yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • medya (1)

  31. Saat: 05:00 (ama sorun 04:30 dan beri var)

  An itibariyle yanımda uygulaması kalan kullanımları göstermiyor, mesaj atıyorsun servis dışı. Altı üstü iki robotik cevap vereceksin sanki çağrı merkezine bağlanıp, cevap verecek operatör arıyorum bu saatte. Tasarruf için gece şirketin fişini mi çekiyorsunuz anlamıyorum ki.

  Edit: bazen gece 1de bile cevap vermiyor sistem

  9 şubat 05:01 9 şubat 05:06

  30. Yaklaşık 10 yıldır kullandığım operatördür. Sayesinde kaç kez bedava sinemaya gittim, yemek yedim. Eskiden kişiye özel kampanyaları vardı böyle. çekim kalitesinde bir sıkıntı da yoktu hatırladığım kadarıyla ama şimdi birçok yerde çekmiyor. Bunun dışında sürekli arayıp tarifemi değiştirmemi isteyen, hayır deyince ısrar eden müşteri temsilcileri var. Engelledim kurtuldum. Genel olarak eskisi kadar memnun değilim ama yılların alışkanlığı var. değiştiremiyorum.

  29 ocak 17:12

  29. Delirmek isterseniz vodafone tek yetiyor.

  -Aylardır seçtiğim tarifelerin fiyatları 2şer 3er tl artıyor. 1 ay anlaştığım fiyatı ödüyorsam diğer aylar artarak devam ediyor.

  -Müşteri temsilcisine ulaşabilene bi gram falan versinler. Allah aşkına şu asistan işinden vazgeçin. Arayarak halletmem gereken şeyler oluyor ve müşteri temsilcisine bağlanma opsiyonu yok. Her halta kazıklamak için sabahtan akşama kadar arıyorlar. Ama sizin probleminiz olup aramaya kalktığınızda kapı duvar!

  -Tarife değiştirmek için "geçebileceğim tarifeler" başlığı altında bi elin parmağını geçmeyecek kadar seçenek var. kampanyaların çoğu hat taşıyacaklar için yapılan tarifeler. Bugün mağazaya gittim ve bana 2 tanecik uygun tarife gösterdi. Şaka mı? Turkcell pahalı diye vodafone a geçiş yaptım. Ama en azından ödeyeceğim tutar hep sabitti istediğim zaman ulaşabiliyordum sorunu saniyesinde çözüyorlardı.

  Çok doluyum sözlük çok

  28 ocak 18:33


  28. istanbul / çapanın orta yerinde, tıp fakültesinin karşısında bile çekmeyen operatördür.

  29 aralık 2019 19:51

  27. ücra köşeleri geçtim, ankaranın göbeğinde bile çekmeyerek beni inanılmaz zor duruma sokan operatör. cayma bedeli, bu ayın faturası falan umrumda değil, an itibariyle başka bir operatöre geçtim. ben yaşadım siz yaşamayın süslülerim. vodafone pişmanlıktır.

  not: turkcellde şu an geçtiğim tarife vodafone da kullandığımdan çok daha uygun. merak etmeyin vodafone da kazıkçılıkta turkcelle yaklaştı.

  29 aralık 2019 18:13 29 aralık 2019 18:14

  26. depremden sonra daha 5 dakika bile geçmemişken normal 0542’li bir numara beni aradı açtım.kafamdan her türlü şeyi geçirerek.belki korkudan biri yanlışlıkla beni arıyor başkasına ulaşmak istiyor falan diye(gizlinot: kimsenin beni merak edeceğini düşünmüyorum o sırada ) neyse vodafone müşteri temsilcisi faturalı hattımın taahhütü biteceğini yeni paketler önermek istediğini söylüyor. bende kadına kusura bakmayın belki biliyorsunuzdur az önce büyük bir deprem atlattık onun şokundayım gerekirse ben sizi ararım sonra diyorum.çünkü ulaşmak istediğim kişiler var o sırada. anlıyorum ama bunlar size özel teklifler şimdi hangisini seçmek istersiniz diyor. o sırada kafamın üzerindeki avize hala sallanıyor ben şaşırıyorum kadın karşımda tepkisiz belki ne diyeceğini bilemiyor ,başka bir ilde yaşıyor belki satış baskısıyla işini yapmaya çalışıyor bilmiyorum daha önce müşteri hizmetleriyle ilgili böyle bir şey yaşamamıştım başka zamanlarda anlayışlı olup sonra arayanlar bile olmuştu. önce sen kapat geyiği yapacak kadar yüksek enerjili insanlarla bile konuşmuştum bu ilk kez oldu. 

  ayrıca tüm operatörlerin afet zamanları iletişim aksaklığı olmaması için bizlerden aldığı özel iletişim vergisininde havaya üflediğimiz paralar olduğunu görüyoruz marmara’da yaşadığımız şu ufak depremde bile tüm hatlar iptal oluyor neredeyse. herkesin adını anmaktan başka icraata geçmediği büyük marmara depreminde ne halt yiyeceğiz merak konusu. 

