sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (973)
  • medya (27)

  973. Daha önce defalarca internet sitesinden alış veriş yapmama rağmen hiçbir problemle karşılaşmamıştım ancak son yaşadığım olay beni watsonstan tamamen soğuttu. 18 Nisanda internet sitesinden bir far paleti aldım ancak adresteki yanlışlıktan dolayı far paleti elime hiç ulaşmadı ve iade prosedürü başlatıldı. Buraya kadar her şey normal ancak far paleti geri gönderilmesine rağmen paramı geri vermediler. Her aradığımda evet paranız yatmamış gerçekten, hemen muhasebemize bildiriyoruz cevabını aldım. Bugün tekrar aradım ve aynı cevabı alınca bekleyebileceğim maksimum sürenin 3 gün olduğunu ve sonrasında şikayet edeceğimi söyledim. Yani iade işlemi nisanda yapılmış bir ürünün ücreti temmuz ayında hala iade edilmedi. Ve siz türkiyedeki en büyük kişisel bakım marketlerinden birisiniz. Şu durumun içine düşmek beni o kadar sinirlendiriyor ki, ben 40 lira için sürekli aramaktan utanır oldum. Yanlışlıklar, aksaklıklar ve gecikmeler her zaman olabilir ama şu olayı bile çözebilecek kabiliyetlerinin (ya da isteklerinin) olmaması kabul edilemez. İğrendim artık watsonstan.

  4 temmuz 16:31

  972. anladığım kadarıyla gratis beauty gibi bir işe girişecek. Maille bir anket göndermişler, en son kaş aldırmaya, Maniküre kaç tl ödediniz?, işlem yaptırırken dışarıdan gözükmek sizi rahatsız eder mi?, işlemler kendi alanlarında başarılı kişilerle işbirliği şeklinde yapılırsa kararınız olumlu etkilenir mi? Gibi sorular var ankette. Bu tarz hizmetler için gratis nasıl tercih etmeyeceğim bir yerse, burası da kesinlikle gidip işlem yaptıracağım bir yer değil. (gizlinot: zaten girip alışveriş yaptığım bir yer de değil) ama işbirliği fikri fena değilmiş çalışanlarına göre nispeten daha bilgili işini bilen insanlardan hizmet almış olur tercih edenler.

  3 temmuz 15:00

  971. Süpriz kutu adı altında satamadıkları ellerinde kalan çer çöpleri veren firma. Görünce hic sasirmadim. Aseton, dandirik dus jeli, ped, tıraş bıçağı gibi çok ucuza ve sürekli indirimde olan basit ürünleri kutu adı altında müşterisine satması tam bir rezillik. İçinde ne oldugu belirsiz olan su kutuları almayın süslülerim. 

  29 haziran 14:29 29 haziran 14:31

  970. geçenlerde bu ayın sürpriz kutusu haricinde ekstra bir kutu yayınladılar xl adı altında. 11 tane sürpriz ürün 60 lira olunca almaya heveslenmiştim ama tam ödeme yaparken kutu tükenmişti. bugün instagramda kutusu eline geçenlerden biri fotoğraf eklemiş. 2 gün önce hayıflanıyordum nasıl kaçırdım diye şu an iyi ki almamışım diyorum.

  bence siz sürpriz kutu işini bırakın sevgili watsons.

  ilgili medya:
  1
  29 haziran 14:07

  969. 26 Haziran çarşamba günü internet sitesinden 72 liralık alışveriş yapmıştım. Mayıs süpriz kutusu gönderdiler 0,01 tl bedel ile. hediye olarak yani.

  145 liralık ürün var süpriz kutunun içinde :)bundan böyle hep watsons internet sitesini takip edeceğim.

  28 haziran 15:10

  968. Watsons online'dan dove lavanta ve biberiye özlü şampuan ve saç kremini aldım. Diğer seçenekler içerisinde en uygun fiyat burdaydı ve kargo -1 TL idi. Ürünler elime 5 günde ulaştı. Yalnız kendi sitesinde hiçbir bilgi yoktu, sipariş hazırlandı, kargoya verildi gibi. Paketleme iyiydi, pat pata sarmışlar ve kalın bir kartonun (?) arasına koymuşlar. Yalnız şampuan elime çok hafif gelince açıp baktım ve 3 parmak eksik olduğunu gördüm. Normalde de böyle mi, üretim hatası mı yoksa bilerek mi böyle verdiler bilmiyorum. Bir daha alışveriş yapar mıyım emin değilim.

