yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (8)
  • medya (4)
  5

  7. Bu temel mat renklerin herkesin koleksiyonunda olması gerektiğini düşünüyorum. Eğer bu renkleriniz yoksa havada kapın derim. Koleksiyonunuzun temelini atabileceğiniz ve sırtınızı dayayabileceğiniz matlar bunlar. Tereyağı kıvamında ve biraz tozutan çok pigmentli matlar. Hele o siyah var ya... Sırf o siyah için bile alınır bu palet. Ufak bir dipnot geçeyim siyah biraz zor dağılıyor. Elinizde hali hazırda grimsi okunan ama kolay dağılan siyah bir farınız varsa önce onunla buğu verip sonra bu siyahı koyulaştırmak için kullanabilirsiniz. Mat farları üst üste yerleştirebiliyorsunuz, yapışmama ve suratınıza dökülme gibi bir problemleri olmuyor. Revolution'ın matlarını üst üste uygulayamazsınız mesela, tutmaz.

   Işıltılı farları da idare eder, inanılmaz foiled ve simli değiller, saten klasik wnw ışıltılıları. Islatarak kullanmanızı öneririm.

   Şampanya rengi farı aydınlatıcı olarak kullanmayı bir deneyin, ben çok beğendim. Siyah ve kahve farları da kaşlarınızda da kullanabilirsiniz. Üstteki turuncu geçiş renginden çok tatlı bir allık olur mesela. Çok yönlü farlara bayılıyorum.

  Renkleri pande gördüğünüz gibi algılamayın. Mesela bordo renk gözünüz kanamış gibi gösterecek bir renk değil, daha çok kızıl alt tonlu bir koyu kahve gibi. Panden daha koyu çıkıyorlar gözünüze yani. 

  Günlük kullanılabilir renkler bunlar. Gerçekten "soft glam" görüntüler yapabilirsiniz. Ne zaman bu paletle makyaj yapsam göz makyajımı çok beğeniyorum.

  Ben sıcak farlara biraz mesafeliyim normalde ama korktuğum kadar sıcak bir palet değilmiş.

  Fiyatı da gayet ucuz indirimde. 27 TL'ye tekli far alırsınız yani öyle deyim. Alın aldırın. Underrated olduğunu düşünüyorum.

  24 ocak 23:02 4 şubat 12:22

  5

  6. Uygun fiyatlı alınabilecek en iyi far paletlerinden birisidir benim gözümde. abh soft glam paletine böbrek bırakmak istemeyen herkesi bu palete alalım. ikisi arasındaki tek fark wet n wild'ın renklerinin bir tık daha koyu olması. hem günlük hem de gece makyajına uygun ışıltılı ve mat renkler, şahane geçiş renkleri ve özellikle de ikinci sıradaki altın/şampanya tonlarındaki ışıltılı renk. ben bu rengi hem iç köşeler için hem de yüzümde aydınlatıcı olarak kullanıyorum, nispeten doğal görünen ama ışıl ışıl şahane bir aydınlatıcı oluyor. gördüğünüz yerde hele de indirimde atlayınız efendim.

  13 aralık 2020 14:55

  5

  5. yaklaşık iki haftadır bende sanırım. daha önce nude awakening paletin dibini resmen ekmekle sıyırmıştım. bu sefer farklı bir paket denemek isteyip black friday indiriminden bunu aldım. farlar efsane tozutuyor ama çok kalıcı gerçekten. genel olarak sıcak tonlu bir palet. hayran kaldım, öneririm kesinlikle.

  ilgili medya:
  1
  12 aralık 2020 15:28


  4

  4. Color Icon serisi içindeki net en güzel ve en kullanışlı far paleti bu. Hem yapı, hem renkler, hem pigment açısından. Herkes Rose In The Air'e saldırmış, yüzlerce girdi falan ama bu bebek hakkında girdi bulmak neredeyse imkansız.

  Bu paleti sırf içindeki altın ışıltılı renk ve simsiyah farı için bile almanız gerekiyor bence. Siyah far zaten klasik her palette yer alması gereken bir renk bence, nasıl olur da üstüne atlamazlar bu bebeğin bilemiyorum.

  Şöyle kısaca birkaç olumsuz yanından bahsedip güzelliklerine gireceğim. Paketleme elbette dayanıksız ama Wetn Wild söz konusu olunca buna alıştık diye düşünüyorum. Tozutma efsane. Aşırı tozutuyor. Işıltılı farları bile, matlardan daha az olmak kaydıyla. Farları tampon hareketlerle almaya çalışmanız en iyisi olur, şöyle bir köşeden ötekine fırçayı süpüreyim derseniz ortalık toz duman, aman diyeyim. Kalıcılık açısından da orta ve sekiz saat sonra baktığımda çizgilenme yaptığını gördüm katlanma bölgesinde. Ha, far bazı kullanmıyorum ve sekiz saat bayağı uzun ondan tahmin edilebilir ve görmezden gelinebilir bir durum ama herkesin bahsettiği "Katlanma bölgesine çizgilenme yaptı" olayını bana yaşatan ilk palet de buydu, belirteyim. ışıltılıların kalıcılığı bir tık daha yüksek gibi matlardan.

