4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (4)
  • medya (4)

24. Bu ürünü kaç farklı ilin kaç farklı gratisinde aradım bilemezsiniz. Hala bulabilen varsa lütfen bana ulaşsın.

25 mayıs 22:19

23. en sevdiğim paletim olabilir,renkleri muazzam bence.özellikle crease olan renk resmen dibini gördüğüm ilk far.iki simli üç mat far var ve paletin çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum.kalıcılığından da memnunum ben.gerçekten olmuş bu palet wet n wild,tebrikler (gizlinot: swh)

23 ocak 02:07

22. küçük olan boyutu ve çok kullanışlı renkler barındırması seyahat çantam için en sevdiğim far paleti yapıyor bunu.

biraz tozutma sorunu var ama bu fiyata bu kötü özelliği kabul edebilirim. :D

10 aralık 2017 14:11


21. Wet n wild markasına ait içinde 3 sedefli 2 mat renk bulunduran far paleti.

Kendisi benim ilk paletim olur. Renkleri günlük kullanıma gayet uygun. Pembe rengin yapısı daha sert ve pigmentasyonu diğerlerinden daha az gibi geliyor bana. Diğerlerinin yapısından da pigmentasyonun da gayet memnunum. Şu an gayet etkin bir şekilde kullandığım için bitirince sıkılmamış olursam muhakkak tekrar alacağım bir far paletidir kendisi.

26 ekim 2017 22:50

20. Pigmenti oldukça iyi olan, baya bir tozutan, aldığımdan beri elimden düşürmediğim paletim. Özellikle mat renkleri çok kurtarıcı benim için. Gece makyajımı da gündüz makyajımı da sadece bunu kullanarak yaptığım oluyor ve fiyatı indirimde 15 lira civarı. Yalnız baz rengini sadece göz pınarlarımı aydınlatmak için kullanıyorum çünkü baz olmak için fazla ışıltılı geliyor bana

25 ekim 2017 20:49

5

19. Wet n wild ın benim için en kullanışlı renklere sahip paletidir. Genel olarak renkler tozutsa da f/p açısından gayet güzel. Renkler de gayet uyumlu. 

30 temmuz 2017 22:11

18. Seyahatler icin kurtarici, her renginin hakkini veren canim paletim <3 ben aslinda bu rengi paletteki sedefli pembe icin almistim ama tam hayal ettigim gibi goz kapagina rengini vermese de oldukca guzel bir ton ( bu rengi elinizle uygulaminizi tavsiye ederim fircalayla rengini vermesi cok zor).Paletteki tum renkler yumusacik, kolay dagiliyor fakat tozutma ve biraz pigmentasyon sorunu var ama 14 tllik fiyatina gore goz ardi edilecek kucuk sorunlar kaldi ki fiyatinin hakkini tam anlamiyla veriyor zaten...

29 haziran 2017 01:07


17. Crease rengini kontür pudrası olarak kullandığım far pudrası.

Kontür yapmaya bu far ile yeni başladım. Daha önceki denemelerim sanırım sıcak tonlu pudralarla olduğu için istediğim etkiyi alamıyordum ve ben beceremiyorum sanıyordum. Ama bu renk ten rengime, alt tonuma tam uydu ve kontür yüzümde çok net ve güzel durdu. Hatta makyajıma kontürü dahil ettikten sonra geçen annemin yanında makyaj yaptıktan sonra dönüp nasıl olmuş dedim yanaklarının altı çukurlaşmış dedi (gizlinot: normalde yusyuvarlak bir yüzüm var, yanaklarım da dolu doludur) Elimde hiç olmadığı için normal kontür pudralarına göre kalıcılığı için yorum yapamam. Yine de kalıcılığı gayet iyi. Yüzüme sürünce çizgi gibi kalmıyor kolayca eklipsin seyahat boy pudra fırçasıyla dağıtabiliyorum.

Diğer farlarını da severek kullanıyorum. Özellikle sedefli pembe rengi göz kapaklarıma parmağımla yayıp bol rimel kullanmak son zamandaki kurtarıcı makyajım resmen.

29 haziran 2017 00:33

16. 14 şubat indiriminde aldığım palet. özellikle crease ve definer rengini severek kullanıyorum. eyelid ve browbone renklerini parmakla uygulayınca daha güzel oluyor. base rengini birkaç kere baz gibi uyguladım ama çok gerekli değil.

pigmentasyonu çok çok iyi değil ama genel olarak beğendiğim kullanışlı bir palet.

6 mart 2017 17:39

15. Tam olarak yolculuğa çıkıldığında bir maskara bir kapatıcı bir ruj ile beraber makyaj çantasına atılmalık minik palet.

Renklerinin güzelliğinden bahsetmeme gerek yok sanırım. Farlarının yapısı çok güzel, yumuşacık. Dağıtması da aynı zamanda çok kolay. Fırçanın yanısıra parmakla da çok güzel uygulanıyor. İçinde iki mat, iki sedefli ve bir mat olmayan ama simli sedefli de olmayan krem rengi farın olması kullanışlılığını iyice arttırıyor. İster çok hafif günlük makyaj (gizlinot: crease ve browbone renkleriyle) ister daha koyu gece makyajı (gizlinot: definer ve eyelid renkleriyle) çıkarılabilir.

Farlar tozutuyor ama bu kadar iyi özelliği yanında tek kusurunun bu olması asla sorun edilemez.

9 şubat 2017 23:38