  26 haziran 13:43

  967. Online alışveriş sitesinden daha önce 2 kere alışveriş yapmıştım ve hızından memnun kalmışım. Son iki siparişim için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. 3 haziranda verdiğim sipariş hala hazırlanıyor olarak görünüyor. Tamam bayram haftasıydı, o haftayı saymıyorum ama bu hafta siparişlerin yollanması gerekmez miydi? Online destek bölümüne sordum, yoğunluktan dolayı gecikme yaşandığını söyledi. Akıllanmaz ben gittim 12 haziranda bir sipariş daha verdim ve o da sipariş hazırlanıyor olarak görünüyor hala. Ne zaman elime geçecek acaba cidden sinirlerim bozulmaya başladı artık. 

  düzenleme: 12 haziran tarihli alışverişim bugün (15 Haziran) elime ulaştı ama sitede hala hazırlanıyor/daha kargoya verilmedi olarak görünüyor. 3 haziran tarihli siparişimden hala ses yok. 

  Düzenleme 2: 3 haziran tarihli sipatişim için Bugün (17 haziran) merkezden arandım ve siparişimin kargoya verildiğini söyleyerek takip numarası verdiler. 

  13 haziran 18:25 17 haziran 13:36

  966. kesinlikle ama kesinlikle online alışverişten kaçınılması gereken kozmetik zinciri. 2019 yılındayız ve hala online alışveriş sistemleri yerine oturmamış, kartınızdan parayı çeken ama siparişi oluşturamayan bir internet siteleri var. diğer girdilerden anladığım kadarıyla bu münferit bir durum değil, watsons için sık yaşanan bir hadise olmuş. paranızın 14 gün boyunca arafta kalmasını istemiyorsanız uzak durun derim.

  13 haziran 17:34 13 haziran 17:34

  965. İlk defa bir pudra bitirince yenilemek adına Rimmel'a geldim Stay matte almak için. Daha sonra her yerde 30 lira olan Note bb concealer 27 lira, minerali ise 32 liraydı.

  Ben büyük bir heyecanla minerali alıp hatta dedim yedekleyeyim bide bb alayım. Ama o da ne.. Kutular dümdüz bantlanmış ama daha önceden açılmış belli. Diğerleri de kutuları daha önceden ıslanıp kurumuş (bunu daha öncede yaşamıştım).

  Sonra pudraya bi baktım tester olmamasına rağmen ürün koruma bantı yoktu. Açtığımda pudrada çizik gördüm. Diğer pudralar da düz bantla yapıştırılmış, ürün koruma bandı yazısı yoktu.

  Fiyatlar düşünce mutlaka başka bir yerden bize patlıyor yine

  29 mayıs 23:56

  964. Malum olaydan sonra uzun süredir boykot ettiğim bir mağazaydı, az önce yaşadığım olaydan sonra yetkililerini özellikle bu tavırdaki insanlardan seçtiklerine emin oldum. Hilltown mağazasının karşısında yer alan starbucksa ders çalışmak için oturduğumuzda 1 saat boyunca kapısının alarmı sürekli ötmeye devam etti, cafedeki herkes de rahatsız bir biçimde sürekli watsonsa bakıp bir sorun olup olmadığını anlamaya çalıştılar. İçerdeki çalışanların hiç ses çıkmıyormuş gibi davranmaları ve duruma müdahale etmemeleriyle sonunda arkadaşımla kalkmak zorunda kaldık. Giderken neden sürekli alarmın öttüğünü sorduğumuzda 'hı evet yaa onda bir sıkıntı var' yanıtı aldık bunun üzerine çok rahatsız edici bir ses olduğunu ve ders çalışamadığımızı ifade ettik. Yetkili kişi 'bizle alakalı değil, ay napalım yağnniii?' gibi bir tavır takınıp gözlerini devirdi. Senin mağazanın alarmı bütün katta yankılanırken sorun sizinle değil de kiminle alakalı oluyor? 'Evet bir problem oluştu farkındayız biz de çözmeye çalışıyoruz, kusura bakmayın' gibi bir yanıt çok mu zor? Hem bir mağaza yetkilisinin potansiyel müşterisine vermemesi gereken bir cevap, hem de bunun ötesinde insani olarak da şikayetini dile getiren tanımadığınız bir insanla saygılı ve ölçülü bir biçimde konuşulması gerekiyor. Benim zaten alışveriş yaptığım bir yer değil ancak bu kadar küçük bir olayda bile nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyen bir yöneticinin daha büyük bir sorunda kurumunu nasıl temsil edeceğini düşünmek üzücü. Zaten boykotun nedeni olan olayda nasıl çözdüklerini görmüştük.

  22 mayıs 15:32