sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (196)
  • medya (7)

  196. Amerikadaki fiyatlarıyla Türkiye fiyatları arasında uçurum olan marka. Ürünlerini çok beğeniyorum ama body mistleri ve çantaları dışında diğerlerine para veresim gelmiyor. Onları da en dip indirimde alıyorum. Ama yine bile çok. Amerikaya gidersem birgün sırf VS'tan 1 bavul doldurup gelirim herhalde.

  17 nisan 17:48

  195. bana hep çok ilgili ve yardımcı olmaya çalışan çalışanlarının denk geldiği mağaza. sürekli size almak istedikleriniz dışında bir şeyler önerip durmaları dışında bir sıkıntı yok. Rush ve Aqua Kiss isimli iki body mistine sahibim ikisi de birbirinden güzel ve hoş kokuyor. iç çamaşırları bana göre pahalı ama güzel indirimlerin olduğu dönemlerde almıştım sağlam güzel çok gerekli olmasa da indirim döneminde çamaşırlarına da bakabilirsiniz. şuan aklımda yaz için vücut losyonlarından almak var. ne kadar işe yarıyorlar bilmiyorum ama kokuları gerçekten hoşuma gidiyor.

  2 mart 20:57

  194. Body mistlerinden rush ve romantic isimli 2 miste sahip olduğum marka. İç çamaşırlarını falan hiç kullanmadım, gerçekten hiç bir fikrim yok ama body mistleri bitmiyor anacım, iki senedir sıkıyorum sıkıyorum bitmiyor. Çok aham şaham kalıcılığı yok ama ben seviyorum bazen astımım tutunca kullanıyorum tıkamıyor beni.

  21 şubat 04:27

  193. şuan amerika internet sitesinde gayet güzel sütyenleri 7-20 dolar arası satan marka. burada o fiyata pinkten duş süngeri bile alamıyoruz. baya bir indirim varmış, gümrük sınırı bu kadar düşük olmasaydı söylerdim çok içimde kaldı.

  bir kere sipariş vermiştim bu arada 1-2 hafta içinde geliyor, yine bu tarz bir indirimden 3 bikini üstü 2 sütyeni 250 tlye almıştım. gümrük vergisi öderim diyen süslü varsa göz atsın.

  bugün gelen smse göre 4 şubata kadar mağazalarda indirim olacakmış ama ne ürün çeşitliliği ne fiyatları bu kadar iyi oluyor.

  4 ocak 23:04

  192. bombshell sütyenleri çok iyi, genel olarak parfüm- sprey kokularını beğeniyorum. Body mistlerini özellikle yazın çok seviyorum. bence indirimde olduğunda alınabilecek güzel ürünler.bir de dudak dolgunlaştırıcısı vardı 3-4 kez alıp çok memnun kalmıştım ama uzun zamandır almıyorum, hala var mı bilmiyorum.

  7 kasım 2018 10:51

  191. body mistlerinin kalıcılığı 0 olan marka.

  7 kasım 2018 09:53

  190. Body mist indiriminden sonra neden bu kadar öfkelenildiğini anlamadığım marka. 

  Benim zaradan indirim dönemi 13 liraya aldığım parfüm olmuş 50 lira. ikisinden birini alacak olsam (ki öğrenci bütçemle öyle oluyor), gramaj olarak daha büyük boyutlu ve daha fazla koku seçeneği olan body mist alırım tabii ki. Bir de benim kullandığım kokudan mıdır bilmem ama aşırı kalıcı geliyor, baya parfüm gibi kullanabiliyorum yani. Yine zara ile karşılaştırırsam ondan daha kalıcı geliyor nedense. O yüzden 49 liraya kesinlikle alacağım bir şey vs vücut spreyi. 170 lirayı hak etmiyor asla, orası ayrı. 

  Onun dışında pink sweatshirtlerine de aşığımdır.

  5 kasım 2018 12:44 5 kasım 2018 12:45

  189. Hadi gratıs indirimi ihtiyaçtı da, bu body mist indirimi gerçekten gaza gelme ve kıtlık psikolojisiydi. Bir kere onlar parfüm değil mist ve her birinin kokusu sıktıktan 1 saat sonra birbirine benziyor. Asla ama asla bitmiyorlar. Kokuları kalıcı değil. Amerikadan 5 al 3 ödelerde 30 dolara filan aldığımda anlamıştım ki victorias secreti biraz kafamızda büyütüyoruz. (DOLar o zaman 1.5tl idi, yoksa almazdım) Bizdeki kur farkından fiyat yükseliyor ve biz onu lüks ve kalite sanıyoruz. Millet ucuz diye 5-6 tane birden almış.

  Arkadaşım kendindeki iki tanesini sıkılıp bana vermişti de, bitirmek için göbeğim çatladı. O kadar büyük boy ki ve o kadar baydım ki aynı kokuyu sıkmaktan, artık bitirmek için banyo yapar gibi her hücreme sıkıyorum, yine de bitmedi.

  5 kasım 2018 01:00

  188. Body mistleri göze hitap eden objeciklerden öteye gitmeyendir benim perspektifimde. Çok iyi hatırlıyorum yaklaşık 4 yıl önce o mistler indirimde 20 liraydı. 5 tane almıştım ve bugün hala makyaj aynamın önünde dekorasyon olarak sergilenirler. Kalıcılıkları çok zayıf, astım krizlerine sokacak derecede tatlı kokular olarak görüyorum. Bu indirimlerin de insanların aç gözlüklülerini, istif içgüdülerinin yüzyıllardır hala nasıl bastırılamadığını gözlemlememiz için harika ortamlar olduğunu düşünüyorum. Kendim de bu grubun içindeyim. İhtiyacım olmadığı halde mağazayı turladım ve alacak bir şeyler aradım. 

  5 kasım 2018 00:06 5 kasım 2018 00:37

  187. Bugün ankara next level mağazasına body mist almak için gittim. Ama ne mümkün, pazar yerine dönmüştü. Zaten yalnızca 3 çeşit kalmıştı ki bilenler bilir next level diğer avmlere göre daha tenha olur. Zaten işin garip yanı normal fiyatı 50 tl olmayacak şeyleri bize 169'a satmaları. Ona da tamam ama madem indirim yapıyorsun bari gratisten farkın olsun, stok yenile. Biraz sinirli yazdım kusura bakmayın.

  4 kasım 2018 18:42 4 kasım 2018 18:46