4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (4)
  • medya (4)

13. İzmir'deki eve shopların hiçbirinde bulamadığım palet. Gerçi sadece Bergama , alsancak ve kıbrıs şehitlerine baktım ama alsancak'ta bile yoksa başka yerde olacağını sanmıyorum.

16 mayıs 07:34

12. Naked heat çıktığında içim gitmişti ama renkli kozmetik konusunda çok para verme taraftarı değilim yağmur vardarın videosunda muadil alert olarak görünce gittim baktım mağazasında çok kısa konuşacağım eğer sıcak tonlarda makyaj seven biriyseniz elinizin altında olacak ve 33₺ye alınabilcek (indirimde) en güzel paletlerden. Gayet iyi karışıyor renkler, matların bazılarında pigment sorunu var bence ama paleti almama sebep olan renkler olmadığı için sorun yok. Ten makyajından önce göz makyajını yapmanızı tavsiye ederim. 

15 mayıs 18:18

11. Eve internet sitesinde sürekli bu palet indirimde ama stokta yok . Yolunu gözlüyorum resmen

Edit: aylar sonra sonunda aldım

15 mayıs 18:13 25 mayıs 00:33


10. Urban Decay muadili olduğunu bilmeden mağazada indirimdeyken görüp renkleri beni cezbettiği için almıştım. Birkaç haftadır elim ondan başkasına gitmiyor açıkçası, hep kullandığım ve sevdiğim tonları barındırdığı için tek far paletim olsun o da bu olsun diyebilirim :) Sayesinde elimden 2 far paletimi çıkardım çünkü tek bir renk için koca paletin boş boş durması pek hoşuma gitmiyordu.

11 nisan 22:33

9. Harika bir palet Harika. Anlatmaya gerek yok zaten güzel güzel incelemiş anlatmışlar tek tek. böyle bir yumuşaklık, tozutmama, woooow hello pigment ben hayatımda 33 liraya görmedim. Muazzam ya. Naked heat halt etmiş. (İkisini de kullandım, halt etmesinin sebebi arada 200tl olması)

19 mart 22:52

5

8. Kadınlar günü indiriminde eveshop onlinedan edindiğim ve oldukça memnun kaldığım far paletidir. Sipariş verdikten 2 gün sonra elime ulaştı. Urban decay nekad heat paletin çıktığından beri aşığıydım ve öğrenci bütçemle para biriktirip almaya yeminliydim, 34 liraya benzerini bulunca kaçırmak istemedim. Farlar rengini özellikle far bazı ile çok güzel veriyor. Başlardaki kahve renkler dahi sıcak tonlu renkler, sıcak tonlu göz makyajının aşığı olduğumdan kullanmadığım tek bir renk dahi yok içinde. Işıltılı renkleri uygularken en güzel sonucu parmaklarım yardımıyla aldım. Farların tozutma problemi var fakat aşırı değil, dolayısıyla benim için sorun değil. Aldığımdan beri her makyajımda kullandığım ve sevdiğim bir palet oldu kendisi, bence tek eksiği aynalı olmaması. Sıcak tonları seven ve almayı düşünen varsa gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

16 mart 23:02

7. ud naked heat paletine sahibim, kuzenim bu far paletini almış 1 haftalık süreçte renkleri deneyip karşılaştırma fırsatı buldum

belki işinize yarar :) soldan sağa başlayarak renkleri açıklayacağım aynı zamanda ud naked heat ile karşılaştıracağım.

genel olarak bir karşılaştırma yapacak olursak yapı olarak kesinlikle blazin, naked heat'e göre daha yumuşak yapıları oldukça kremsi, çoğu far kolayca karışıyor

fakat renkler naked heat palettekiler kadar sıcak değil.

*birinci renk: ışıltılı beyaz bir renk. gayet iyi bir şekilde karışıyor yapısı yumuşak

ud naked heat ounce: ışıltılı kemik rengi blazin bu renge göre kadar beyaz kalıyor aynı şekilde bu renkte yumuşacık ve kolay karışıyor

*ikinci renk: (mat) çok açık bir kahverengi içinde şeftali rengi barındırıyor, iyi bir şekilde karışıyor yapısı yumuşak

ud naked heat chaser: renk, yapı ve karışma açısında aynılar

*üçüncü renk: (mat) açık kahverengi içinde biraz turuncu rengi barındırıyor, yapısı yumuşak ve iyi bir şekilde karışıyor

ud naked heat sauced: renk,yapı ve karışma açısında aynılar

*dördüncü renk: (mat) orta tonlu bir kahverengi içinde çok az hardal sarısı rengi var, yapısı yumuşak ve iyi bir şekilde karışıyor

ud naked heat low blow: blazin palette yer alan renge göre içinde daha fazla hardal sarısı barındırıyor, yapı olarak blazin daha yumuşak

*beşinci renk: ışıltılı şeftali rengi içinde biraz kızıllık barındırıyor, yapı olarak yumuşak ve kolay karışıyor

ud naked heat 

lumbre: ışıltılı renklerin içinde en benzeyen renk bunlar kesinlikle, blazin yapı olarak daha yumuşak