  İçeriği temiz değil.

  Palette kullanamadığım tek renk, orta ton lila ışıltılı far. O da yapısı veya pigmentinden değil. Bam bam patlamıyor. ışıltılı fardan beklentimi karşılamadı. Çok koyu renkleri ışıltılı halde sevemiyorum ben zaten...

  Gerisi bir harika. Pigmentse pigment. Dağılmaları harika. Bulamaç gibi durmuyorlar bir sürü geçişli bir makyaj yapayım derseniz. En üstteki geçiş rengi ise bir kere başlayınca bir daha günlük makyajda kolay kolay bırakamayacağınız bir renk. Çok güzel bir şeftali, orta ton bir pembe ve altın bir ışıltılı farı var. Siyah mat renginin pigmenti gayet tatmin edici. Kızıllar ve kahverengilerle bezeli paletin kalan renkleri.

  İndirimsiz fiyatı 50 idi ben aldığımda. %50 indirimle 25 liraya aldım. Bu fiyata da alınabilecek en kullanışlı paletlerden biri. Aynı zamanda anastasia beverly hills soft glam paletinin de muadili olarak gösteriliyormuş ki gerçekten başarılı. Neredeyse fark göremedim internetteki karşılaştırma fotoğraflarında.

  ilgili medya:
  1
  3 temmuz 2020 20:19 3 temmuz 2020 20:22

  4

  3. İndirimden 30 liraya almış olduğum harika far paleti. Pigmentasyon oldukça başarılı, kalıcılık da öyle. Tek beğenmediğim yani biraz dökülmesi ama f/p açısından bakınca önemsiz bir detay. Kahve-kızıl tonları içeren mat bir palet istiyordum uzun süredir. Paletteki mat renkler bu bakımdan beklentimi fazlasıyla karşılıyor. Dört adet simli renk var, muhtemelen kullanmayacağım tarzıma gitmediğinden ama onlar da çok başarılı. Bugün paletteki 7. Ve 8. Renkleri kullanarak yaptığım makyajı görsellere ekliyorum. Sanırım uzun süre göz makyajımı böyle yapacağım.

  ilgili medya:
  1
  7 mart 2020 14:52

  5

  2. Hakkında sadece 1 (bir) adet girdi olmasına çok içerlediğim anastasia beverly hills markasının soft glam'ine muadil gösterilen far paleti.

  Bu bebeğin hakkı yenmiş. Bana kalırsa aynı markanın rose in the air paleti kadar güzel. Onun gibi içinde mat pembeler lilalar yok ama simsiyah bir renk var ve bence bir far paletinin içinde bulunması gereken bir ton.

  Renkler ve yapıları gerçekten iyi. Günlük olarak da gece makyajlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aman makyajla çok aram yok, macera da aramıyorum diyenler rahatlıkla tercih edebilir. Etmeyenler de edebilir. (gizlinot: Yani herkes)

  Ben ürünün dayanıklılığını sizin yerinize test ettim. Bunun yanımda olduğunu unuttuğum bir gün sinirle eve geldim ve çantayı çaaatt çuutt duvardan duvara vurdum. Sonradan aklım başıma geldi ve korka korka çantanın fermuarını açtığımda kendisini sapasağlam bana bakarken buldum... Yani her türlü sizi aldığınıza pişman etmez, fiyat performans açısından yüzleri güldürür.

  6 mart 2020 01:41

  5

  1. bence, wet n wild'in tüm color icon serisi far paletleri içerisinde; hem mat hem de ışıltılı tüm farlarının performans olarak mükemmel olduğu ve kullanılabildiği tek palettir. bir diğer bilinen tanım olarak "anastasia beverly hills soft glam" paletin; renk skalası olarak en başarılı sayılan uygun fiyatlı muadilidir.

  wet n wild color icon serisi far paletleri için daha önce hem süslüde hem de youtuberlar tarafından yapılan tüm yorumlar (ambalaj, kolay tozutma, temiz olmayan içerik vb.) bu far paleti için de geçerli olmakla birlikte; bu paletteki tüm farların dağılmaları, birbirleriyle karışmaları, pigmentasyonları; indirimde 25 tl fiyatla satılan bir palet için tek kelime ile mü-kem-mel. göz makyajında farlarla oynamaya yeni başlıyorsanız, kahverengi ağırlıklı far tonlarından hoşlanıyorsanız bir de günlük göz makyajlarınızı hafif hafif eklemeler yaparak gece makyajına çevirmeye eğilimliyseniz, serinin diğer paletlerinden ziyade bu far paletini satın almanızı şiddetle tavsiye ederim. ben ki bu kadar far delisi bir insanım, en sevdiğim ilk beş far paleti arasında bu ürünü rahatlıkla sayabilirim.

  3 ocak 2020 13:37