yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

  23. Makyajı çıkarırken zorluyor ama en büyük avantajı gün içerisinde akma yapmaması. Daha kolay çıktığı için hafif formüllü maskaralara yöneldiğimde hep gün içerisinde göz kenarlarına doğru koyulaşma şeklinde akma yaptığını fark ettim ve tekrar waterproof maskaraya döndüm bu nedenle.

  23 ocak 11:55

  22. Loreal paradise waterproof maskarayı yaklaşık 10ay önce ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Hacim ve siyahlık veriyor artık çoğumuz biliyoruz. Yaz aylarına yaklaşırken şöyle bir detay vermek istiyorum. Benimki 10aydır kurumadı ve hala kullanıyorum. Sanırım yapıları normal extaticle aynı değil. Normal olanının herkes çok çabuk kuruduğunu yazmış, ben onu deneyimlemedim ama waterproof mavi tüpte olan benimki ve hala ıslak. Geçen yaz hemen hemen her gün onu kullandım. Denizde havuzda bile çıkmıyor, simsiyah. Yorumlardan yola çıkarak artık normal extatic’i almam bile. Asla dökülmüyor ve yağlı göz makyaj temizleyiciyle çok rahat çıkıyor. Onu da karşılaştırmam gerekirse lash sensational waterproof gibi değil, çok daha rahat çıkıyor. Özellikle yaz aylarında tavsiye ederim çünkü sıcağa dayanıp akmayan güzel bir maskara bulmak çok da kolay değil.

  3 mart 2019 00:39

  21. Kirpik kıvırıcı üzerine waterproof maskara, dümdüz kirpiklerim olduğu için vazgeçilmezim... çıkraması zor diyenler için, mutlaka , kesinlikle, olmazsa olmaz ; makyaj temizleme yağı ile elimle ovalayarak çıkarıp, yıkadıktan sonra çift fazli göz makyaj temizleyici ve birer disk pamuk yardimi ile kalintilari temizlemek. Daha sonrasinda yüz temizleme işlemine devam etmek. Kivirmasi, dikkatle sürmesi, cikarmasi hepsi ayrı zahmet ama düz ve uçları sarı kirpiklerimle, sabah kalkinca ben bile kendime bakmak istemiyorum 🙀

  13 aralık 2018 11:33


  20. Göz altlarıma bulaşmayan maskara bulamadığımdan artık tek tercihim. Çok reklamını yapmış gibi oluyorum burda ama favorim (bkz: essence get big lashes volume boost waterproof maskara) . Zira kendisiyle denize bile girmişliğim vardır. Waterproof rimeller çıkarma yönü hariç her yönden çok avantajlı geliyor bana.

  Gece mi uzun ? Denize/havuza mı gireceksin ? Maskaran göz altlarına mı bulaşıyor ? Hopp bir waterproof maskara.

  2 ocak 2018 06:38

  19. kiko 'unforgettable waterproof mascara' üzerine tanımıyorum. asla akma, dökülme, bulaşma olmuyor ve kirpikleri kaskatı yapmıyor. yanlış hatırlamıyorsam 30 küsür bir şeydi fiyatı. verdiğiniz paraya gerçekten değer, öneriyorum.

  17 aralık 2016 22:53 17 aralık 2016 22:53

  18. sıcakta, soğukta, güneşte, nemde, yazda, kışta her türlü akmaktan zevk alan sevgili hassas gözlerim için uygun gördüğüm maskara çeşidi. maybelline colossal volum express smoky eyes kullanıyorum, arayıştayım.

  5 eylül 2016 15:22

  17. çok dikkatle çıkarılması gerekiyor. çıkarmak için çekilen eziyet bir yana, kirpiklerden bir kısmını ferah ferah götürmek mümkün o sırada. hiç tercih etmediğim bir ürün.

  23 ocak 2016 19:44


  16. Normalde maskara kullanan biri değilim ama özellikle soğuk havalarda ve dereceli lens kullandığım için sürekli gözlerimden yaş akar. Bu yüzden kullanmayı düşündüğüm ve marka arayışı içinde olduğum maskara çeşidi.

  23 ocak 2016 17:50

  15. (no:213130)

  23 ocak 2016 12:30

  14. Kışın soğuklarda sabahın köründe ayna karşısında 20 dakika yaptığım makyaj hergün işe gelene kadar gözlerimden akan yaşlarla birlikte tüm rimelimi aşağıya indiriyor. Had bunlar temizleniyor ama o ıslandıktan sonra kalan rimelle kuruyan kirpikler birleşip 5 kalın kirpiğe dönüyor. Ve benim her sabah 5 dakika boyunca sürdüğüm rimel tüm güne böyle devam ediyor maybelline falsies black drama kullanıyorum çokta seviyorum etkisini özellikle yazın gözlerim yaşarmadığında ama artık tak etti. İyi bir waterproff tavsiyeniz var mı kızlar diyecektim (yazar: makeuplove) üst mesajda they're real'dan bahsetmiş zaten denemek istediğim bir üründü bende ondan alayım bari dedim. İş çıkışı gidip alacağım hemen :) Farklı tavsiyeleriniz varsa şunu kullan çok güzel dediğiniz lütfen mesaj gönderin.

  Ayrıca Falsies'in de waterproofu varmış bunuda denemek istiyorum kullanınca yorumunu yazarım black draması ile arasındaki farkı.

  23 ocak 2016 11:54 23 ocak 2016 15:09