• linki kopyala
  • şikayet et

wet n wild comfort zone far paleti

4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • girdiler (315)
  • oylar (11)
  • medya (13)

315. belki sürerken kullandığınız araçla da alakalı olabilir. ben parmaklarımla sürüyorum ve mükemmel pigment alıyorum. hatta parmaklarımla da karıştırıyorum renkleri. çok güzel geçiyor renkler birbirine. tam bir fiyat performans ürünü.

açıkçası ben the balm ve maybelline farlarını hiç beğenmiyorum (hele maybelline sanki renk vermiyor.) palet zaten ışıltılı bir palet renkler de ona göre. mat far sevmeyen benim için gayet kullanışlı. ayrıca bu palet sim sim diyenler goldenrose'un dörtlü paletini veya maybellinenin diiamond serisi paletlerini görmemiş bence sim sim nasıl olunur. bir far nasıl sert olabilir. ben baya iyi gördüm o iki palette de.

Kendim göz kapağına da kapatıcı ya da fondoten süren birisiyim ve bu şekilde likit bir ürün üzerine kurusa dahi farı fırça ile uygulayınca çamurlaştırdığını fark ettim.

bu şekilde ürünler likit ürünler veya far bazı kullanınca göz altına far dökülmesi olmuyor. ki olsa en nefret ettiğim şey bu durum olabilir. bu paleti hiç kullanmazdım ve gayet sık kullanıyorum.

sonuç olarak fiyatına göre bakıldığında çok çok çok güzel bir ürün ve başlangıç paleti olabilir makyaja yeni başlayan birisi için. üstteki 3 rengi kolay bir şekilde kullanılabilir. bu kadar gömmeye gerek yok bu paleti.

24 eylül 15:30 - 24 eylül 16:01

314. çoğunluk ürünü gömmüş ama ben çok beğenerek kullandım ve hala kullanıyorum inanmazsınız ama her rengini kullanıyorum sadece bazılarını 'her gün' kullanmıyorum zaten hangi far paletindeki her rengi her gün kullanıyoruz tatlışlar gayet güzel dağılan mat farlarla güzel karışan ve gün boyu kalıcı olan farlar bence ve renkleri spesifik yani her palette olan renkler değiller bence herkes kötülemiş çok şaşırdım lütfen eleştiri yapmış olmak için yapmayalım süslüler

24 eylül 00:12

313. duokrem rengi gerçekten efsane olan, kalan renkleri de gayet kullanışlı palet. fakat inanılmaz tozutuyor, göz kapağıma sürerken fırçadan göz altıma, elmacık kemiklerime kadar iniyor. o yüzden eğer bu paleti ve urban decay paletleri, ki onlar da çok tozutuyor, kullanmak isterseniz, önce göz makyajınızı yapın sonra göz altlarınızı kapatın. ben öyle yaparak temizliyorum.

23 eylül 20:46

312. İlk aldığımda hmm şahane diyerek bir hevesle hergün kullandığım palet. Sonra bir de baktım ki ilk sıradaki iki farla altındaki ilk renk dışında hiçbirini kullanmıyorum. Yeşilleri zaten geçtik renkli makyaj yapan biri değilim, koyu renkler fazla pigmentli ve dağıtmak çok zor geldi bana. Yine bir Far Paleti maceram hüsranla son buldu, sattım gitti. O kadar da şahane değilmiş sanırım.

23 eylül 19:29


311. camurumsu

23 eylül 19:10

310. Bir sene oldu alalı her zaman bi hevesle gece yatağımdan kalkıp bile deniyorum o kadar beğenilmiş kötü olması imkansız diyorum bi deniyorum böyle aşırı kuru ve simli duruyor çok üzülüyorum farlarımın üzerinde çukurlaşma var ama bi kere bile dışarı çıkarken süremedim :(((

23 eylül 16:24

309. Ah o ikinci rengi yok mu o. Bulamadım bir türlü benzeyenini diğer hiç bir fara elimi sürmüyorum ve sırf o renk için koca paleti almak istemiyorum. Süslüler bir yardım edin bitti bitecek

23 eylül 12:39

308. belediye dağıtmışçasına herkeste olan bana kalırsa makyaj sohbetinin en şişirme ürünüdür, başıma bir iş gelmeyecekse beğenmediğim ve almayacağım palettir, bilmiyorum sorun bende mi a süslüler jdkkd

23 eylül 12:01

307. Süslüde gaza alıp alınan ürünler kösesinden merhaba. 

Bende her süslü gibi 'kutsal' gördüğümüz bu palete karşı koyamadim. Gratis indirimden 16 tl civarı bir fiyata aldım ve o paranın her kurusuna acıyorum suan. Hiçbir şekilde benlik bir palet değil. Bir kere asiriiiiii derecede simli. Gözünüze sürdüğünüz zaman gün içinde tüm suratınıza sim bulaşıyor o derece söyleyeyim size. Belki cok eksilenicem ama aşırı sisirme ürün. Bir kere içinde mat renk yok. Hadi tüm makyajı başka far kullanmadan bununla yapsan aşırı abartı duruyor. İçinde 3 tane renk panda farklı Gözde bildigin siyah. Yeşiller zaten cop. O mac club fara dupe olan far günlük kullanılmaz ya da ben beceremedim kullanmayı. Geriye o pembemsi renkle acık renkler kalıyor. Palette tek beğendiğim o pembe renk zaten. Boşuna yer kalabalığı yapıyor resmen masamda. 6 ay oldu alalı bir kere o pembeyi kullandım başkada ellemedim paleti. 

İsin özü gaza gelip ürün almayın. Pişman oluyorsunuz 

30 ağustos 22:55

306. 3 renginin dibini gordugum palet. Paletti... Gecenlerde kuzenimin dugunu icin yaptigim makyaji teyzem asiri begenince paleti ona verdim. Verdigim gibi de pisman oldum. O gun bugundur hangi gratise baktiysam paletin yeri bile yok gratiste. Ne fiyat etiketi var, ne bu 8 li paletlerin yeri. Sanirim gratis artik kaldiriyor.

23 ağustos 20:56