4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (416)
  • oylar (82)
  • medya (21)

416. uygun fiyatlı olduğu için genelde sevildiğine inandığım, ama aslında o kadar da iyi olmayan; bir çoğumuzun yalnızca 1-2 rengine vurulduğu, tozutan, göz altına dökülen, her rengi simli olan ama hayvanlar üzerinde deney yapmadığı için sevdiğim markanın paleti.

12 haziran 03:37

415. İlk çıktığı zaman indirimle yanlış hatırlamıyorsam 10 liraya almıştım. Fıstık yeşili hariç her rengini kullanıyorum. Sağ taraftaki köyü yeşil rengini vermiyor.siyah gibi duruyor. Ben de siyah farım olmadığı için siyah far niyetine kullanıyorum .D far bazı kullanmayınca belli bi süre sonra farlar siliniyor. The balmın time balm kapatıcısını kullandıktan sonra daha da kalıcı oluyor. Fiyatına göre güzel bi ürün.

5 haziran 14:42

414. elimde eski versiyonu var. fiyatının o kadar hakkını veriyor ki bu paletteki renk vermeyi, yumuşaklığı ve kolay dağıtılmasını elimde olan hiçbir far paletinde görmedim. stok yapılacaksa bu palet yapılmalı.

30 mayıs 13:14


413. 3 palet bitirdim tozutması var tabi ama hepsi tozutuyor ki farların krem veya likit olmadıktan sonra günlük olarak daha çok kullanıyorum bahar dönemlerinde diyebiliyorum. yazın daha çok krem ve likit ürünler kullanıyorum.

27 mayıs 18:39

4

412. 3 tane the balm far paletim olduğu için bu paleti almamakta çok direndim. Çünkü meşhur define rengi dışındaki tüm renkler neredeyse birebir elimdeki paletlerde var. Ama bir indirime yenik düşüp birçok süslü gibi bende sırf o renk için aldım ve hemen arkasından yeni versiyonu çıktı. define rengi palette göründüğü gibi mavi çıkmıyor, keşke göründüğü gibi sürülseydi, oldukça kızıl ağırlıklı çıkıyor ama olsun yine de çok seviyorum. Tek pişmanlığım o kadar direnip yeni versiyonuna denk gelememek.

27 mayıs 16:14

3

411. Elimde eski versiyonu var. Bu paletteki yeşil renkleri bile kullandım ama sol en alttaki bordoyu hiç kullanamadım. Hayır, palette bordo duruyor ama elimde-gözümde simsiyah simli bi renk. Karışmıyor da doğru dürüst. Onun dışında browbone renkleri, somon rengi ve sağ alttaki mac club muadilinden memnunum. Yanar dönerli rengi tek başına kullanıyorum, katlanma bölgesinde dağıttıkça rengi değişiyor. Somon rengini de tüm göz kapağına sürünce fresh ve abartısız duruyor. İlk aldığımda çok sık kullanıyordum ama simleri fazla gelmeye başladı daha sonra. Olmasa da olur yani. Wet n wild ın üçlü paletlerindeki farların yapısı daha başarılı bence. 

26 mayıs 19:59

410. Bir artısı kalmadı bence. Eskiden uygun fiyatlı bu kadar güzel bir palet bulamadığımız için topluca bunu alıyorduk ama artık gayet güzel bir sürü palet var.

Bir de bana sorarsanız hiç fonksiyonel değil. Sürekli aynı makyaj çıkıyor.

26 mayıs 19:34 26 mayıs 19:46


409. 8 renkten oluşan hali var bende. makyaja yeni başladığım dönemlerde çok popüler olduğu için almıştım. içindeki tüm renkler ışıltılı. mac club muadili rengi dışında ne yazıkki pek kullanamadım. ışıltılı far kullanmayı pek sevmediğimi bana gösteren palettir.

25 mayıs 22:21

408. Kendimi bu paleti kullanmak için ne kadar paralasam da ol mu yor. Sağ en alttaki renge aşığım ve düğün, mezuniyet gibi ortamlar için bu farı kullanmaya bayılıyorum. Ama diğer renkleri hiçbi şekilde kullanamıyorum hem çok tozutuyor hem de çok simliler.

Işıl ışıl makyaj yapmak istersem sol üstten 2.'yi kullanıyorum. Ama sırf kullanmak için.. üzdün beni comfort zone :(

22 mayıs 14:19

407. sağ alttaki renge benzeyen diğer farlar catrice art couleurs 140 ve nyx prismatic voodoo. ikisi de 20 tl civarındalar.

22 mayıs 00:08