  26 eylül 2019 16:00

  25. Az önce beni bir güzel dolandıran firma. Müşteri hizmetlerinden paketimin bittiği ve daha avantajlı bir paket önereceklerini söyleyerek aradılar. Paket hakkında bilgilendirme yaptılar. 10 gb internet, internetten yemeyen wp falan diye her şeyi sıralayıp ücrete de 39 tl dediler. Kabul işleminden sonra vodafone yanımdadan bakayım neymiş dedim ki kazıklandığımı gördüm. 39 tl diye bilgilendirdikleri paket 59 tl imiş ve bir de bana hiç bahsetmedikleri 2 ayrı tek seferlik yurtdışı paketi yüklemişler 34 tllik. Müşteri Hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum bir türlü bağlamıyorlar. Mail attım ama geri döneceklerini sanmıyorum. En kısa sürede terk edeceğim dolandırıcı firmadır. 

  17 eylül 2019 16:31


  24. Şubelerinde faturamı ödedikten sonraki gün oradaki erkek personel mesaj atmaya başlamıştı. Faturamı öderken numaramı mı söylemeyeyim bu nasıl bir edepsizlik diye sinirlenirken müşteri hizmetlerini aradım, iki gün sonra dönüş sağlayıp çok güzel ilgilenmişlerdi. Tekrar aradıklarında da gerekli işlem yapıldı, vodafone ile her ilişiği kesildi dediler. Taciz karşısındaki duruşlarından dolayı sevgimi kazandılar.

  31 ağustos 2019 19:25

  23. müşterilerle olan diyalogları biraz fazla laubali. gün içinde attıkları mesajla bir şaşırmadım değil. sen hayırdır vodafone? kankam mısın?

  ilgili medya:
  1
  31 ağustos 2019 16:16

  22. insanları keriz yerine koyan firma. hani ünlü firmalarada %90 indirim reklamları çıkar ama sadece çoraplarda geçerlidir. ya da 100 lira puan der ama 1 milyon lira harcamanız gerekir.. bu liste böyle uzar gider. sadede geliyorum.

  evde internet olmadığı için (gizlinot: bu ara taşınma durumumuz var diye diğer evde çekeriz diye çekmedim.) sürekli internet paketi alıyorum. normal tarifemde 6 gb internet var diyelim. bu internetle filmler, youtube videoları, instagram videoları gırla izlerken 1 gb internet gitmez. ama 2 gb ek paket var 30 dklık bi ki video izlerseniz hemen '' internetinizin %80'ini kullandınız başka paket kakalayalım mı'' mesajı geliyor. bu durumu bildiğim için ve iflah olmaz bi telefon bağımlısı olduğum için ''internetten yemeyen youtube paketi '' aldım. tarifemdeki internet paketi bitince youtube giremedim. dedim yeterrr. aradım müşteri hizmetlerini. durumu izah ettim dediği şöyle '' en az 100 mb internetiniz olmalı''. yazmıyor öyle bir şey şartlarda diyorum kadın duymaza geliyor. o kadar sinirlendim ki. gittim yükleme yaptım 25 lira. haa bu arada asla kredi kartıyla yükleme yapamıyorum self servisten şikayette ettim gelen cevap yükleme yapmışsınız. ben zaten marketten yaptım o yüklemeyi!!! neyse yükledim interneti açar açmaz 5 lira kestiler. neymiş ek 250 mb yükleniyormuş hemen.ben istiyor muyum öyle bir paket kime sordunuz.. sonra paketlere giriyorum nerde daha çok harcamam gereken paket varsa onlar var. normalde daha uygun paketler olur. dikkat ettim ne kadar yüklersem yükleyeyim hep böyle. bana özel 2 gb 8 liraydı. o da 5 güncük. neyse aldım. youtubeda zaten internet yemiyor diye. bugün bir girdim 400 mb kalmış. ya siz kimi kandırıyorsunuz, kimi kazıklıyorsunuz !! zaten 12 lira verdim bir haftalık pakete internetimden neden yiyor hala. bu son damla oldu artık. hattımı değiştrimek istiyorum. turkcell de biraz pahalı aldığım duyumlara göre. hem ev interneti hem de normal hat için bilgi vermek isteyen olursa moratabilir. buraya kadar okuduysanız helal olsun biraz uzun oldu farkındayım. ama herkes bilgilensin istiyorum. bıktım bu markaların sahtekarlıklarından.

  edit: bu yazıyı yazarken 400 mbtan 40 mb kalmış arkadaşlar diyecek söz bulamıyorum artık.

  29 haziran 2019 15:59 29 haziran 2019 16:22