4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar ()
  • medya (3)

26. en sevdiğim far paletim.ayrıca süslülere katılıyorum tam bir "seyahat" paleti.

içinde hem ışıltılı hem mat farlar mevcut.pembe ve kahvelerden oluşuyor palet.açık kahve gibi bir renk var,crease rengi -ilk kez bir farın dibini gördüm,hem tek başına hem de pembe,şeftali,açık mat mor tonlarıyla(gizlinot: mac solar glow paletinde bir tane çok açık mat mor bir far var o tarz renklerle) çok uyumlu ve güzel oluyor,ayrıca kontür rengi olarak da kullanılabilir.göz pınarlarını,kaş altlarını aydınlatmak için beyaz,bir tane açık ışıltılı pembe bence içinde çok hafif rose etkileri de var,bir tane açık ışıltılı kahve ve mat bir kahverengi var.hem gündüz hem geceye uyarlayabilirsiniz makyajınızı bu paletle.farlar çok güzel,tozutmuyor ve kalıcı.gündüz sürüp çıkıyorum akşam eve geldiğimde akmış,uçmuş bir makyaj görmüyorum mesela.ayrıca kademe kademe arttırma şansınız var makyajın ve rengin yoğunluğunu.

kısaca fiyatına göre performansı çok çok başarılı ve mutlaka alın diyeceğim bir palet.

15 eylül 01:03

25. İcinde mat ve ışıltılı renkler barındıran pembe ve kahve tonlarında kullanışlı bi palet. Pembe browbone rengi beklentimi tam karsılmasa da eyelid rengi gönlümü aldı. Bigün elimde kas farı namına bi ürün yokken icindeki acık kahveyle kaslarımı bile doldurdum. İndirim döneminde 10 tl civarında bence alın kullanın

14 ağustos 18:50

24. Bu ürünü kaç farklı ilin kaç farklı gratisinde aradım bilemezsiniz. Hala bulabilen varsa lütfen bana ulaşsın.

25 mayıs 22:19


23.  mat koyu kahve dışındaki tüm renklerde pan göründü ve biraz tozutma sorunu var. mat renkleri baz kullanınca daha güzel renk veriyor. seviyorum kendisini.

24 mart 23:19

22. Benim yaptığım günlük makyaj için yeterli far paletidir kendisi. İçindeki her renk hem kullanışlı hem de birbiriyle uyumlu renkler. Boyutu sayesinde benim için tam bir çantaya at çık paletidir. Bazı fırçalar ile biraz fazla tozutsa da onun dışında kullanışlı tam bir günlük makyaj paleti, alalım aldıralım diyorum kesinlikle.

10 ocak 01:52

21. küçük olan boyutu ve çok kullanışlı renkler barındırması seyahat çantam için en sevdiğim far paleti yapıyor bunu.

biraz tozutma sorunu var ama bu fiyata bu kötü özelliği kabul edebilirim. :D

10 aralık 2017 14:11

20. Wet n wild markasına ait içinde 3 sedefli 2 mat renk bulunduran far paleti.

Kendisi benim ilk paletim olur. Renkleri günlük kullanıma gayet uygun. Pembe rengin yapısı daha sert ve pigmentasyonu diğerlerinden daha az gibi geliyor bana. Diğerlerinin yapısından da pigmentasyonun da gayet memnunum. Şu an gayet etkin bir şekilde kullandığım için bitirince sıkılmamış olursam muhakkak tekrar alacağım bir far paletidir kendisi.

26 ekim 2017 22:50


19. Pigmenti oldukça iyi olan, baya bir tozutan, aldığımdan beri elimden düşürmediğim paletim. Özellikle mat renkleri çok kurtarıcı benim için. Gece makyajımı da gündüz makyajımı da sadece bunu kullanarak yaptığım oluyor ve fiyatı indirimde 15 lira civarı. Yalnız baz rengini sadece göz pınarlarımı aydınlatmak için kullanıyorum çünkü baz olmak için fazla ışıltılı geliyor bana

25 ekim 2017 20:49

5

18. Wet n wild ın benim için en kullanışlı renklere sahip paletidir. Genel olarak renkler tozutsa da f/p açısından gayet güzel. Renkler de gayet uyumlu. 

30 temmuz 2017 22:11

17. Crease rengini kontür pudrası olarak kullandığım far pudrası.

Kontür yapmaya bu far ile yeni başladım. Daha önceki denemelerim sanırım sıcak tonlu pudralarla olduğu için istediğim etkiyi alamıyordum ve ben beceremiyorum sanıyordum. Ama bu renk ten rengime, alt tonuma tam uydu ve kontür yüzümde çok net ve güzel durdu. Hatta makyajıma kontürü dahil ettikten sonra geçen annemin yanında makyaj yaptıktan sonra dönüp nasıl olmuş dedim yanaklarının altı çukurlaşmış dedi (gizlinot: normalde yusyuvarlak bir yüzüm var, yanaklarım da dolu doludur) Elimde hiç olmadığı için normal kontür pudralarına göre kalıcılığı için yorum yapamam. Yine de kalıcılığı gayet iyi. Yüzüme sürünce çizgi gibi kalmıyor kolayca eklipsin seyahat boy pudra fırçasıyla dağıtabiliyorum.

Diğer farlarını da severek kullanıyorum. Özellikle sedefli pembe rengi göz kapaklarıma parmağımla yayıp bol rimel kullanmak son zamandaki kurtarıcı makyajım resmen.

29 haziran 2017 00:33