sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (936)
 • medya (19)

936. Make up revolution far paleti almaya girince true match fondöten de alayım dedim çünkü fondötenim bitmek üzereydi. 90 liradan 69 liraya inmiş gösteriyordu ben de indirimdedir, zaten her şey zamlandı diyip alma gafletinde bulundum. Avm’yi terk etmek üzereyken gratis’e şöyle bir bakayım dedim ve ne göreyim: true math fondöten 47 lira. Ne mi yaptım? Watsons’a fondöteni iade edip aynısını gratis’ten aldım. 20 lira cebime kaldı. Bir daha da aynı salaklığa düşmem, aynı ürün gratis’te varsa gratis tercihimdir.

dün 20:22

935. İnternet sitelerinden alışveriş yapma gafletinde bulundum. Maskelerde 1 alana 1 bedava kampanyaları vardı iki maske aldım. Kargo elime ulaştı ne göreyim hediye maskeleri yollamamışlar ve üstelik gönderdikleri skinfood maskenin son kullanma tarihi nisan 2018. Müşteri hizmetleri asla telefonları açmıyor. En sonunda bir iade kodu alabildim ertesi gün hemen yurtiçi kargoya gittim ne oldu dersiniz kod geçersiz çıktı. 10 gündür ne maille ne de telefonla müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum böyle rezil bir şey olamaz.

15 ocak 14:08

934. Caddebostan subesinde bu soguk havada hayvan dostlarimizi iceri almasiyla beni mutlu etmis magaza.

ilgili medya:
2
6 ocak 12:00

933. İnstagram üzerindekini elf ürünleri çekilişlerine katılıp kazandığım ama haftalardır bir türlü hediyeleri postalamakta aciz ve ne yazık ki bilgilendirmekten de aciz, bir kişisel bakım marketi. Sonunu getiremeyecekseniz, insanları oyalamayın. Çapınız kadar iş yapın, üç tane ürünü hediye etmekten acizseniz hiç bu işlere yeltenmeyin.

28 aralık 2018 11:52

932. uzun zamandır renkli kozmetik alışverişi yapmıyorum. bakım ürünlerim ve pedlerimi de alacaksam sadece izmit outlet watsons'tan alıyorum. bunun dışındaki watsons, gratis ve rossmann'lara gitmeyeli yıl olmuştur.

izmit outlet'e ısrarla gitmemin sebebi ise personeli. gerçekten, yani hem insanı darlamayan, hem yardımcı olmaya çalışan, oldukça güleryüzlü bir personel kadrosu var. geçen gittiğimde bir personel koli taşıyordu, benim öylece raflara baktığımı gördü yanıma geldi, "bir şeye ihtiyacınız var mı" diye sordu, öylesine baktığımı söyleyince işine devam etti. gratis ve diğer watsons'larda yaşadığım darlama olayını bir tek bu şubede yaşamıyorum.

bir keresinde kasada beklerken önümdeki kadın resmen bir ruh hastası gibi davranıyordu, ben dahil diğer müşteriler krizlere girerken kasiyerin aşırı sakin kalması da mükemmel bir detaydı.

bu arada kullandığım her şeyin fiyatına gereksiz derecede hakim bir insanım, bana bu fiyat olayı denk gelmedi. Outlet mağazası olunca mi öyle oluyor bir bilgim yok çünkü bu şubeyi keşfetmeden önce cidden watsons'tan bir aldığımı bir daha aynı paraya alamadığımı hatırlıyorum. Ha bir de hem önünden çekilmeyip hem salak salak suratına bakan personeller sanırım diğer şubelerde hala mevcut.

26 aralık 2018 13:31

931. Kendilerine çok gıcık olsam da (link: https://www.instagram.com/p/BrkXDuUHE-C/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=b64b7sxewcn2 Şu ) gönderide yaptıkları şeyi takdir ettim.

19 aralık 2018 18:07

930. Elf ürünleri fiyat politikalandırması yüzünden elinde patlayan watsons duygu özaslan a reklam vermiş. 1 dolarlık aydınlatıcıyı 60 liraya satıyorsunuz, özaslan cazibesi sizce gerçekten durumu kurtarır mı? İllegal ve 'dehumanised' üst arama olayı sonrası açıklamalarına girmiyorum zaten.

27 kasım 2018 20:09

929. Collagen marka göz çevresi serumunu bir hafta önce 23.90 tl olarak görmüş ve ss almıştım unutmamak için ( bir ara almak için) . Bugün baktım 39.90 dan 26.90 a düşmüş indirimle. E bu ürün zaten indirimsiz 23.90 dı ne ara 40 tl oldu da 27 ye düştü :/ Yine yemedik be watsons...

24 kasım 2018 01:13 24 kasım 2018 01:19

928. Bugün black friday indirimi başlamış. Nyx’te yüzde 30 indirim varmış. Lingerie rujlar daha geçen hafta 43 lira iken bu indirimde 51.90 dan 36,25. Yani aslında yaptıkları indirim üç kuruş bir şey. Ama bindirim indirim yaptıkları için anlaşılmıyor.

22 kasım 2018 00:10

927. bazı "bloggerların" göz boyamak için ben watsonsu boykot ediyorumm diyip şimdilerde watsonstan çıkmayan müşterileri olan mağaza zinciri.

hayır madem boykot ediyorum diyip laflar hazırlıyorsun her postunda storynde,bari sözünün arkasında dur değil mi ? yeni bir marka gelmiş (gizlinot: revolution)ay dayanamadım koştum aldım şunları bunları diyerekten her hafta watsons poşetiyle şov yapmak ne biliyim çok yüzsüzce geliyor bana bu davranış, çok.

16 kasım 2018 02:06