yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1105)
  • medya (41)

  1105. arkadaşlar bu çalışanlara gelen kod uygulaması deneme sürecindeymiş ve çalışanlar çok mutsuz lütfen müşteri hizmetlerini arayıp ya da mail atıp müşteri olarak böyle bir uygulamadan memnun olmadığınızı belirtinn yazıktır

  30 nisan 00:19

  1104. şu Arapça katalogtan sonra en azından mantıklı sayılabilecek bi açıklama bekledim. Doğru yerden tutulacak bir tarafı yok çünkü. Bölgesel lokanta değilsin bunu genel katalogta yapıyorsun. Çookta seviyordum sattığı ürünleri...

  28 nisan 20:41

  1103. az önce girdiğim şubesinde alışılagelmişten farklı olarak bir çalışanı peşimi bırakmadan benimle ilgilendi, bir terslik olduğunu anladım çünkü kasaya gidene kadar her şeyi önerdi resmen çırpındı. kasa sırasına girdiğimdeyse elime üzerinde numara yazan bir kağıt verdi, bunu da kasaya iletirsiniz diye rica etti. yeni bir uygulamaymış, en fazla satış yaptırana yönelik bir uygulama.. daha ne kadar batacaksın acaba watsons? resmen çalışan terörü

  28 nisan 18:38


  1102. (gbkz: Hong kong) menşeli, ortadoğu ve asya'da faaliyet yürüten mağazalar zinciri ve marka.

  Belli ki türkiye'deki müşteri profilleri de türklerden çok araplar... (sığınmacı olanlar değil).

  O halde onlar da broşürlerine ve araplar tarafından talan edilen kimi mağazalarındaki fiyat etiketlerine arapçayı da eklemişler.

  Ortada vahşi kapitalizm açısından şaşırtıcı ya da tc anayasasına aykırı bir durum yok.

  Bundan başka zaten, politikalarından dolayı uzun yıllardır asla gitmediğim ve alışveriş yapmadığım mağazalar zinciridir. Hatta güvenlik görevlisi tarafından çıplak aramaya tabi tutulan genç kız rezaletini sözlük alemine ilk servis eden de benim.

  Demem o ki watsons'ın ne yapıp ne ettiği memleketin ahvalinin sebeplerinden değil sonuçlarından biridir. Haddizatında watsons'ın da damına koyarım koymam, ama öfkenizi doğru yere yönlendirin.

  Tc anayasasına aykırı olan durum: sağlık bakanlığı'nın kendisi hastanelere arapça afiş astırmış; otobüslerde durak isimleri arapça geçiyor...

  İstenen büyük ortadoğu projesiydi, oldu. Olay da bu. Watsons'ın da aq demiş miydim?...

  16 nisan 22:17

  1101. Watsons kısaca: "varsın(s) batsın(s)"

  16 nisan 10:12

  1100. en son 2016 yılıydı sanırım, bir müşterisinin üstünü çıplak aradığında bitmişti benim için. o zamandan beri asla alışveriş yapmadım, yapmam. misal benim p ı n a r ürünleri protestom da devam etmektedir. keza flormar protestom da.. evet markaların hiç birinin umurunda değil belki, ama benim umurumda..

  16 nisan 09:38

  1099. Aylar sonra şu siteye bakmaya geldim boykot ediliyor mu diye gelmez olaydım. Arkadaşlar ben galiba aklımı kaçırıyorum ne zaman delirecem diyordum galiba sonunda delirdim sonunda aklımı kaçırdım bunun bile hümanizmini yapan hayatında hiç afgan paki suri görmemiş avrupada yaşayan fanus sjwlerini gördüm bu yaşımda saçımı yoluyorum gözlerimi oymamak için kendimi tutuyorum delirdim herhalde.

  Bu ülkede dersaneden eve gelirken 17 yaşında bir kız sizin bayıldığınız yatakta şahane bulduğunuz yere göğe sığdıramadığınız yakışıklı afgan bir artık siz sjw jargonunda ne bok diyorsanız artık ne bok bir kısaltmanız varsa onun tarafından ormanlık alanda kafası taşla ezilip tecavüze uğradı kız öldü lan! Öldü! Yok bitti yaşamıyor geri gelmiyor uykusundan uyanmıyor öldüüü bu kadaaaaaar! Kız sizin olmayınca işkembeden duyar kasması çok kolay di mi lan? Niye üzülesiniz ki kız sizden değildi sonuçta siz ancak berlindeki rahat evlerinizden tweet atmasını bilirsiniz. Yarın öbür gün o yere göğe sığdıramadığınız pakiler afganlar türk kadınlarını tıpkı bengali kadınlarına yaptıkları evlerinden kaçırıp meydanlarda tecavüz ettiklerinde yine böyle duyar kasarsınız "eminim zevk almışsınızdır, pakiler yatakta şahane oluyor, seks onların da hakkı" dersiniz eminim. Yazıklar olsun. Türk kadınının onuru fazladan bir avuç dolarmış.

  16 nisan 03:01


  1098. Başlığa İkinci girdim olacak ama; Türkçenin her alanda ırzına geçiliyor gelmişler hala ben ondan bundan rahatsız olmam ben hümanistim bilmem ne. Türk vatandaşı olarak elimden geldiği kadarıyla Türkçenin ve Türkiye'nin ırzına geçenlere tepkimi veririm. Türk olan kendini öyle hisseden herkesten de bu tepkiyi vermesini beklerim.  Vermeyip hümanizm kasanlara da lütfen gidin ve Arap dillerinin özgürce yazılıp çizildiği memleketlerde yaşayın derim. Watsons mağazası da bunlardan biri. 

  Dünkü Arapça katalog rezaletinden  sonra uygulamasını sildiğim mağazadır. 

  16 nisan 02:03

  1097. İnşallah defolup gidersin Watsons. Ben bundan sonra eve ciyim. 

  16 nisan 01:47

  1096. Siz bir Rusun bir Türk kadınının gizli çekim yaptığını gördünüz mü? Ya da İngiliz ya da Alman.

  Bunu diyenlere sormak lazım Rusya'da ya da Almanya'da mı yaşamak istersin yoksa Arabistan'da mı?

  Bu mülteciler ile gelen kültür mü sana uygun yoksa bir Rusun ya da almanın yaşadığı mı?

  Arap kültürü bana uygun diyorsan eğer üçüncü eş olacaksın ve şikayet etmeyeceksin. Bir gün seninde görüntülerin çekildiği sefer şeriat gereği yargılanırsın kendini teşhir ettiğin için.

  Ayrıca mülteciler yoluyla ülkenin araplatırılmasını ve İslamlaştırma politikasını görmezden gelip de duyar kasmayın. İstediğiniz gibi düşünmeyen herkesi de ırkçı demeyin,o halde bize göre de siz ırkçısınız. Türklere ırkçılık yapıyorsunuz.

  16 nisan 00:45