3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (2)
  • medya (1)
3

6. 17 tl gibi bir fiyata eve indiriminden aldım rengi hoşuma gitti fırçasının kullanışsız olduğunu düşünüyorum yazılanların aksine ürünü dağıtma konusunda biraz sıkıntı yaşadım pigmentasyonu güzel daha küçük hareketlerle uygulayarak daha iyi sonuç alabileceğimi düşünüyorum ancak daha önce kullandığım h&m bronzerdan çok daha memnundum ambalajı gerçekten çok basit görünüyor yine de  fiyatının uygunluğu açısından belki tekrar tercih edebilirim 

13 mart 16:26

5. eve'den 25 tl'ye aldım. real techniques blush fırçasıyla kullanıyorum, rengi ve yumuşaklığı inanılmaz güzel. beyaz tenliyim ama çamur gibi durmuyor kesinlikle çok güzel dağılıyor. bronzer, allık ve far niyetine kullanıyorum sanırım böyle bi fiyata hayatımın bronzerını buldum. <3

4 şubat 13:53

4. hoolaya muadil olduğunu düşündüğümden değil de rengini çok beğendiğimden almıştım. çok kolay dağılıyor sürerken. bronzerdan çok far olarak kullandım ve tek başına sürüldüğünde bile çok hoş duruyor. indirimde alınabilecek uygun fiyatlı bronzerlar arasında başı çeker diye düşünüyorum.

3 ocak 15:27


3. Ne zamandır aklımdaydı bunu denemek ve bugün sonunda başarabildim. Sonuç; elimde gül gibi bir honolulu ile eve dönüş yaptım.

Yorumlarıma gelecek olursak; buna hoola muadili denmiş ancak uzaktan yakından alakası yok bence bir kere hoola soğuk alttonlu, bu ise sıcacık hardala çalan bir kahve ki zaten beni de bu özelliği mest etti. Ayrıca ben hoola'yı bir setin içinden çıkmadıkça para verip de alacak biri değilim düşünün artık o kadar sevmiyorum zira soğuk alttonlu ve çamur gibi duruyor bende, ki ben buğday tenliyim siz düşünün artık. ama bu honolulu apayrı bir şey olmuş Yaa yumuş yumuş yoğunluğu artırılabilir çok tatlı sımsıcak bir kahve<3

Bir de fırça kısmına değinmek istiyorum, şimdi bende hoola olmadığı için onun fırçasından yok ancak benefit'in rockateur allığından var ve onun içinden çıkan fırçayla hoola'dan çıkan fırçanın aynı olduğunu düşünüyorum zira şekilleri yapıları falan hep aynı. İşte benefit'in fırçası biraz daha sert ve hafifçe batıyor ancak uygulamayı güzel yapıyor. Honolulununkisi ise yumuşacık sentetik bir fırça, uygulama olarak ise henüz deneyimlemediğim için bir şey diyemiyorum ama kimse fırçası için almıyordur zaten, ben sadece aradaki minik farklılıkları belirtmek için not düştüm buraya fikir olsun diye.

Kısacası denemeye değer bir ürün diye düşünüyorum. Ayrıca bundan tek bronzer değil, fıstık gibi far da olur.

30 haziran 2017 23:22 30 haziran 2017 23:23

2. cidden hoola'ya baya benzeyen ürün, nasıl patlamadı şu ana kadar anlayamadım. En azından benim tenimde ikisi de aynı durdu ki buğday tenliyim. Ama bunun fırçası cidden çok kötü ya sanırım kılları plastikten falan zira hiç ürün kalmıyor üzerinde. Dağıtması azcık zor o yuzden açılı fırça yerine normal boyutlarda bi pudra fırçasıyla daha rahat ettim ben , indirimde 14 liraya aldım bence mutlaka şans verin :)

14 mayıs 2017 23:01 25 haziran 2017 12:03

1. Benefit hoola bronzer'ın muadili harika bi ürün <3 eve den 22 liraya aldım indirimsiz de 28 29₺ arasıydı. Yapısı yumuşacık ve o kadar kolay dağılıyor ki bileğime swatchlarken bile hemen dağıldı parmaklarımla bile. İçinde kızıllık, sim yok kontur olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Kutusunun içinden kendi fırçası çıkıyor ama ben kullanamadım alıştım sanırım kendi fırçalarıma . (link: https://cdn.suslusozluk.net/gorseller/39725_13922_1493297267_530aae.jpg swatch:)))

27 nisan 2017 15:47 27 nisan 2017 15:49