1.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (3)
  • medya (1)

10. kırmızı ve beyaz renkleri elimde olan kremsi simli farlar.

çok uygun bir fiyata aldığım için zaten düşük beklentim vardı. beyaz olan ilginç şekilde oldukça iyi çıktı. benim en sevdiğim görüntü likit mat ruj, nötrlenmiş boş göz, bolca maskara ve göz pınarlarıma bu glitter. dezavantajı go big or go home yani ya hiç sürmezsiniz ya da tüm yüzünüz glitter olur. arası yok.

fakat kırmızı olan net rezalet. oyuncak makyaj malzemeleri bile daha iyi kalır sanırım. tamam topak topak geliyor boşluklu şekilde yayılıyor. hiçbir şey için kullanılabileceğini düşünmüyorum. çöp.

28 ekim 01:45

9. Eski formül brass rengi var bende. Yeni formülleri ellemedim, testeri yok genelde. Yapış yapış, gitmiyor o doku. Göz kapağına yapışıyor, üstünden geçemiyorsunuz far veya başka bir şey ile ama kullanabileceğim güzel bir look buldum. Siyah bir eyeliner çekiyorum, göz pınarlarıma küçük bir fırça yardımıyla konduruyorum bunu ve bol maskara. Kırmızı ruj sürerseniz gece dışarı çıkarsınız, yılbaşı looku için de uygun olur. Nude ruj ile de olur.

21 ekim 14:23 22 ekim 10:03

3

8. Eski serisinin spiked a benzeyen rengine (gri bir renk), yeni serinin ise karma ve nudecomer rengine sahibim .

spiked ve karma dan ne kadar nefret ediyorsam nudecomer ı o kadar çok seviyorum. Krem far gibi bir yapısı ve rose gold tonlarında bir rengi var . Sedefli farlarda baz olarak bile kullandığım oluyor.

17 eylül 01:02


7. pembe, altın ve beyaz olanını almıştım çok sevimli oldukları için.

yarın bulabilirsem kırmızısını da alacağım.

çünkü alma dürtümü böyle küçük, ucuz ve şirin şeylerle baskılamak istiyorum.

4 mart 2017 23:20

6. Altin ve beyaz rengini gece makyajinda kullanmak icin almıştım. Renklerini cok begenmistim. Fakat yapıştırıcı üstüne sim dökmüşler gibi bir havası var. Indirimde 4 lira gibi bir fiyati oldugu icin cok hor gormemek lazim, dikkatli kullanimla fena olmayan bir gorunum elde edebiliriz. Yogun bir yapisi yok, az miktarda sim var. Parmakla uygulandiginda yogunlugu artirilabilir. Goz kapağında her yere bulaşıyor. Transparan pudrayla sabitleyince belki bulasma azalir. Cikarirken biraz zorlanmistim ona henuz bir cozum onerisi getiremiyorum :)

10 aralık 2016 00:24

5. Her görüşümde özellikle kırmızı ve sarı rengine içimin gittiği ama ben bunu kullanacak yer bulamam yeaaa dediğim için almadığım minnoş farlar. Nikkitutorials nasıl da güzel yapıyor bu glitter makyajları oysaki. Burada yazılan olumsuz yorumları okuduktan sonra da almam zaten sanırım.

Kırmızı rengini nasıl kullanacaklarını düşünenler için örnek bir video :)

(link: https://www.youtube.com/watch?v=VWPgYpZ-I24 )

28 ekim 2016 23:22 ed.19 kasım 2016 13:55

4. Aşırı dökülüyor. Gözüme girdi, çöpe nasıl attığımı bilmiyorum. Özel günlerde belki takma kirpik yapıştırıcısıyla falan bişeyler yapılabilir.

28 ekim 2016 17:21


3. Geçenlerde grisini aldım ve heyecanla evde denedim. Sürüsü çok kolay ve eğlenceliydi bence ama sadece göz kapağımın ortasına sürdüğüm far yaklaşık 10 dakika sonra her yere dağıldı. Bu hiç hoşuma gitmedi. Çünkü gözaltlarıma kadar inmişti simleri. Bu yüzden özel bir günde kullanır mıyım düşündürücü.

28 ekim 2016 05:33

2. ya renklerine bayıldım ciddi ciddi kullanırım da ben bunları ama kafamda deli sorular... gözüme kaçmaz mı bu koca koca simler zarar vermesin göze.

7 mart 2016 22:03

1. Wet n wild ın bu farlarını geldiğinden beri testırlarını denemeye bu ne ola ki demeye bile tenezzül etmemiştim.

Geçen gün sıkıntıdan gratise girdiğimde parmaklamadığım bi bunlar kaldığı için bi dokundum ki bunlar glittermış ya sadece.resmen aradığım kanı bulmuştum.ben baya gri yoğun simli far falan sanıyordum.spiked/cloute aldığım rengin ismi.

,gri olan. Sürüldüğü yerden dağılmıyor sabitleniyor.fırçayla değil de parmakla daha iyi uygulanıyor.

Tam bir feşın girl olduğum için moda dergilerindeki abuk makyajlarla dolaşabiliyorum genelde (gizlinot: swh )

7 mart 2016 21:08 7 mart 2016 21:09