girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (199)
  • medya (7)

199. cüzdanlarını gözü kapalı alabileceğiniz marka,

cüzdanda 3. senem hiçbir şey olmadı süslüler.

13 ekim 22:48

198. Buradan bir parfümüm(gizlinot: Noir tease) iki tane de body spreyim(gizlinot: Bombshell summer, coconut passion) var. Parfüm üç saat dayansa da spreylerin kalıcılığı iki saati bulmuyor. Fiyatı baz alarak konuşacak olursam o kalıcılığa hiç değmez.

13 ekim 15:13

197. MÜptelası olduğu marka olur kendisi. Edplerinin gayet kalıcı olduğunu düşünüyorum ve epey bereketliler. 100 mllik bir edp her gün kullandığım düşünülerek 2 ay kadar idare edebiliyor. Body mistler nispeten daha çabuk tazeleme gerektiriyor ancak genelde yanımda taşıdığımdan sorun olmuyor. Kremlerinin kokuları efsane ancak nemlendirmesini başarılı bulmuyorum. 

Bu markadan aldığım pek çok sütyen ve pijama-gecelik var. Gerçekten çok kaliteliler. Defalarca yıkayıp giymeme rağmen yıpranma hatta eskime belirtisi yok. Dantelleri ve satenleri kesinlikle çok kaliteli duruyor. Sütyenlerinin rahatlığını söylemeye gerek bile duymuyorum zaten. Yalnızca külotlarımı burdan tercih etmiyorum pek. Gerçekten çok pahalı olduklarını düşünüyorum.

Spor giysileri de çok dayanıklı ve kullanışlı. Taytlarımı ve spor sütyenlerimi buradan tercih ediyorum genelde.

Mağazaları çok dikkat çekici ve çalışanları çok ilgili, genel olarak çok memnun olduğum bir marka.

12 ekim 13:49 12 ekim 13:50


196. İç giyimlerini geceliklerini çok kaliteli buluyorum. Parfümleri in kokularını çok beğendiğim için ve elimin altında indirim zamanlarından depom olduğu için kullanıyorum. Body mistlerini Ocak ve temmuz indirimlerinden alıyorum ortalama 2 adet, biri spor çantamda biri de makyaj masamda olaxak şekilde tutuyorum. En beğendiğim kokular bombshell ve Victoria ancak body mistlerde amber romance, love spell gibi kokular daha kalıcı oluyor. Sezon fiyatları ile alışveriş yapmam ancak indirimde mutlaka uğrarım.

12 ekim 09:54

195. kokuları kalıcı olmuyor,vucut krem-yağları efsane güzel kokarlar,nispeten daha kalıcılar.takım halinde kullanmak gerekiyor kokmak icin.içerikleri kötü.

çamaşırlar efsane.

12 ekim 09:25

194. Kendinizi içinde harika hissettiğiniz iç giyim ve spor giyim ürünleri olan marka. Aldığınız ürün pink serisinden ise diğer markalarda çok daha güzelini bulabilirsiniz ancak victoria’lar gerçekten vucudu daha güzel göstermek için tasarlanmışlar. Hala 2-3 sene önce almanya’dan 20-30 euroya aldığım ürünlerini kullanıyorum. Esnek bantlı olanlar ufaktan kendini saldı ancak hard sport ve dantel olanlar hala ilk gün ki gibiler. 

Son birkaç ayda 65 kg dan 80 e çıkınca tabii yeni iç çamaşırı ihtiyacı doğan ben deniz bugün mağazasına uğradım; yeni bedenimi ölçtürüp birkaç ürün denedim ancak 599 ve 899 tl lik ürünleri beğenmem ile şok geçirmem eş zamanlı oldu. Daha önce Türkiye den iç çamaşırı almadığım için fiyatlar hep mi böyleydi yeni mi oldu bilmiyorum ama yapmayın etmeyin değmez arkadaşlar. 

12 ekim 00:08

193. bundan bi 2-3 sene önce indirimlerini takip edip 60-70 tl'ye güzel sütyenler ediniyordum buradan. şimdi 60-70 tl'ye lip gloss bile yoktur. dümdüz sütyenleri 300 falan olmuş. gidişi yakındır buralardan.

11 ekim 23:48


192. kendi bedeniyle 38DD ( ki kendilerinde ki en büyük beden) sütyen giyen bir kadın olarak söyleyebilirim ki büyük göğüslü kadınların kurtarıcısı markadır. büyük göğüslü kadınlar kolay kolay sütyensiz gezemez. sütyenler hep uzun süreli kullanılır ve o sütyende en nihayetince bir bez parçası olduğu için göğüsü toplama çabasıyla esner de esner.

ben bu markadan sütyen almaya başladığımdan beri önceden harcadığım paralara acıyorum. ki önceden de boynerden alır en az 100 lira verirdim sütyene.

büyük göğüslü bir kadın olarak en büyük şikayetim büst gibi sütyenler giymekti. kalın kumaşlı biçimsiz modelsiz. ama ben victoria's secretta tülden yapılmış bir sütyenin de toparlayıcı olabildiğini gördüm.

şu an 5 tane sütyenim var 1 tanesi tamamen tül 2 tanesi dantel toparlayıcılar

2 tanede spor sütyenim var ki en büyük aşkım onlar benim. hele bir tanesini bütün yaz yurt dışında üst olarak giydim resmen.

özetle ucuz etin yahnisi durumu mevcut. 3 tüllü/dantelli grubu bir yıl önce aldım ki elde asla yıkamam hep makinede yıkarım buna rağmen sapasağlam durumdalar.

aldıkları ürünleri uzun vadeli kullanmak isteyen, ucuz mal alacak kadar zengin değilim diyen süslüler için sütyenleri canı gönülden tavsiyemdir. büyük göğüslü kadınlar hem toparlayıcı hemde çekici modeller gerçekten var.

11 ekim 12:05

191. o kadar saçma pahalı ki, bu markaya para vermem için havadan bir gelirimin olması gerekiyor yoksa çalışarak kazandığım paraya kıyamam. gelsinler eksiler.

11 ekim 11:50 11 ekim 13:29

190. Okadar şişirildi ki bu marka ne zaman patlayacak çok merak ediyorum. Sütyenleri gereksiz pahalı ve gerçekten destek kelimesinin manasını bilmediklerini düşünüyorum. ( büyük göğüsler için) ürünlerini herkesin dimdik top gobi yerinde duran gögüsleri olduğunu düşünerek tasarlıyorlar. ciddi ciddi D cup bir sütyenin köprüsüne bir ip takarak onun sütyen vasfını yerine getirebileceğine inanıyorlar. Külotları da biiiiizz polyesteriiiiiiizzz diye bağırıyor...

11 ekim 11:19