girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (899)
  • medya (14)

899. Change.org'ta ülkemizden çekilmesi için imza kampanyası başlatıp hep beraber yayalım istiyorum. Bu konuda fikir ve önerilere ihtiyacım var,yardımcı olmak isteyenleri mesaj kutuma bekliyorum

16 mayıs 20:20

898. Watsons madem bu konuda bir şey yapmıyor ve o çalışanlar yargılanmayacak o zaman bizim elimizden ne gelir? Bildiğim kadarıyla Watsons Hong Kong menşeili bir marka. Genel merkeze bu olayı yazmamız acaba bir etki eder mi? En azında Watsons Türkiye'nin kulağı bir çekilirdi diye düşünüyorum. Bilgisi olanlar bu başlığa yazarsa organize olup genel merkeze mail atabiliriz.

16 mayıs 19:13

897. öncelikle olayın firmayla değil de kişiyle alakalı olduğu bir anlatmak istiyorum. sonra olayı firmaya bağlayacağım. bu davranışları herhangi bir insana yapabilen kişilerin firmadan böyle ya da şöyle davranın diye bir söylem aldıklarını sanmıyorum. tamamıyla kişilerin kendi pis, acımasız hareketleriyle alakalı. hangi kişi bir insanı vicdanı rahat bir şekilde böyle bir duruma sokabilir? istenilse böyle bir hırsızlık durumu olsa bile bir yere alınıp aileye haber verilmelidir. ben (anlatılan kızın yaşına istinaden) polisi çağırmayı da doğru bulmuyorum. böyle durumlarda tabii çok abartı bir şey olmadıkça (kalem, defter ne bileyim yerine konulabilecek daha uygun şeyler için)aileleri arayıp kişiyi ikaz etmek daha normal. sonrasında olayı normal bir şeymiş gibi göstermeleri... ne bir özür ne bir duyuru. işten çıkartılmışmış. ne oldu çıkarılınca, o kişiler başka yerde yapacak aynı pislikleri. sen kendi firmanı temize çıkarma yolundasın hala. ne diyebiliriz ki.

16 mayıs 14:22 16 mayıs 17:05


896. bir de ben almayacağım başlığı altına ‘’watsonstan bir şey almayacağım’’ yazdığımda seri eksilenmiştim bu haberi editlediğim halde. şuan o eksileyenler gözümde hâlâ oradan alışveriş yapmaya devam edenlerdir...

16 mayıs 13:04

895. görüntüleri izledikçe sinirden gözüm dönüyor. mağaza müdürünün ve oradaki çalışanların en ufak bir ceza almaması hatta yargılanmaması ne demektir ya ? buradaki şey sadece 'usülsüz arama' değil bildiğiniz bir istismar. watsons eğer marka değerini çok düşünüyor olsaydı zaten o mağaza müdürünü de çalışanları da kendisi adalete teslim eder, aileden de, halktan da özür dilerdi, onlarsa pişkin pişkin devam ediyor şu an bile yüzsüzlükleriyle örtmeye çalışıyorlar orayı. kadınlar üzerinden para kazanan bir markanın bu iğrenç politikasına, kadınların izlemesiyle para kazanan youtuber'ların bu markanın reklamını yapmasına ve hala bu şekilde yüzsüzce devam etmesine pabuç bırakacaksak, bizlere de yazıklar olsun.

16 mayıs 12:37

894. sinsi sinsi nereye kadar watsons? olay patladığında yaptığın açıklama ile hem suçlu hem güçlü konumuna geldin. baktın sesler yükseliyor; bu sefer de hiçbir şey olmamış gibi aynen devam ediyorsun. nasıl olsa dava kişilere açılmış, sana karşı değil, he mi? pes!

16 mayıs 12:24

893. (link: https://youtu.be/ZxGufET6HcM Watsons tacizi show TV haber)

16 mayıs 11:14


892. bir kızı usulsüz şekilde arayıp küçük düşüren ve sonrasındaki açıklamasıyla tabiri caizse sıvayan mağaza. bu tür durumlar olduğunda firma krizi yönetmek zorunda (bkz: can yayınları) fakat bu firmanın özrü kabahatinden büyük oldu. insanlara bunu hatırlatınca ne aşırı duyar kasmış oluyoruz ne de en duyarlı benim bakın en duyarlıyım demiş oluyoruz. ve evet beleş ürün verse almam o görüntüleri izledikten sonra.

16 mayıs 00:41 16 mayıs 00:44

891. Merve boluğur markası da watsonslarda satışa çıkmış,merve seni severdim ama şuan gözümde yerle birsin

16 mayıs 00:40

890. Alışveriş yapmadığım, arada öylesine girsem de çalışanlarının tavırlarını çok sinir bozucu bulduğum mağaza. Ben de burdan bişeyler almıyorum ama “bazı” boykotçuların

Burdan alışveriş yapan herkes canidir

Hepiniz suç işliyorsunuz, suça çanak tutuyorsunuz

Ben çok duyarlıyım en duyarlı benim

Çok iyi bir insanım, öyle iyiyim ki beleş ürün dağıtsa almam resmen vicdan abidesiyim

Serzenişleri sinirimi bozuyor. Her olayı da kendinizi öne atmak için kullanmayın be.

16 mayıs 00:35 16 mayıs 01:03