sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (22)
 • oylar (14)
 • medya (4)

22. Bana 28 yaşımda sarı far sevdiren palettir. Pigmentli, az tozutuyor, çabuk karışıyor, pandaki renkleri veriyor. Abh’nin üst düzey başarılı bir palet olmadığını duymuştum, bunun kalıcılığını çok uzun süre test etmedim onun dışında memnunum

25 ocak 18:27

21. çok çok başarılı bir palet, hatta muadili olduğu abh paletin yorumlarından anladığım kadarıyla tozutması çok çok daha az olduğundan kullanımı daha kolay ama bazsız kullanmamak lazım. yves rocher'nin bazıyla bile (ki çok da beğendiğim bir baz olduğu söylenemez) akşama kadar kaldı gözümde. kış aylarında o kadar palet içerisinde elim hep buna gidiyor.

pigmenti gayet güzel, çok uzun süre bitmez yani belli. Karıştırılması da çok kolay. Gerçekten çok güzel ya çok mutlu oluyorum bu kadar ucuza bu kadar başarılı paletler bulunca.

Aslında ben gene de bu şekilde yapılan dupelara karşıyım biraz, çok hırsızlık gibi geliyor. Ha Türkiye'de abh olmadığı için başka çaremiz yok zaten de mesela Revolution markasının subculture için yaptığı dupe çok daha doğru geliyor gözüme.

9 aralık 2018 17:36

20. birkaç haftadır kullandığım bir far paleti bu. eve shop'un yüzde elli indiriminde 36 liraya almıştım. öncelikle söylemeliyim ki renkler gerçekten çok güzel, bayılarak aldım. farların renk vermesi hiç fena değil, gayet de rahat dağılıyorlar. ama ne yazık ki kalıcılıkları hiç yok, akşama kadar dayanmıyor yani birkaç saat içinde uçup gidiyor renkler, hele de daha açık renkleri kullandıysanız. he yine de 36 lira için iyi, ama birazcık hayal kırıklığı oldu açıkçası.

8 aralık 2018 20:29

5

19. Renk tonları ve pigmentasyonun harika olduğu bir far paleti kendisi. Fiyatına göre oldukça güzel bir palet. İndirimden 38 tl ye aldım. Öyle güzel renkler nasıl bir araya gelmiş aşık oldum. Hem gece makyajı hem günlük makyaj yapılabilecek bir palet. Sırf o renk tonları için bile alınır. Tozutma sorunu var ama o da çok bir problem değil

25 eylül 2018 14:35

18. renkleriyle gönlümü çalması üzerine eve'de sürekli gidip gelip renklerini mıncırıyordum. bi tane far paletim olduğu için alıp almamakta kararsızdım ama geçen ay indirimden 36,5 tl'ye aldım.

ben bu paletle aşk yaşıyorum! palette 2 adet simli far mevcut geri kalan farlar mat - renkler ise sıcak ve soğuk. hem gece için hem gündüz için inanılmaz güzel renkler var. far paletimde genelde 2-3 rengi kullanır diğerlerine dokunmam bile ama bu palette istisnasız her rengi kullanıyorum. çok kullanışlı ve renkler ciddi anlamda çok güzel. far olarak da eyeliner olarak da harika duruyor. pigmenti yüksek. olumsuz tek yanı tozutması ama bu güzelliğinin yanında göz ardı etmemek elde değil. ha ayrıca beraberinde gelen çift taraflı fırçasına bayıldım!

göz makyajıyla uğraşmayı, hem özel günlerde hem de günlük olarak kullanabileceğiniz bi palet arıyorsanız indirimlerde şans verebilirsiniz. <3

19 eylül 2018 20:09 19 eylül 2018 20:10

17. Bu paleti ayıla bayıla sipariş ettim  Eveshop'tan. Gerçekten pigmentasyonu çok iyi, çok fazla renk seçeneği var. Ama benim gibi makyajda iddalı renkler kullanmaktan çekiniyorsanız, çekmecenizin bir köşesinde beklemek zorunda kalabilir.

Dipnot: çıkan fırçasını çok beğendim, onu kullanıyorum :P

12 ağustos 2018 01:14

4

16. Dün delicious ve bunun arasında çok kalmıştım en sonunda 90lar tarzıyla çok güzel makyajlar yapabilirim diye düşünerek aldım bunu Pigmentasyon olarak bence başarılı. Hem günlük hem de gece makyajı tarzı bir sürü makyaj çıkar ortaya. Sıkıştırılmış pigmentleri çok güzel. Espresso Martin rengine sadece parmağımı hafif dokundurmama rağmen rengini çok belli etti. Dün eve indiriminden 36 tlye aldım. İndirimli şekilde alınacak güzel bir far paleti. Bu arada moda önemli değil benim için modası geçse bile kullanırım diyorsanız alın bence çünkü hep moda olacak renkleri yok

6 ağustos 2018 17:37

15. Pigmentasyonu da oldukça iyi Palette hangi rengi görüyorsanız o rengi veriyor. Ben de make up revolutionun iconic division ile bu palet arasında kalmıştım fakat işlevli fırçası ve aynası benim için bu paleti tercih nedeni oldu. zaten far bitirebilen insanlar değiliz o yüzden gramaj hesabı yapma gereği duymadım açıkçası 

6 ağustos 2018 17:21

14. abh subculture paletine muadil ararken görmüştüm baya bir süre bekledim sonra instabloggerlar arasında rövanşa geçmesiyle ben de edindim. öncelikle paketin plastiğinin kokusu mu yoksa farların içindeki parfüm mü anlayamadığım bir koku var. ne kötü ne güzel. farlar acayip tozutuyor. pigmenti de güzel bana göre ortanın bir tık üstü. rengi alabilmek uğraştırmıyor. Şimdiki aklım olsa bunun yerine makeup revolution reloaded division paletini alırdım. Hem gramajı daha çok hem fiyat daha uygun. Elimdeki mur paletine bakınca tahminimce performans aşağı yukarı aynıdır ve mur'un tozutması daha azdır.

10 haziran 2018 04:26

4

13. Bu palet ile yaptığım bir diğer cut creaseyi ekliyorum.

Lakin Kapatıcının azizliğine uğradım biraz, net bi hat oluşmadı, dağıldı.

Kullandığım eyeliner (bkz: Farmasi gel eyeliner)

7 haziran 2018 09:23