yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (4)
  • medya (1)
  4

  24. tanım: watsons markaları için tayland'da üretilen; beyaz renkte, wax kadar yoğun kıvamlı olan; saç maskesi değil de saç kremi olarak kullanıldığı takdirde yumuşatma konusunda başarılı; 500 ml. hacminde plastik ambalajında indirimli olarak yaklaşık 18-22 tl fiyat aralığında satılan; fiyat/performans oranı olarak gayet başarılı saç maskesidir.

  saç uçlarımın kurumaya başladığını söylediğimde bana bir arkadaşım tarafından bu maskenin yaklaşık 100 ml. kadarlık kısmı denemem için hediye edilmişti. o kadarlık bir ürün bana haftada bir kez kullanarak yaklaşık 2-3 ay kadar yetti. bu bakımdan ürünle ilgili ilk olumlu yorumum gerçekten bereketli ve fiyat/performans olarak başarılı bir ürün olması olacak. önceki girdilerde koku olarak muhteşem olduğu söylenmiş ancak açıkçası ürünün kendisinde fark edilir bir kokusunu duyamadım ben; bu bakımdan saçımda da kokusu olan bir ürün olmadı. ürünün içeriği pek temiz değil ve içerisinde drugstore her saç maskesi gibi silikon var ancak en azından "silikonun yüz tonu" ile doldurulmuş bir ürün değil, bu bakımdan da hoşuma gitti.

  gelelim benim ince telli, çabuk yağlanan ve hacimsiz saçlarımda ürünün etkisine. bu ürünü, saç maskesi olarak yani tüm saçıma uygulayıp bekleyecek şekilde sadece bir iki kez denediğimi söyleyebilirim ancak bu şekilde maske olarak kullandığımda üründen pek verim alamadım. saç maskesi olarak kullanım sonrasında bu ürün saçlarımı bir miktar ağırlaştırdı ve saç diplerine de sürdüğüm zamanlarda ürün deliler gibi olmasa da bir miktar saç dökülmesine sebep oldu. sonraki kullanım zamanlarımda saç kremi gibi uçlarına ve boylarına uyguladım, böyle kullanınca saç kremi olarak güzel bir etki gösterdi, saç uçlarımı güzel yumuşattı. durulama konusunda sıkıntı yaşamadım, kolayca durulandı.

  özetle; saç kremi olarak kullanıldığında fiyat/performans olarak başarılı bir ürün olduğu için satın alınabilir ve denenebilir bir ürün olduğunu düşünüyorum ve saç maskesinden ziyade saçları açmaya yarayacak başarılı bir saç kremine ihtiyacınız varsa bu ürünü indirim zamanında satın almanızı tavsiye edebilirim. aynı ürünün farklı versiyonlarını denemek adına ben kendim alışveriş yaptığımda "hacim verme" vaadi olan bira özlüsünü satın almıştım, o bundan daha başarılı çıkarsa ilgili başlığına yazar ve bu girdimi de güncellerim.

  24 mart 10:27

  5

  23. Bu ürünü deneyen kadar duşta uygulanan hiçbir saç kreminden memnun kalmamıştım. Saçımı yumuşacık yaptı dokunmaya doyamıyorum kullandıktan sonra. Yalnızca kafa derime sürmüyorum saç dökülmesi yaptığı için. Kuru ve kıvırcık saçı olup da saç kremlerinden fayda görmeyenlere öneririm. Bir diğer önerim ise yaramazsa isana'nın saç yağları.

  22 şubat 02:25

  5

  22. 3 ay öncesine kadar kullanıyordum, araya tatil vs girdikten sonra ara verdim. bu süreçte organic shop markasına ait hindistan ceviz ve shea yağlı ve avokado & bal özlü şampuanları ile yine aynı markanın avokado& bal özlü maskesini kullandım.

  saçlarım zaten çok yıpranmış durumdaydı. 3 aylık süreçte kullandıklarım saçlarımı daha da kuruttu. o ürünleri de değerlendireceğim.

  dün tekrar watsons ın bu ürününe geçiş yaptım. gerçekten yumuşatıyor. sadece yıkama esnasında değil, ertesi gün de farkı hissediyorsunuz. saç tellerim kargacık burgacık şekilde değil. dokunduğum zaman oldukça pürüzsüz hissediyorum. bu ürüne devam etmeyi düşünüyorum.

  kokusu hakkında nötrüm ben rahatsız eden bir koku almıyorum. yapısı yoğun kıvamlı. normal saç kremleri gibi değil.

  bir de çok saç döktüğünü yazanlar olmuş. ben diplerine hiç uygulamıyorum. saç kremi gibi 4-5 dakika boy ve uçlarında bekletiyorum. ayrıca ürün kullanımında 5-10 dakika bekletilmesi gerektiği yazıyor. buna dikkat edilirse belki dökme problemi yaratmayacaktır.

