girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (909)
  • medya (14)

909. Boykot olayına hiç girmeden başka bir konudan bahsetmek istiyorum. 

Nasıl olduysa indirim olmasına rağmen, geçen Cumartesi gittiğim bir watsons'da kasiyer dışında hiçbir çalışan yoktu ortalarda. Bulamadığınız ürünler için çalışanları aramanız gerekiyordu resmen. Çoğu watsons'da olduğu gibi peşime takılanlardan sonra burası ilaç gibi geldi. Ama ilk başta kimse yardımcı olmuyor diye çıkıp gidecektim. O derece bir rahat bırakma yani. Tabi yine de gayet memnun kaldım, olması gereken de bu zaten. Rahat bırakın da istediğimiz gibi alışveriş yapalım.

Yine dayanamayıp boykot olayı için de şunu söylemek istiyorum. İsteyen tabi ki yapabilir ama yapmayanları da rahat bırakın lütfen. Sizin yüzünüzden insanlar watsons demeye korkuyor. Boykot tamamen kişisel bir karar ve kimseye psikolojik baskı yapmaya hakkınız yok. 

14 ağustos 22:31 14 ağustos 22:39

908. Geçen sene yanlis hatırlamıyorsam izmir ege park avmde hırsız damgası gibimsi bir şey yemiştim. Zaten yaşadığım yerde de olmadığı için bir daha gitmedim. Gitmeyi de düşünmediğim kozmetik zinciri.

Not:bir mağaza için değil aslında bu gitmeme şeyim. Ölup bittiğim çok beğendiğim bir markası yok zaten. Çok cok merak ettiğim denemek istedigim bir ürün olursa sadece öyle giderim.

13 ağustos 11:42

907. Ben metrogarden şubesinden gayet memnunum. Aslında ben nereye gitsem bir problemle karşılaşmadım. Çalışanlar sürekli ortalıkla ve bu bence iyi bir şey. Rossmandaki gibi bir isteginiz olunca ortada kalmıyorsunuz. Baya yardımcı ve işini biliyorlar. Çalısanların sürekli takip etmesi kamera ve patronlardan kaynaklı bence.

10 ağustos 14:12


906. watsons'ın yaptığı yanlış hareketi kesinlikle savunmuyorum ancak bu boykotta da yer almıyorum. birçoğunuz eksileyeceksiniz biliyorum fakat benim bakış açıma göre tüm kozmetik mağazaları aynı derecede hatalı. gratisle ilgili de birçok olay var; faturaya rağmen değişim yapmayan mağaza müdürleri, saygısız çalışanlar, indirimlerde (yer: eskişehir doktorlar şubesi) başınızda bekleyen özel güvenlik görevlileri ve hatta ürünleri belki çalarız diye (!) kasa kuyruğundayken elimizden alıp kasaya koyan çalışanlar vs. boykot edecekseniz hiçbir yerden alışveriş yapmamanız gerekiyor. daha bugün istanbul yayla gratis şubesine gittim, makyaj fırçalarına indirim etiketlerini basmamışlardı ve sorduğumda "yoo değiştirdik onları" dediler. o yüzden hiçbiri masum değil.

10 ağustos 13:51

905. Ben burdaki çalışanların önerdiği ürünlerden 1 kere bile memnun kalmadım. ya 1 kere falan tesadüfen iyi bir ürüne denk gelseydim ya. Tek amaçları bir şeyler satmak. Ya geçen bir arkadaşıma bir fondöten satmaya çalıştılar ağzım açık kaldı. kız bembeyaz, baya baya koyu rengi önerip "bu renk size tam uydu" diyo allahım :)

9 ağustos 20:09

904. Sanırım 2 yıl oldu girmeyeli.

Yalnız boykot listem dolayısıyla yakında beni aç,makyajsız ve çıplak görebilirsiniz. (gizlinot: Watsons boykot listemde 1 numara,mado, pınar,bağdat baharat,turkcell,flormar,golden rose,zara,koton,hayvan deneyi yapan tüm markalar.. Elime kalan essence vardı o da çekilecek gibiyse ben var makyaj orucuna girmek.)

9 ağustos 19:16

903. ben burada bir çalışanın organixin hindistan cevizi özlü serumunu kapağını o döndürmeli yerinden açıp eline döküp saçına sürdüğünü gördüm sonra kapağı kapayıp yerine koydu. baya kullanmıştı. birazdan mağaza müdürü gelecek diye bekledim(gizlinot: hani şu kameralardan milletin peşine düşen mağaza müdürleri ) gelmedi.(gizlinot: o serumun fiyatı 55 lira bu arada pahalı diye almıyorlar)

9 ağustos 05:21 10 ağustos 10:14


902. Bugün önünden geçtiğim mağazasına girip görevli birine sırf merakımdan essence ürünlerinin gelip gelmediğini sordum. Görevli konudan bihaber watsonsta essence olmadığını söyledi. Essense gratiste satılıyor dedi (?) Ben de artık watsonsa da geldiğini, şu anlık sadece belirli mağazalara geldiğini söyledim. Hadi o markanın gratisten gittiğini bilmiyor olabilir, fakat çalıştığı markada hangi ürünlerin satılıp satılmadığını da mı bilmiyor veya hiç mi watsons tarafından bilgilendirilmiyor, garip geldi.

9 ağustos 00:25

901. Boykotlu markadır gözümde. Ayrıca instagramdan gördüğüm kadarıyla indirimi de yüzüne gözüne bulaştırmış. Sayfası markaya lanet okuyanlardan geçilmiyor. Sanırım indirim yapmış ama yorumlardan anladığım kadarıyla siteyi de kimse alışveriş etmesin diye üflesen çökecek gibi yapmış.

Edit : sitesine girilmiyormuş gerçekten. Bacılar lanet okumaya devam ediyor an itibariyle. Yalnız anlamadığım şey, başka bir dolu site var; eveshop vs gibi. Yani 3 kuruş ucuz alacam diye nedir bu watsons coşkusu. Hani tu kaka deyip mimlemiştik biz bunları?

8 ağustos 23:20 8 ağustos 23:23

900. Yıllardır tüm firmalardan beklediğimiz gerçek %50 ve %88 leri gördüğümüz indirimi yapmış marka. Kadına saygıdan alışveriş yapmaya karşıyız orası ayrı! 

8 ağustos 19:02