4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (451)
  • oylar (29)
  • medya (5)

451. Tekli olduğu için kullanımı ve taşıması oldukça pratik olan far. Ten rengiyle güzel uyum sağlıyor. Fiyatı indirimlerde uyguna geliyor. Kalıcılığı için, yağlı göz kapaklarım var ve bu haliyle 4 5 saate kadar çizgilenme yapmıyor diyebilirim. Eğer sadece göz kapaklarımı eşitleyip çıktıysam tazeleme konusunda sorun yaşamıyorum. Parça parça olmuyor. Bazen göz altlarım sabitlemekte de kullanıyorum.

13 ağustos 15:29

450. Daha önce bu markanın sugar farını kullanmıştım ve hiiç tozutmuyordu bunda ki tozutmayı görünce baya şaşırmıştım sanırım bu tozutma olayı renkten renge değişiyor rengine gelirsek tam olarak bir sür çık farı eyeliner ve rimelle harika kombinasyon oluşturuyor renkli far sürmek istemediğiniz günlerde kurtarıcı bence ten makyajı yaptıktan sonra gözlerde ki çok boş görüntüyü doğallığı bozmadan çok güzel siliyor bittikçe yenisini alırım dediğim tam bir f/p ürünü

13 ağustos 14:54

449. Göz kapağı renk esitlemesi ve göz altını sabitlemek icin alınacak uygun fiyatlı ten rengi gayet memnun kaldığım tekli far. Bazı günlerde sadece bunu sürüp katlanma bölgesine bronzer geçip bol maskara ile bırakıyorum. Rengi tam benlik. Far paletlerinin içinde bulunan açık renkli farların bazıları ya çok açık kalıyor yada çok pembe kalıyor bu sebeple rengini sevdim. Tozutma kısmına gelirsek,zamanında essence toffee far paletini almıştım onda iki açık renk vardı onları kullanıyordum ama öyle bir tozutma olamaz. Yanı brulee onların yanında tozutuyor denemez. Ambalajı zaten gayet pratik ve ufak,makyaj çantasında yer kaplamayacak türden. Çok çabuk bitecek gibi de durmuyor. Kısacası renginden de performansindan da memnun kaldım.

ilgili medya:
1
12 ağustos 16:56


448. Bana göre gereksiz abartılan bir ürün. Kapatıcı ya da far bazı sürüp yüz pudrası sürülse bile aynı görevi görür

18 temmuz 15:47

447. Şu ana kadar dibini gördüğüm birkaç fardan biridir.

Mattır, göz altı kapatıcısıyla uyumludur, öyle hemen göz kapaklarınızdan uçup gitmez.

Fiyat-performans açısından en beğendiğim makyaj ürünlerindendir.

17 temmuz 23:08

446. Oldukça koyu tenli biri olarak kendisini sürünce göz üstüme un sürmüş gibi oluyorum.

Rengi bana hiç gitmedi.

Bir de taşlaştı benimki. Islak fırça falan da değdirmedim. Neden taşlaştı hiç bir fikrim yok.

Sanırım bir daha almayacagim.

Ama nutty farinda böyle bir sorun yaşamadım. taşlaşma falan olmadı. Sadece biraz tozutuyor o kadar.

17 temmuz 22:59 17 temmuz 23:13

445. Göz kapaklarımdaki kapatıcıyı sabitlemek için kullanıyorum mükemmel ya da çok kötü diyemeyeceğim işimi gören çok yer kaplamayan tatlış bir tekli far. 

1 temmuz 04:35


444. severek kullanıyorum minik güzel tebeşir gibi far işte. bazsız başarısız. keşke sarı alt tonlusu da olsaymış.

30 haziran 15:56

443. Bir dönem ten rengi far bulmakta zorluk yaşadığım için uygun fiyatlı olması sebebiyle severek kullandım.Şuan elim gitmiyor daha güzel seçenekler var fiyatların artmasida etkiliyor.Yapısı güzel tozutmuyor kireç gibi de degil.

29 haziran 21:53

442. Popüler olduğu dönemde, benim de bir ten rengi fara ihtiyacımın olduğunu anladığım An, bu kadar övülüyorsa boşa değildir diyerek aldığım far.

Yapısı ne aşırı yumuşak ne de kireç gibi.. 2 kutu bitirip farklı ten rengi farlarla tanışana kadar çok seviyordum ama artık vazgeçilmez değil benim için. Şişirilmiş diyemem ama olmaSı gereken performansta güzel bir far. Far bazı yerine kapatıcı kullandığım için üstünü sabitlemek ve uygulayacağım farlarla zemin oluşturmak için kullanıyorum. İndirimde bakılabilir.

29 haziran 15:58