sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (22)
 • medya (0)

1. Bu suslu size netti gardas?

7 kasım 2015 11:11

2. ya siz kim köpek ya. (gizlinot: ovv çok iğrencim)(gizlinot: denetim altına alınmalıyım)(gizlinot: denetle beni sebile apla)

7 kasım 2015 14:34

3. açıkçası bi ürün alacağım zaman "vloggerlara" değil de süslüye bakan biri olarak tüm o nefretlerine ve işsizliklerine "kasımpaşa" diyor, gülüp geçiyorum. :D

7 kasım 2015 15:00

4. Ay hocam resmen yıkıldık. tüm sözlük ağlıyor. Tuvalete gidebilir miyiz ?

7 kasım 2015 16:22

5. ay canısı sen zaten bizim sayemizde varsın biz yoksak sende yoksun neyin nefreti bu

7 kasım 2015 17:05

6. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ehehuhe

7 kasım 2015 17:48

7. vloggerlık gibi göz önünde olacakları bir işe girerken, gelebilecek eleştirileri hesaba katmayıp sürekli en üstünde tutulup pohpohlanmayı bekleyen bünyelerin, süslü sözlük gibi araştıran, sorgulayan, eleştiren modern kadın profilindeki yazarların zekice eleştirilerine dayanamayıp geldikleri kaçınılmaz son, vloggerların süslü sözlük nefreti. (gizlinot: e girmeseydin bu işe? )

eğer bir insan vlogglerlık yapıyorsa eleştiri kaldırabilen, mizahi yönü gelişmiş, kendini geliştiren bir insan olmalı her şeyden önce ki izlenmeye takip eidlmeye değer olsun, karşısındaki kitleyi aşağılayıp, küçük görüp, aptal yerine koymak üstüne çok büyük bir iş yapıyorum hepiniz bana saygı duyun diye beklemek kusura bakmayın, salaklıktır

7 kasım 2015 19:43 7 kasım 2015 19:44

8. alkışlarla yaşıyorum'da bu arkadaşlardan birisinin ağzının büyüklüğünden cinsel organ betimlemesi yapıldı,

ekşi sözlük'te bu videoları izleyenlere bile gerizekalı diyorlar,

uludağ, inci... saymıyorum bile,

forumlarda "bu kezbanlar bütün gün starbucks'ta takılıp kendilerini dünyanın en pahalı karısı sanıyorlar" diyorlar...

vloggerlar süslü sözlüğe takıyor. neden? çok açık; rakipleri olarak görüyorlar çünkü. kendilerinden daha güvenilir ve sağlıklı bir kaynağız çünkü. entrylerimiz okunsun diye erkek arkadaşımızı makyaj entrymize sokmuyoruz, üslup taklitçiliği yapmıyoruz çünkü.

kadınlar tarafından özgürce yazılan dürüst bir platform çünkü. bu durumda onları da kadın düşmanı olarak görüyorum. işte kadın kadının kurdundaki kurt bunlar arkadaşlar.

edit: süslüyü aşırı büyük görmüyorum, eleştirilecek en son platform olarak görüyorum. kapiş?

7 kasım 2015 20:36 7 kasım 2015 21:14

9. hiçbir makyaj videocusunu (gizlinot: benim tanımım bu) hiçbir sosyal ağ üzerinden takip etmiyorum. ürünlerle ilgili yorumları hakkında ki fikirlerimiz sözlükçe malum zaten, bunun dışında kalan (özel hayatları, oda turları, telefonlarında hangi applerin olduğu falan) kısımları da ancak üstüne para falan alırsam takip ederim(gizlinot: swh)

böyle skandalları da zaten asla gizli kalmıyor, burda o kadar ince zeka sahibi kadınlar var ki olan biteni burdan izlemek ve kahkahalar atmak çok keyifli oluyor.

herhalde "litfin idi tirii" fanatizminden burda ki gerçek zemine geçişleri sert oluyor, mesele bu (gizlinot: swh)

8 kasım 2015 02:33

10. anlamıyorum bu vlogırlar neden süslüyü sevmek zorundalarmış gibi davranıyorlar ki. süslü zaten size göre bir yer platform değil, daha doğrusu hedef kitlesi sizin gibi olan insanlar değil burasının. hatta gerçekten uzak tanıtımlarınız yüzünden süslü gibi bir platforma duyulan ihtiyacı doğuran da sizlersiniz zannımca. biz burayı ürünleri tanımak, tecrübelerden yararlanmak için kullanırız. benim süslüde henüz bir yılım bile dolmadı. ama sayısız ürün var süslü sayesinde alıp bayılarak kullandığım ya da paramı çöpe atmayıp bi sürü işe yaramaz üründen vazgeçtim. sitenin birinci amacı da bu zaten. gerisi makara sohbet eğlence. e sizin ürün bilgisine ihtiyacınız yok ki. size hersey geliyor zaten hediyelik, reklamlık vs. sizin ne tecrübeye ne ürün tanıtımına ihtiyacınız var. geriye kalan gırgır kısmı için de giriyosanız eleştirileri de göreceksiniz ister istemez. yok öyle hem karnım doysun hem pastam dursun. tamam vlogırların da pek çok kez acımasızca eleştirildiğini görüyoruz(gizlinot: sadece süslü de değil diğer pek çok platformda ). ne yapılsa bir kulp takılıyor evet. herkesi memnun etmek imkansız evet. alakasız paylaşımlarınızdan akla gelmeyecek kötü niyetler çıkarılıyor bazen evet. ama bunu sadece süslüye yıkmak da farklı bir tutum değil. sizin kendi sayfalarınızda kendi takipçileriniz bile neler diyor neler. ama ihale neden süslüye kalıyor merak konusu?? acaba buradaki insanlar nispeten tanıttığınız ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğu için mi?? söylediklerinin, eleştirilerinin gerçeklik, haklılık payı daha fazla olduğu için mi hazımsızlık yapıyor acaba? ben hayatımı sosyal medya hesaplarımda yaptığım reklamlarla idame ettiren biri olsam hedef kitlemin büyük kısmının bulunduğu bir platforma laf atarken iki kere düşünürüm. aksi halde ergen takipçilerinizle körlerle sağırlar birbirini ağırlar oynarsınız sayfalarınızda. bol bol oda turu çekersiniz, ha iyi de poh pohlanır pışpışlanırsınız da ömrünüz ne kadar olur bilemem.(gizlinot: gizli gizli bizi izlediğinizi de biliyoruuuz swh )

8 aralık 2015 09:48 8 aralık 2015 09:50