*altıncı renk: (mat) kiremit rengi, pigmentasyonu bir ''he devil'' rengi değil ama orta dereceli pigmentasyona sahip, yapı olarak yumuşak, iyi bir şekilde karışıyor

ud naked heat he devil: blazin palette yer alan renge göre daha kırmızı bir renk, yapı olarak blazin daha yumuşak

*yedinci renk: metalik kızıl renk, yapı olarak oldukça yumuşak ve kolay karışıyor.

ud naked heat dirty talk: renk olarak dirty talk daha kızıl kalıyor, çok az bir ton farkı var

*sekizinci renk: metalik bir bitişe sahip kızıl bir renk sanki içinde birazcık morluk barındırıyor (6.renk ve dirty talk kadar kızıl değil içinde barındırdığı renkten emin değilim)

yumuşak yapılı kolay karışan bir renk.

ud naked heat schorced: blazin palette yer alan renkle aynı renkteler fakat bu daha sıcak, metalik bitişli her iki farın yapısı yumuşak.

*dokuzuncu renk: (mat) çikolata kahvesi, karışması diğer renklere biraz zor, yapısı yumuşak, cayenne kadar pigmentli değil

ud naked heat cayenne: blazin palette yer alan renge göre daha sert yapılı ama karışma ve pigment olarak blazin palette yer alan renge göre daha iyi.

*onuncu renk: (mat) bordo, karışması biraz zor, yapısı yumuşak.

ud naked heat en fuego: blazin palette yer alan renge göre daha sert yapılı ama karışma ve pigment olarak blazin palette yer alan renge göre daha iyi.

*on birinci renk: (mat) mürdüm, yapısı yumuşak, pigmentasyonu ashes kadar yüksek değil ama ashes gibi karıştırırken bulamaç olmuyor.

ud naked heat ashes: blazin palette yer alan renge göre çok sert yapılı ve bulamaç gibi dağılıyor ama pigmentasyon ve renk sıcaklığı olarak ashes daha iyi.

*on ikinci renk: bakır, bronz rengi metalik bir bitişe sahip, yapısı yumuşak.

ud naked heat ember: renk sıcaklığı ve pigmentasyon olarak ember daha iyi fakat yapı olarak blazin palette yer alan renk yağ gibi kayarken bu farın yapısı sert.

13 mart 21:58 13 mart 22:04


6. bugün elime geçti ve hemen bir test sürüşüne çıkardım. 

açık renkleri orta, koyu sayılabilecek renkleri ise çok pigmentli bir far paleti. ilk defa bir far paleti alıyorum çünkü drugstoreda asla sıcak tonlu bir far paleti bulamamıştım. bu ise her derdime derman oldu diyebilirim, iyi ki almışım. 

eksileri ise aşırı tozutması diyebilirim, önce göz makyajı yapılıp sonra ten makyajına geçilmesi gerekiyor. ve farkettim ki swatchlarken far pek ele gelmiyor ama fırçayla uyguladığınızda tam anlamıyla rengini veriyor -en açığı bile-

eklediğim görsellerde far bazı kullanmadım, ama yine de pigmentasyon beklediğimden çok daha iyiydi. 34₺'ye aldım indirimdeyken, bu fiyatı hakediyor  bittikçe alırım :')

dipnot: inş ifşa olmayız :d 

12 mart 17:07

5. Kozmetik diyetinde olduğum şu günlerde beni alev alev günaha çağıran palet. Naked heatta çok fena gözüm kalmıştı ama alt tarafı göz kapağıma süreceğim boyaya 200 küsür vermeye elim gitmiyordu. Bu resmen aynısı, pigmenti az denmiş ama the balmın far bazıyla çok güzel kullanırım ben bunu. Her an şeytana uyup alabilirim.

9 mart 22:43 9 mart 22:49

4. Uzun zamandır far paletleri ilgimi çekmiyordu ama bunu görünce kendimi tutamadım ve satın aldım. İlk defa bir palette kullanmam dediğim renk çıkmadı.mat farların daha çok olduğu ama ışıltılı farlarda içeren bir palet. Açıktan koyuya doğru pigmenti artan, ışıltılı farları çok hafif sim içeren(gizlinot: Simden nefret ederim ama ben rahatsız olmadım ), bazsız eh işte bir performansı olan palet diyebilirim. Renkler bana göre dikkatli kullanmam gereken tonlar olduğu için pigmentli olmaması benim için iyi bir şey. Sırf bu paletle çok güzel makyajlar ortaya çıkarılabilir. Fiyat sanırım 33 tl idi indirimli haliyle. Ambalaj olarak bana eski metal kalem kutularını anımsattı aynasız ama işlevsel yinede. Bu tonlarda hiç farı olmayanlar baksın derim çünkü kullanılmayacak renk yok indirimli haliyle de alınabilir olduğunu düşünüyorum.

ilgili medya:
1
9 mart 11:40