelmişti ama kendimi şımartmak istediğim bir gündü.

hala kullanıyorum. bantlı olanlarda hafif esnemeler var fakat bugünkü fiyatlarına değmez.

4 kasım 2018 13:50