4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (460)
  • oylar ()
  • medya (5)

460. Yanlış hatırlamıyorsam 3.sünde de dibi gördüğüm far. 

Sadece 2 tane far paletim var ve ikisinde de buna muadil renk yok. 

Benim gibi çok fazla far paleti almayı sevmeyenler için kapatıcılığı güzel, kurtarıcı bir far ama güncel fiyatıyla indirimsiz almaya değecek kadar da değil.

22 eylül 21:45

459. eskiden çok popüler bir fardı ama artık kullanılmayacaklar arasında

22 eylül 21:16

458. Far bazımı uyguladıktan sonra hem bazı sabitlesin ve bazı oturtsun hem de göz kapağımı nötrlesin diye aldığım kemik rengi tekli far. Evet göz kapağını nötrlemesi güzel ama yapısı biraz tebeşir gibi , çok tozutuyor ve güncel fiyatı , eski fiyatının 3 katı ! Bu renkler hemen her far paletinde var o yüzden ekstradan bu renk için tekli far almam.

22 eylül 01:21


457. 3-4 yıl önce 4(dört) liraya satılan şimdilerde 12 lira olan far serisinin kemik rengi farı.2-3 tane bitirmiştim vakti zamanında fiyatı uygunken.Yapisi, tek seferde istediğim rengi vermesi gayet güzeldi.Ancak her far paletinde bulunabilir bir temel renk, bu yüzden sadece bir fara 12 lira veremem.

21 eylül 22:57

456. göz kapağımı eşitlemek için kullandığım ürün.

tek şikayetim kapağının çok zor açılması.

sanırım rose in the air deki renkle aynı sadece pigmentastonu daha iyi.

21 eylül 17:29 21 eylül 18:56

455. Tekli olduğu için kullanımı ve taşıması oldukça pratik olan far. Ten rengiyle güzel uyum sağlıyor. Fiyatı indirimlerde uyguna geliyor. Kalıcılığı için, yağlı göz kapaklarım var ve bu haliyle 4 5 saate kadar çizgilenme yapmıyor diyebilirim. Eğer sadece göz kapaklarımı eşitleyip çıktıysam tazeleme konusunda sorun yaşamıyorum. Parça parça olmuyor. Bazen göz altlarım sabitlemekte de kullanıyorum.

13 ağustos 15:29

454. Daha önce bu markanın sugar farını kullanmıştım ve hiiç tozutmuyordu bunda ki tozutmayı görünce baya şaşırmıştım sanırım bu tozutma olayı renkten renge değişiyor rengine gelirsek tam olarak bir sür çık farı eyeliner ve rimelle harika kombinasyon oluşturuyor renkli far sürmek istemediğiniz günlerde kurtarıcı bence ten makyajı yaptıktan sonra gözlerde ki çok boş görüntüyü doğallığı bozmadan çok güzel siliyor bittikçe yenisini alırım dediğim tam bir f/p ürünü

13 ağustos 14:54


453. Damarlı açık renk tene sahip göz kapağını bile çok güzel eşitleyen ürün. Yalnız ambalajı çok kalitesiz elimden yere düştü ve tuz buz oldu.

13 ağustos 12:48

452. Göz kapağı renk esitlemesi ve göz altını sabitlemek icin alınacak uygun fiyatlı ten rengi gayet memnun kaldığım tekli far. Bazı günlerde sadece bunu sürüp katlanma bölgesine bronzer geçip bol maskara ile bırakıyorum. Rengi tam benlik. Far paletlerinin içinde bulunan açık renkli farların bazıları ya çok açık kalıyor yada çok pembe kalıyor bu sebeple rengini sevdim. Tozutma kısmına gelirsek,zamanında essence toffee far paletini almıştım onda iki açık renk vardı onları kullanıyordum ama öyle bir tozutma olamaz. Yanı brulee onların yanında tozutuyor denemez. Ambalajı zaten gayet pratik ve ufak,makyaj çantasında yer kaplamayacak türden. Çok çabuk bitecek gibi de durmuyor. Kısacası renginden de performansindan da memnun kaldım.

ilgili medya:
1
12 ağustos 16:56

451. bütün far paletlerinde mutlaka nötrlemek için far bulunurken alınmasını gerekli görmüyorum

18 temmuz 16:45