girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (183)
  • medya (7)

183. bu sezon ki sırt çantası modellerine aşık oldum. çok isterdim ders kitaplarının sığabileceği boyutlarda olmasını. 

pink bölümündeki okul çantaları da harika hele siyah üstüne taşlı olan modelini almak için kaç mağaza gezdim ama türkiye’ de geldiği gibi bittiğini söyledi çalışan kız. başka bir modeli beğendim onu aldım mecbur. okul çantası arayanların bakmasını tavsiye ederim :)

14 eylül 22:49

182. makyaj çantaları chanelle aynı fabrikada mı üretiliyor anlamadım bu ne pahalılık? rujları en son 80 liraydı ama son girdiğimde bakmaya yüreğim dayanmadı.

14 eylül 13:11

181. çok sevdiğim bir body mistini almak için gittiğimde 199 lira olduğunu gördüm ve bıraktım. 

13 eylül 14:19


180. Eskiden sadece indirim zamanı alabildiğim bir markaydı. dün akasya avmdeki mağazasında yeni sezon basic pink sütyenlerin etiketi 379 liraydı. Sweatshirtler 450-500 lira civarlarında. Kazara yağmurluk beğendim 695 tl fiyat etiketini görmemle elimden bırakmam bir oldu süslüler. Sütyenlerini çok rahat bulurdum ve sweatshirtleri özellikle haftasonları benim için kurtarıcı parçalardı fakat kur artışını fazlasıyla yansıtmışlar. Bu fiyatlarla %70 indirim bile yapsalar el yakar.

13 eylül 13:59

179. İndirimde denk gelip baya uygun bi fiyata sweatshirtünü ve pink baskılı badisini almıştım. Nerdeyse 2 yıl olacak ama hala düzgün durumdalar. Hiç sütyenini falan almadım maalesef öğrenci olduğum için indirimli fiyatları bile inanılmaz pahalı geliyor bana :((((

13 eylül 02:09

178. vücut spreyleri gerçekten hiç kalıcı değil,kendi vücut losyonlarıyla beraber kullandığım halde.Max 15-20 dakika falan kalıyor tenimde.

4 ağustos 20:32

177. Body by Victoria koleksiyonuna aşık olduğum markadır. Göğüsleri bunun kadar iyi kavrayan ve iyi gösteren bir sütyen görmedim.

4 ağustos 20:21


176. Kozmetik, iç çamaşırı, çanta, giyim...  firma ne çıkardıysa satın almış biri olarak; alınacaklar ve alınmayacaklar listesi yayınlayabilirim:

Alınacaklar:

1- Sutyenleri inanılmaz rahat, şahane kesimleri var. Kesinlikle ilk sırada benim için. Gözü kapalı alıp giyebilirsiniz tabi modeline göre.

2- iç çamaşırı yine bazı modelleri çok rahat özellikle lazer kesim. Kumaş pantolon giyiyorum çalışırken hiç iz yok! Penti falan hikaye. Çok uzun süre de gidiyor yıka yıka kullan.

3- Çanta. Ben genelde yurt dışından alıyorum gittikçe. Çok tatlı modelleri var, sağlam sayılır. Desenine aşık olup almışlığım var.

4- Sweatahirtleri. Aldığımdan beri o kadar sık giyiyorum ne bir solma ne bozulma... sapasağlam ve yumuşacık.

5- Spor sutyenleri. İnanılmaz güzel modeller var. Sadece spor için değil günlük de tshirtlerin içine giyiyorum. Çok rahat ve kullanışlı.

6- Artık üretmiyor ama bikinileri. Öyle güzel modeller vardı ki.. 3 tane almıştım hala kullanıyorum ve hala giydiğimde markasını sorarlar. Umarım seneye yine üretime girer.

Gelelim alınmayacak ya da bu paralara değmeyecek ürünlere:

1-Body mistler: Evet bir parfüm kalıcılığı beklemiyoruz ama 10 dk bile kalmıyor. Su resmen. Açıkçası kokuları da genelde bana hitap etmiyor. İlla body mist alıcam derseniz Bath&Body Works derim sevgili süslüler.

2- Likit rujları. Genelde yapışkan hissinden hazzetmediğimden alınmayacaklar listemde.

3- Tshirtleri: Sweatleri ne kadar kaliteliyse tshirtleri bir o kadar kalitesiz. Bir yıkamada ağzı burnu kayıyor. Değmez.

4- Pasaport kılıfı: Neden aldım bilmiyorum. Evet çok tatlış ama o paralara gerek var mı tartışılır. Deri falan olduğunu iddia etseler de 1-2 kullanımda çantada soyuluyor resmen!

Şimdilik aklıma gelenler böyle sevgili süslüler. 

10 temmuz 13:26

175. geçenlerde bu markanın iki adet sütyenini aldım, anladımki ben bunca sene hiç sütyen giymemişim, penti menti hikaye.. bir aydır o iki sütyenden başkasını giyemiyorum süper süper süper..

10 temmuz 10:29

174. Ne kozmetikleri ne de iç çamaşırları malzeme açısından kaliteli değildir. Hepsinin alerji yapma olasılığı çoğu markaya göre fazladır. Ama dizaynları, kokuların temiz ve çekici oluşu ve bir de melekleri... bu marka tamamen bir bağımlılık ve satış stratejisidir. Mağazaları meleklerin görüntüleri, pembe ağırlıklı dekorasyon, şirin parfüm kutuları, imza kokuları pure seduction ve bombshellin baskın kokularından oluşur. Satın aldıktan sonraki torbası bile mutluluk ve haz kaynağıdır. Öyle ki çoğu zaman ürün satın alınca torbanın içindeki kağıda bombshell veya pure seduction mist sıkıp verirler elinize. 

30 haziran 22:57