3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (3)
  • medya (3)
5

6. Sanırım fiyat fayda/dengesinde yaptığım en başarılı kozmetik alışverişi bu olabilir. Bu fiyata bu performans inanılmaz. 70-80 liraya aldığım murmuru bronzerda bile orası burası uyduruk derken, aman canım drugstore ne bekliyorsun diyorum. Bronzer rengi ne kızıl ne çok gri ideal renkte ancak biraz ışıltılı ki ben çok severim. Aydınlatıcısını ilk elimde denediğimde beyaz bir pudra gibi geldi ancak yüzde çok hafif bir ışıltı isteyenler için o da mükemmel. Böyle opak olmayan bir ışıltı veriyor. İki kısım da rahatsız edecek pigmentte değil, rahat rahat artırılabilir. iki renk birbirine çok uyumlu, geçişi çok güzel oluyor. bunu sürdüğümde kendimi nicole kidman gibi hissediyorum, tabi 80 cm kısa, 30 kilo fazla ve esmer olarak. 

18 mart 22:24

5. 20 tl ye aldım ben bunu eve stoptan ne zamandır aklımdaydı önce benefit hoola ya muadil olandan alacaktım sonra baktım o çok turuncu kalıyor.bunu aldım bunda hiç kızıllık turunculuk yok gayet güzel bir rengi var. Bugün far olarak katlanma bölgesine uyguladım ve çok güzel renk verdi. Yumuşak dağılımı var. Baya beğendim far olarak lakin yanakta sim sim duruyor üstüne normal bir bronzer geçmek zorunda kaldım o sim belli olmasın diye ama sonucu beğendim gene de

24 nisan 2017 20:25

4.

Charlotte Tilbury Filmstar Bronze & Glow' Face Sculpt & Highlight paletinden esinlenip üretilmiş bir ürün. ( En kibar kelime olarak "esinlenme"yi buldum.)

Alalı 1,5-2 ay olmuştur ve bronzer kısmının dibini gördüm. Aldığımdan beri bunu kullanıyorum çünkü. Esmer tende de gayet güzel ve doğal duruyor. Ama asıl buğday ve beyaz tenliler aşık olur bu ürüne. Çünkü onlar için tam bir kontur ürünü. Soğuk alt tonlu, içinde hafif simler var ama görünmüyor yüzde. esmerler bu ürünle kontur yapamaz ama yüzü ısıtmak ve renk vermek için çok güzel.

Aydınlatıcı kısmı ise ışıl ışıl "anaa kızın aydınlatıcısına bak" dedirtecek bir ürün değil. Çünkü doğal bir ışıltısı var. Bu da yine buğday ve beyaz tende daha kendini belli edecek bir ürün.

Eve shoplarda satılıyor.

(yazar: vanilladreams ) Uktesi. :)

15 ocak 2017 21:43 24 mayıs 2017 22:21


3. Ben de indirimdeyken 14 küsür liraya almıştım bunu.açıkcası bronzerını çok beğendim,az bile alsanız gayet belirgin oluyor,güzel dağılıyor.kutuda sim sim duruyordu korktum fakat yüzüme sürünce hiç öyle durmadı.beni endişelendiren diğer konu da tek renginin olması ama o da hiç sorun olmadı açık buğday tenimde gayet belirgin oldu daha koyu tenler için yorum yapamam ama.kalıcılık konusundan çok anladığımı söyleyemem yorum yapmıyorum o yüzden.aydınlatıcısı da normal hani wouww diyemiyorum çok da tercih etmediğim için yorum yapmam doğru olmaz.indirimde fiyatı gayet uygun,ben beğendim gene olsa gene alırdım diyorum.

7 ocak 2017 16:00

2. (bkz: İm with the glitters glitters within me)

Nasıl disko topu olunur sorusunun cevabı olan palet:(

Ayrıca gerçek ismi (bkz: w7 hollywood bronze & glow) olacak, başlık yanlış açılmış.

25 aralık 2016 16:49

1. birçoğumuzun bildiği (gbkz: charlotte tilbury filmstar bronze and glow) isimli ürünün, görüntü ve dizayn olarak çok benzeyen ve bu yüzden de ona muadil görülerek üretilmiş, bronzer ve highlighterdan oluşan ikili pudra seti. tasarım ve görüntü olarak benzese de tabii ki ambalaj anlamındaki farkı ilk etapta dikkati çekiyor. kapağın üst kısmında minicik bir aynası mevcut ama ben ilk etapta fark edemedim mesela :)

bronzer kısmı sıcak tonlu , kendinden hafif ışıltıları olan tam bir sütlü kahve renginde. ilk olarak elimde denediğimde başta epey ışıltılı gelse de cildime uyguladığımda gayet mat bir görüntü çıktı ortaya. yapı olarak son derece yumuşak, tek fırça darbesiyle bile rengini kolayca veren , uygulamada doğal görüntü oluşturan bir bronzer.

bronzer açık tonda bir kahve olduğu için özellikle koyu buğday ve esmer tenlilerde kontur için keskin bir hat vermeyeceğinden, yeri geldiğinde allık olarak bile kullanılabilir sanki. açık tendeyse ben cildime biraz sıcaklık katmak, ten rengimi hafifçe kırarak daha canlı bir görüntü vermek amacıyla kullanıyorum. hele ki doğal görünen, sade bir makyaj yaparken allık kullanmak istemediğimde cildime biraz olsun renk katmak için tek başına bana yeterli geliyor.

highlighter kısmı da hafif ışıltılı , içinde altın yansımaları olan sarı tonlarda bir aydınlatıcı. çok bilinen (gbkz: the balm mary lou manizer aydınlatıcı ) ile karşılaştırıldığında onun biraz daha bej tonlusu olup sim içermeyeni denebilir yani. ona kıyasla simsiz olduğundan ben kendi adıma biraz daha rahat kullanabildim ama ışıltı sevenler için uygulamaya göre yoğunluğunu arttırmak mümkün tabii.

kullandığım sürece uygulama esnasında özellikle de cilde homojen olarak dağıtma konusunda bir problem yaşamadım. bu arada ben aydınlatıcıları genelde makyaj süngerlerinin sivri ucuyla sünger hafif nemliyken, bazen de real techniques setting brush fırça yardımıyla uyguluyorum. iki şekilde de tende gayet doğal duruyor.

hem bronzer hem de highlighter tarafı pigmentasyon konusunda son derece başarılı. yalnız uygularken hemen her toz üründe olduğu gibi özellikle aydınlatıcı kısmı biraz fazla tozutabiliyor.

son olarak da ben bu ürünü indirimle 15 lira civarında bir fiyata aldım. bunu da göz önünde bulundurarak uygun fiyatlı ve iş gören bir bronzer/aydınlatıcı ikilisi arayanlara tavsiye edebilirim.

29 kasım 2016 14:42 22 nisan 2017 13:59