yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (1)
  • medya (2)

  18. Sık sık kullanmasam da arada bir saç kremi niyetine ya da maske olarak kullanıyorum. Maske olarak şu şekilde uyguluyorum; saçlarımı yıkayıp banyodan çıktıktan sonra havluyla hafifçe kuruluyorum, daha sonra 10 dk saçımda bekletip duruluyorum. Ahım şahım bir etkisi olmamakla birlikte, yumuşattığı kesinlikle doğru, kokusu da hoş. Bitince bir daha almam muhtemelen, zira bir kutu 1 yıldan fazla gider yani o kadar büyük.

  4 temmuz 18:48

  17. Kokusu ve saçımı yumuşatması haricinde sevdiğim başka hiç bir özelliği bulunmuyor. Maske olarak şans verdim. Pek bir etkisini görmedim. Saç bakımı yaptığını düşünmemekle birlikte saç kremi olarak iyi iş çıkarttığını düşünenlerdenim. Saç kremi olarak boy ve uçlarına kullanıyorum. 500 ml olduğu ve ceviz kadar büyüklüğünde ürünü boy ve uçlarında saç kremi niyetine kullandığımdan ötürü uzun zaman gidiyor. Biralı ve avokadolu olanını ikisini, watsons müşterisi olduğum zamanlarda indirimde iken almıştım ki, biralı olanı uzun zaman kullanıp ancak bitirebildim. avokadolu olanını da üç aya yakın zamandır kullanıyorum. Bir sene hatta daha fazla süre daha kullanacağımı düşünüyorum.

  15 nisan 08:12 15 nisan 10:26

  16. Allahın belası yumuşatıyor(gizlinot: saç kremini sürüp bekletirseniz de aynı yumuşaklığa kavuşursunuz) ama kafamda saç bırakmayacak. Zaten dökülen saçlarım bunu kullanırsam avuç avuç dökülüyor.

  30 aralık 2018 23:29 1 ocak 21:09

  15. yaklaşık 4 yıldır watsonsin bu serisinin hepsini kullandım açık ara kokusu en güzel ve kalıcı olan. saçlarına gereken ilgiyi göstermeyen, haftada bir yada 2 haftada bir saçını tarayan biri olarak beni kurtaran bir diğer ürün. ben pek maske gibi değilde sanki saç kremi gibi kullanıyorum. tabi bu düşünceyle saçıma boca ediyorum. indirimli zamanında normal saç kremi fiyatına geliyor; stok yapıyorum.

  12 kasım 2017 18:47 13 kasım 2017 01:47

  14. Kasım-Aralık ayından beri kullandığım üründür. Saç maskesi olarak 1 saat saçımda bekletmemle hiç dökülmediği kadar saçımı döktü ve bende zaten hiç beceremem saçıma uyguladığımda hiç bulaşmasın falan diye uğraşmak zor geliyordu bana. Bende saç kremi gibi kullanmaya başladım. Elimde Creightons markasının kırmızı saç bakım kreminden daha fazla yumuşatmış bir üründür ayrıca. Aşırı kuru ve belime kadar olan saçlarımı maalesef saçlarımın ucundaki ekstra kuruluktan dolayı kısacık kestirmek zorunda kaldım çünkü arkadaşım saçıma dokunsa eli saçımda kalıyordu. Sözün kısası saç kremi olarak kullanmaya başladığımdan beri saçlarımda inanılmaz bir düzleşme, kabarık saçlarımı az da olsa yatıştırma, kuruluğu azalsa da hala devam eden saçlarımı biraz olsa da adam eden bir üründür. Kokusu öyle mucizevi çok güzel kokmuyor kanımca ama idare eder. Saç kremi olarak kullanmaya başladığımdan beri %25 kutuda azalma gördüm ama zaten üst girdilerde de bahsedilmiş inanılmaz büyük 1 sene daha idare eder beni diye düşünüyorum. Ayrıca hala saçlarımı döküyor ama saç maskesi olarak kullandığımdan fazla değil, normal bir dökülme olarak düşünüyordum zaten normalde dökülen saçlarım varsa arada kalan onlar geliyordur diye geçiştiriyordum ancak okuduğuma göre genel olarak bu üründen dolayı bir dökülme söz konusu. Almadan önce göz önüne alınması gereken bir eksi noktası.

  (gizlinot: saçlarım dalgalı-kıvırcık, ince telli, üründen önce normal dökülme oranı olan bir saçım var)

  16 temmuz 2017 20:40 16 temmuz 2017 20:44

  13. bir kutunun sonuna gelmeme rağmen verdiği biraz yumuşaklıktan başka ne işe yaradığını hala düşünüyorum. indirim zamanları uygun fiyatları cezbedici kılıyor sanırım bu ürünü. kokusu da güzel sayılabilir. ancak maske adına bir fayda sağladığını görmedim.

  15 ekim 2016 21:39

  12. argan yağlı olanınndan çok da bir farkını göremediğim saç maskesi. ben de krem gibi kullananlardanım. max 5 dakika kalıyor saçımda. ve evet keçe gibi olan o saçlarımı yumuşatmıştır.etkisi de kalıcıdır.

  30 eylül 2016 14:59

  11. saçlarımı yumuşacık yapan, kıpkıvırcık saçlarımın kolay açılmasını sağlayan saç maskesi. bence kokusu da gayet hoş. saça pek dikkat etmediğim için saçımda çok farklı bir değişiklik olmadığını söylemeliyim, ama bitince tekrar alırım. zaten 3 veya 4. kutumdayım.

  26 eylül 2016 22:11

  10. bugüne kadar loreal excellence'ın içinden çıkan kremden sonra en beğendiğim saç kremi oldu şahsen. saçım boyalı olduğu için almıştım. saçım normalde çok zor taranır özellikle kırıkları varsa ve kestirmemişsem. ancak kırıklarım varken de yokken de saçımı yumuşacık yaptığı için çok kolay taradım. kokusu beni rahatsız etmiyor, kötü kokmyor gibi geliyor. elektriklenme sorunu vardı saçlarımın, elektriklenme olmuyor ancak saç telleri tek tek ayrıldığı için benim saçımın dalgası biraz saçmalıyor. bi daha alır mıyım? alırım. zaten 3. kutumdayım.

  26 eylül 2016 21:10

  9. Serinin bütün çeşitlerini kullandım. Saçımı en iyi nemlendiren fakat deli gibi dökeni bu oldu ki saçlarımda dökülme problemi yok benim. Hala yarısından fazlası duruyor. Bir ara üşenmeyip çöpe atmalıyım..

  26 eylül 2016 17:45