yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  w7

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • medya (4)

  67. ben diğer arkadaşların aksine markanın çok da şark kurnazlığı ile satıldığını düşünmüyorum. eğer far paletlerinin ingiltere fiyatına bakacak olursanız yaklaşık 10 pounda satıldığını görürsünüz. Bu da türk lirası ile 75 tl den fazla para eder. ülkemizde gümrük verdisi ve ötv nin de daha yüksek olduğunu düşünürsek bence 95 tl gayet makul bir fiyat (ülkemize göre). bir de ürün ingiltere'nin aksine ülkemizde oldukça sık indirime girmekte ve 50 tl civarında satılmaktadır. o nedenle bence bir çok markanın aksine ürünleri oldukça makul fiyata satılıyor ülkemizde. bu gözler 1-2 pounda satılan simple ürünlerinin 30-40 tl'lere satıldığını gördü. yapmayın arkadaşlar.

  15 mayıs 08:23

  66. Sadece banana powderını kullandım ve değdiği her yerde sivilce yaptı. Direk çöpe gitti üzgünüm w7 benim için başlamadan bitmiş oldun...

  4 aralık 2018 20:34

  65. ne yani artık şark kurnazlığı yapmayan firmalarla karşılaşma ihtimalimiz kalmadı mı ? blazin'i ,dokuzlu far paletini ,dudak yağı tipli glosslarını kullanıyorum uzunca bir zamandır çok da memnunum. ama bu fiyatlar nedir ya? yeni gelen paletleri incelemeye gittim ve fiyatları görünce şok oldum. romanced ve dusk till down'ı 100₺'ye satıyorlar şaka gibi. ben geçtiğimiz yıl mart ayında blazin paleti 33₺'ye almıştım, kur filan değil bu başka bir şey. markaları dize getirmenin tek yolu bilinçli tüketici olup bunu satışlara yansıtacak alışveriş davranışları göstermemizdir. bu bütün fırsatçı firmalar için geçerli.

  3 aralık 2018 23:59

  64. geçen gün eve'ye yeni çıkardığı dusk till dawn ve romanced paletine bakmaya gittim.bir de ne göreyim paletlerin indirimsiz fiyatı 90 küsür tl'ye ulaşmış sözde bir indirim yapmışlar 70 küsür tl gibi bir şeydi.kısa süren bir şokla bari swatchlarını yapayım da içimde kalmasın dedim(gizlinot: swh).gördüm ki çıkardıkları testerların üzerini kalın bir jelatinle kaplamışlar,yok imkansız yani fara dokunamıyorsunuz bile.

  bence artık bu kadarı gerçekten kurnazlık dolar kurudur bilmem nedir bir yere kadar ama 90 tl gibi(gizlinot: küsüratı da var he) bir fiyattan bahsediyoruz...

  3 aralık 2018 20:15 3 aralık 2018 20:16

  63. Çin'de üretilen ve ingiltere'de çok ucuza satılan bir marka. (Web sayfalarına bakabilirsiniz.) Bu nedenle uzun süre rujlarına karşı şüpheyle yaklaştım, bu konuda hassasım, ya bir reaksiyon olursa diye. Ama sıkı durun, %100 geçer not verdim rujlarına. Uzun vadeli deneylerim, diğer başka marka denemelerim derken, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz hassas dudaklarda.

  17 eylül 2018 23:06

  62. kendisiyle ciddi düşünüyorum bu krizde.far pigmentasyonları da çok iyiymiş duyduğuma göre,deneyeceğim valla.bonbon eyes palette çok güzel gorunuyor.bir de su 9'lu mac paletlerinin fotokopisi paletlerden mat koyu renk olanı çekiyor beni.blazing paleti direk urban decay muadiliymis,daha ne olsun.

  13 eylül 2018 08:48 19 eylül 2018 07:21

  61. İngiliz markası ve bir çok high end markanın muadili olarak gösteriliyor. Başarılı far paletleri var bende de iki adet far paleti var.başka paletlerim olmasına rağmen elim sürekli ikisine gidiyor.eve shoplarda satıldığı için ve bulunduğum ilde bir eve shop olması nedeni ile sürekli mağazada aradıklarımı bulamıyorum. Bu nedenle Online üzerinden bu markaya ait bir ürün alacaksam alışveriş yapıyorum.

  9 eylül 2018 00:52 9 eylül 2018 19:09

  60. Yabancı vloggerlarda gördüğüm dusk till dawn paletine gözüm kayıyor ama içinde burdan beğendiğim renkleri de içeren daha iyi bir palet bekliyorum almak için; beklerkende blazzin e devam. huda beauty dusk till dawn paletinin beğenilen renklerinden oluşturulmuş paletin swatchlarını Rotalina’ dan izledim. ispanyolca bilmediğim için ingilzice ile benzer kelimelerden ve mimiklerden yola çıkarak paletteki renklerin rengini yeterince vermediği çıkarımını yaptım. Bir rengin üzerine diğerini uyguladığında alttaki renk hala baskın kalıyor üstteki uçuyor vs. Almak isteyen olursa o videoyu incelesin diye bilgilendirmek istedim.  

  W7 a gelince; Bu markanın sadece Blazzin Far paletine sahibim ve aylardır sadece bu paleti kullanıyorum. Düğünlerden, fuarlara, üst üste bol terlemeli toplantılara katıldım; akma, uçma olmadı.  Renkler birbirine çok uyumlu modunuza göre çeşit çeşit göz makyajı çıkıyor; tek bir rengi dahi crise’e uygulayıp çıktığımda göze derinlik etkisi veriyor. Ama o kadar kullanmaya palet dün alınmış gibi duruyor ne bir kutuda dururken tozutma (10-15 kez bavulda yolculuk yaptı) ne bir taşlaşma ne de bir azalma söz konusu. 1 yıl hergün kullansam bitmeyeceğinin garantisini veririm(hahaha düşünsenize aslında bitirmişim çok dursun diye altını şişkin yapmışlar). Online sitesinden indirimde 33tl’ye almıştım.  

  Sevgili Romalılar! alın aldırın diyorum.

  4 ağustos 2018 19:54 4 ağustos 2018 19:57

  59. Metalik matte ruju cok cok cok kotu. Dudaginda ben burdayim hissi veriyor dudaklari agirlastiriyor. Ayrica kalici degil hemen bulasiyor. Hic begenmedim

  2 şubat 2018 21:07

  58. bugüne kadar aldığım her ürününden memnun kaldım. hayatımda ilk kez şu soluk benizli sıfatıma bronzer alacağım, yine bu markayı tercih etmeyi düşünüyorum. özellikle mac'in dokuzlu paletlerinin muadili olduğu söylenen naughty nine paleti çok işlevsel .

  24 aralık 2017 22:10