  9 ekim 2019 13:42


  21. ilk aldığımda çok iyiydi ve sonunda aradığım o bol nemlendiricili bakım kremini buldum sanmıştım.saçlarım dipten normal olsa da kıvırcıklığından mı hala anlayamadım uçlardan kuru.bakım yapınca düzeliyor gibi oluyor sürekli nem istiyor sanki yoksa kabarıyor.yani ağır bakım kremlerini kaldırıyor benim saçım ama başkalarının saçını yağlandırabilir.kıvamı da iyiydi bence.tabii bu ilk söylediğim hali için geçerli sonra ne olduysa ürünün ambalajı değişti fiyatı arttı ve sanırım içindekiler de değişti.kıvamı da biraz farklıydı mesela.hiç etki etmiyor artık.saçı beslemiyor, boş yere kullanıyormuşum gibi hissettim ve bıraktım.

  26 ağustos 2019 00:08

  20. Ben saç maskesi olarak değil duşta saç kremi olarak kullanıyorum.saçlarıma bir ayda sayısız boya ve oryal girdiği zamanda bile saçımı yumuşacık yapabilen tek üründü, şuan saçımda boya yok yinede hala kullanıyorum ve çok memnunum. 3 kutu bundan 1 kutu da ballı olandan kullandım.bende aynı etkiyi verdi iki çeşidi de fakat avokadolu olan koku bakımından diğerine kıyasla daha iyi.Saçlarım kuru ve kalın telli.Ve özellikle diğer saç kremlerine göre fiyat-gramaj-performans olarak çok daha uygun malum fiyatlar...

  27 temmuz 2019 20:28 1 eylül 2019 15:23

  19. saçları yumuşacık yapıyor. bu ve diğer çeşitlerini de dönüşümlü olarak alıyorum. saçlarımı şampuanla yıkadıktan sonra, bir miktar avuç içime alıp sadece uçlarına sürüp bekletiyorum. bittikçe alacağım ürünlerden biri.

  5 temmuz 2019 13:53

  18. Sık sık kullanmasam da arada bir saç kremi niyetine ya da maske olarak kullanıyorum. Maske olarak şu şekilde uyguluyorum; saçlarımı yıkayıp banyodan çıktıktan sonra havluyla hafifçe kuruluyorum, daha sonra 10 dk saçımda bekletip duruluyorum. Ahım şahım bir etkisi olmamakla birlikte, yumuşattığı kesinlikle doğru, kokusu da hoş. Bitince bir daha almam muhtemelen, zira bir kutu 1 yıldan fazla gider yani o kadar büyük.

  4 temmuz 2019 18:48


  17. Acayip güzel bir ürün ben duşta saçı taramak için kullanıyorum yumuşatıyor vs . Sadece kepek ve alerji yaptı bir ara bende . Çok sık kullanımı tavsiye etmem . Her gün kullanıma pek uygun değil. Saç kremi olarak kullabıyorum arada wax kıvamında.

  17 haziran 2019 11:52

  16. Kokusu ve saçımı yumuşatması haricinde sevdiğim başka hiç bir özelliği bulunmuyor. Maske olarak şans verdim. Pek bir etkisini görmedim. Saç bakımı yaptığını düşünmemekle birlikte saç kremi olarak iyi iş çıkarttığını düşünenlerdenim. Saç kremi olarak boy ve uçlarına kullanıyorum. 500 ml olduğu ve ceviz kadar büyüklüğünde ürünü boy ve uçlarında saç kremi niyetine kullandığımdan ötürü uzun zaman gidiyor. Biralı ve avokadolu olanını ikisini, watsons müşterisi olduğum zamanlarda indirimde iken almıştım ki, biralı olanı uzun zaman kullanıp ancak bitirebildim. avokadolu olanını da üç aya yakın zamandır kullanıyorum. Bir sene hatta daha fazla süre daha kullanacağımı düşünüyorum.

  15 nisan 2019 08:12 15 nisan 2019 10:26

  15. Allahın belası yumuşatıyor(gizlinot: saç kremini sürüp bekletirseniz de aynı yumuşaklığa kavuşursunuz) ama kafamda saç bırakmayacak. Zaten dökülen saçlarım bunu kullanırsam avuç avuç dökülüyor.

  30 aralık 2018 23:29 1 ocak 2019 21:09