4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar ()
  • medya (4)
5

19. Renk tonları ve pigmentasyonun harika olduğu bir far paleti kendisi. Fiyatına göre oldukça güzel bir palet. İndirimden 38 tl ye aldım. Öyle güzel renkler nasıl bir araya gelmiş aşık oldum. Hem gece makyajı hem günlük makyaj yapılabilecek bir palet. Sırf o renk tonları için bile alınır. Tozutma sorunu var ama o da çok bir problem değil

25 eylül 14:35

18. renkleriyle gönlümü çalması üzerine eve'de sürekli gidip gelip renklerini mıncırıyordum. bi tane far paletim olduğu için alıp almamakta kararsızdım ama geçen ay indirimden 36,5 tl'ye aldım.

ben bu paletle aşk yaşıyorum! palette 2 adet simli far mevcut geri kalan farlar mat - renkler ise sıcak ve soğuk. hem gece için hem gündüz için inanılmaz güzel renkler var. far paletimde genelde 2-3 rengi kullanır diğerlerine dokunmam bile ama bu palette istisnasız her rengi kullanıyorum. çok kullanışlı ve renkler ciddi anlamda çok güzel. far olarak da eyeliner olarak da harika duruyor. pigmenti yüksek. olumsuz tek yanı tozutması ama bu güzelliğinin yanında göz ardı etmemek elde değil. ha ayrıca beraberinde gelen çift taraflı fırçasına bayıldım!

göz makyajıyla uğraşmayı, hem özel günlerde hem de günlük olarak kullanabileceğiniz bi palet arıyorsanız indirimlerde şans verebilirsiniz. <3

19 eylül 20:09 19 eylül 20:10

17. Bu paleti ayıla bayıla sipariş ettim  Eveshop'tan. Gerçekten pigmentasyonu çok iyi, çok fazla renk seçeneği var. Ama benim gibi makyajda iddalı renkler kullanmaktan çekiniyorsanız, çekmecenizin bir köşesinde beklemek zorunda kalabilir.

Dipnot: çıkan fırçasını çok beğendim, onu kullanıyorum :P

12 ağustos 01:14


4

16. Dün delicious ve bunun arasında çok kalmıştım en sonunda 90lar tarzıyla çok güzel makyajlar yapabilirim diye düşünerek aldım bunu Pigmentasyon olarak bence başarılı. Hem günlük hem de gece makyajı tarzı bir sürü makyaj çıkar ortaya. Sıkıştırılmış pigmentleri çok güzel. Espresso Martin rengine sadece parmağımı hafif dokundurmama rağmen rengini çok belli etti. Dün eve indiriminden 36 tlye aldım. İndirimli şekilde alınacak güzel bir far paleti. Bu arada moda önemli değil benim için modası geçse bile kullanırım diyorsanız alın bence çünkü hep moda olacak renkleri yok

6 ağustos 17:37

15. Pigmentasyonu da oldukça iyi Palette hangi rengi görüyorsanız o rengi veriyor. Ben de make up revolutionun iconic division ile bu palet arasında kalmıştım fakat işlevli fırçası ve aynası benim için bu paleti tercih nedeni oldu. zaten far bitirebilen insanlar değiliz o yüzden gramaj hesabı yapma gereği duymadım açıkçası 

6 ağustos 17:21

14. abh subculture paletine muadil ararken görmüştüm baya bir süre bekledim sonra instabloggerlar arasında rövanşa geçmesiyle ben de edindim. öncelikle paketin plastiğinin kokusu mu yoksa farların içindeki parfüm mü anlayamadığım bir koku var. ne kötü ne güzel. farlar acayip tozutuyor. pigmenti de güzel bana göre ortanın bir tık üstü. rengi alabilmek uğraştırmıyor. Şimdiki aklım olsa bunun yerine makeup revolution reloaded division paletini alırdım. Hem gramajı daha çok hem fiyat daha uygun. Elimdeki mur paletine bakınca tahminimce performans aşağı yukarı aynıdır ve mur'un tozutması daha azdır.

10 haziran 04:26

4

13. Bu palet ile yaptığım bir diğer cut creaseyi ekliyorum.

Lakin Kapatıcının azizliğine uğradım biraz, net bi hat oluşmadı, dağıldı.

Kullandığım eyeliner (bkz: Farmasi gel eyeliner)

7 haziran 09:23


12. Aşırı aşırı bayıldığım palet. Mat renkler biraz tozutuyor evet ama pigmentasyonuna artı puan olarak yansıyan bir tozutma bu. Renkleri ef sa ne. O hardal sarısı, o asil yeşil; hastasıyım..

15 mayıs 21:10

11. kadınlar günü indiriminden alıp o zamandan bu yana kullandığım tek far paleti. tozutuyor evet doğru, ilk göz makyajımı yapıyorum bu yüzden, sonra gözümün altına dökülenleri silip ten makyajıma öyle geçiyorum. ama renkleri cidden çok tatlı. bu tonda turuncu ve sarı mat far arıyordum, tekli farlarda uygun fiyatlı bulduklarımın hepsi simliydi, ışıltılıydı. bir tek bu far paletinde bulabildim istediğimi. pigmentasyonu orta derecede, hatta ortadan bir iki tık üstte diyebiliriz, ben memnunum. renkler sıcak tonlu. içinden çıkan far fırçasını da çok beğendim. hatta karıtırmak için onu kullanıyorum. birbirinden farklı birçok göz makyajı çıkarılabilecek bir palet, hem günlük makyajda hem de gece makyajında. kullanışlı. indirimden alınabilecek bir palet, öneriyorum yani.

15 mayıs 18:25

10. Ankarada 3 eveshopta ve internet stoklarında yoktu uzun zamandır. Geçen hafta eveshop online satışta stoklarının yenilendiğini görünce hemen bir tane aldım. Çok tozutuyor diye okumuştum her yerde. Basit fırça darbeleriyle çok fazla tozuttugunu söyleyemem. Baz uygulaması olmadan bile harikalar yaratan bir far paleti. Fiyat performans acısından performansı çok çok iyi. Özellikle gece makyajlari icin harika renkler barindiriyor.

15 mayıs 17:09