girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

10. müşterilerini dolandırmak üzere programlanmış gsm operatörü

tek seferlik pakedimi her gün yenilemişler ve ortaya çıkan fatura korkunç.

durma özelliği koydum, yine tek seferlik başka bir paket aldım şuan 1 ay sonra o paket biticek olarak gözüküyor.

müşteri hizmetlerini arıyorum öyle paket yok diyorlar, uygulamalarında paket tanımlı gözüküyor, aradığımda paketlerim arasında sayıyorlar.

garipten şeyler görüp duymuyorsam, ay sonu fatura yine can sıkıcak.

interneti çekmez, paketleri uygun diyip alırsın ama fatura 2 katından aşağı gelmez, müşteri hizmetlerini ararsın en az 5 dakika piyano sesi dinletip anksiyete krizleri geçirtmeden cevaplamazlar. mükemmel hizmet (gizlinot: swh)

24 mayıs 20:44 24 mayıs 20:46

9. Nefret ettiğim gsm operatörü.

İnternetim bittiğinde ek paket yapmama fırsat bile tanımadan kafasına göre 5 tl karşılığında 250 mb tanımlıyorlar. İlk yaptıklarında sanırım 1 haftalık vermişlerdi. Ben zaten 10tlye 1 aylık yapabilirken neden bunu tercih edeyim? Müşteri hizmetlerine yarım saatte ulaşamadığım için tamam dedim daha dikkatli olurum. Bir sonraki sefer daha paket bitmeden ek paket talebinde bulundum fakat yine aynı şey oldu. 250 mb yetmediği için tekrar tl yükleyip bir paket daha yapmak zorunda kaldım. Ve bu paketi tanımladıktan sonra asıl yaptığım ek pakete tl yetmediğine dair mesaj attılar :))) Yoğun olduğum bir dönem olduğu için peşine düşemedim.

Dün gece paketinizin %80ini Kullandınız uyarısı gelmeden %100 Kullandınız mesajı geldi hemen interneti kapatıp kullanım özetime baktım 5 mb var görünüyordu. Tamam dedim yarın arkadaşımdan ağ paylaşır ek paket yaparım. Uyumaya çalışırken saat 3e doğru vodafone mesaj attı. Yine 5 lira kesmiş 250 mb vermiş ve verdiği süre 4:46 ya kadar... Ben uyurken o 5mb nasıl bitti?! Ve nasıl kafalarına göre 2 saatlik internet hakkına o parayı kesiyorlar? Elbette bitmedi.. Hattımdaki 7 tlyi kestiklerini de fark ettim. Toplam 12 vardı bi bakıyorum sıfır olmuş..

Müşteri hizmetlerini aramayla bile uğraşmadan (telefon başında bekleyecek 2 saatim yoktu maalesef olsa tartışmak isterdim) sabah ilk boşluğumda turk telekoma geçiş talebinde bulundum. Akşamüzeri sıfır görünen tl bir anda 7 tl görünmeye başladı.. Hepsinin ekran görüntüleri mevcut. Olmasa artık delirdiğimi düşüneceğim. Dün gece hesap özetimi kontrol ederken defalarca internet kullanımımda on kuruş yirmi kuruş kestiklerini fark ettim. Bir başka zaman dakikam varken yaptığım aramadan 2 lira kesmişlerdi. Salaklık bende bunların peşine düşmedim.

Yazılanlar doğru kesinlikle dolandırıcı olduklarını düşünüyorum. Avea çekmiyor falan ama hiç böyle sorunlar yaşamamıştım. Kürkçü dükkanına geri dönüyorum. Abv vodafone, elveda.

2 kasım 2017 01:00

8. Kullanmış olduğum en kötü servisi sunan marka ayrıca insanı yurt dışında da yolda bırakır.

14 haziran 2017 11:38


7. son reklam filmi beni çok etkiledi, çok güzel olmuş. babamın küçükken beni uyuttuğu geceler aklıma gelince bir kötü oldum gece gece. reklam için (link: https://www.youtube.com/watch?v=kezf9yBgzzI tık)

13 haziran 2017 22:24

6. Sadece Türkiye´de değil, Almanya´da da insanı çileden çıkaran hizmetimsi şirket. Sizi bir sürü indirim ve paketlerle kandırır ve eğer şanslıysanız sorunsuz bir şekilde önerdikleri pakete ya da hizmete sahip olabilirsiniz ama şansınız % 50. Etrafımda vodafone kullanan bir sürü arkadaşım (kendim dahil) bulunmakta ve hepimiz en az bir kere müşteri hizmetleriyle takışmışızdır. Çalışanları ne hikmetse arada beyne reset atıp verdiğiniz talimatı işleme koymayı unutuyor. Sonra arayınca da sudan çıkmış balık gibi "öyle birşey mi vardı" diyorlar. En son evdeki interneti değiştirme gafletinde bulundum. Daha kötüsü hızlı kurulum olur diye eski interneti erkenden kapattırdım. Şu an 38. gündeyiz ve hala internetimiz yok. Sonradan öğrendim ki Almanya´daki bütün internet ağı hali hazırda telekom´un elinde bulunmaktaymış. Diğer firmalar sadece telekomdan kiralayarak hizmet sunabiliyorlarmış. Uzun bir mail attım yaptıklarına dair ve sonuç: hiçbirşey. Ama mailimde de dediğim gibi kontratlarım biter bitmez değiştireceğim. Turkcell pahalı olabilir, sahiplerini ve verdiğiniz paranın gittiği yeri beğenmiyor olabilirsiniz ama adamlar en azından hizmet veriyor. Bu resmen paranla rezil olmak bence. Vodafone´a geçmeden önce iyi düşünün derim.

19 ocak 2017 16:29

5. en son reklam müziği tüm forumların diline düşmüş, donanımhaber filan deli gibi bu müziği arıyor cidden çok komik. ancak en sonunda müzik vodafone'un kendi lisanslı müziği çıkmış yani reklam dışında hiçbir yerde orjinali yok. bence vodafone bu müziği ücret ile indirme seçeneği sunsa iyi para kazanır :

https://www.youtube.com/watch?v=IOmbjfvs64o

not: aveaspor

7 ağustos 2016 18:37 7 ağustos 2016 21:05

4. Asla ama asla bulaşmayın. Dolandırıcının önde gideni. Tamam turkcell kazık fiyatlara sahip ama bundaki gibi pislik laubali şube çalışanlarına, orjinal diye sahte telefon aksesuarı satan mağaza müdürlerine ve telefonu açmayan müşteri hizmetlerine(!) Sahip değil. Bunlara verdiğim her bir kuruş haram olsun.

20 ocak 2016 21:33


3. Numaramı taşıdığıma beni iki ayda pişman eden saçma sapan gsm operatörü. Kendisine olan kızgınlığımı uzun uzun başka bir girdide yazarım artık çünkü şu hiç halim yok hastalıktan gözümü açamıyorum ama bu girdiyi yazmadan da duramadım.

12 ocak 2016 14:40

2. yıllardır turkcell tarafından sömürüldükten sonra beni mutlu eden uluslararası cep telefonu şirketi.

6 ocak 2016 15:39

1. Son reklamlarından birinde, reklam metninden tamamen alakasız şekilde arka fonda "kızlar dura dura hiç olur, erkek dura dura koç olur" gibi sanat eseri bir şarkı çalan gsm operatörü. Moda sanırım son zamanlarda bu tarz reklamlar.

Edit: yine izledim şimdi, otobüs yolculuğunda bu şarkı çalıyor reklamda, muavin de kaşı gözü oynayarak bu şarkıyı söylüyor. Casper ya da gilette reklamındaki gibi açık açık verilmemiş ama alttan alta işlenmiş yine de, başka şarkı mı yok arkadaşım.

15 ağustos 2015 20:11 15 ağustos 2015 20:46