wet n wild comfort zone far paleti

4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (313)
  • oylar (17)
  • medya (12)

313. Yıllarca alsam mı almasam mı diye bakıp vazgeçtim bu palettem hep. Geçenlerde aldım. Özellikle saçımı koyu pembe/kızıl boyadığım için çok kullanışlı bir palet oldu benim için. Mat sevenleri tatmin edecek bir palet değil ama duokrom definer rengi tek başına kullanılabilecek çok güzel bir renk. Ben TheBalm Nude Dude paletimdeki mat pembe rengin üzerine sürüyorum, daha tok durduğunu düşünüyorum bu şekilde.

dün 19:04

312. geçen baharda almıştım bu paleti. çok yumuşak olduğu için sol 2.sıradaki güzel renkte hit the pan yaptıydım. bu renk ve kahverengi benim için en kullanışlı renklerdi diğerlerine pek el sürememiştim. açıkçası çok tozutuyo ve sim döküyo gibi gelmişti bana. yazın kazakistan'da çaldırdım paletimi. hayatındaki ilk kez yurtta kalan benim insanlara duyduğum sonsuz güvenle odayı kitlemeden çıkıp gitmemden mütevellit bu paletle panı çıkmış brule farım çalınmıştı. hırsızım da çok vizyonsuzmuş yani.s

22 ekim 21:22

311. hayat kurtarıcım olan far paleti. şöyle ki kendisi ve bare&beautiful far faleti sabahları yarı uyanmış vaziyetteyken ofiste makyaj yapmamı kolaylaştırıyorlar resmen. her gün çantamdalar ve her göz makyajımı bu iki paletten farklı renkleri kombinleyerek yapıyorum. bare&beautiful paletinin crease ve definer renkleri vazgeçilmezim simsiz olmaları resmen hayat kurtarıyor.

ayrıca zaten comfort zone'un sol üstten 2. rengine aşığım genelde gözkapağıma bu rengi ya da bare&beautiful paletinin eyelid rengini kullanıyorum. bu iki rengi ne zaman uygulasam gözlerinin rengi ortaya çıkmış yorumunu alıyorum ofis arkadaşlarımdan. wet n wild benim bebeğim <3

22 ekim 21:05

310. benim nazarımda her daim dört dörtlük bir ürün. Güzelim wnw birçok güzel muadil rengi böyle çılgın bir pigmentle tek bir palette toplamış, içindeki eşsiz soldan ikinci renk ve diğer renkler derken bu fiyata piyasada muadili olmayan şahane bir palet üretmiş, biz hala armutun sapı üzümün çöpü kafasındayız. Şayet 30 tl ise bu fiyatı bile hak ediyor fazlasıyla, ki zaten bu fiyata bu renklerle bu pigmentle bu kalıcılıkla piyasada tek bence.

22 ekim 14:49


309. Wet n wild’ın ölesiye dandik ambalajlarından nefret eden ve sırf bu yüzden ürünlerinden uzak duran biri olmama rağmen, gratis kartımdaki puanla bedavaya getirdiğim nutty farını renk ve yapı olarak aşırı sevmiş ve çok kullanmıştım, hatta ilk kez far yedeklemiştim. Bu sebeple dün, daha önce kuzenimde görüp incelediğim bu paletin kasa arkasında 13 küsur liraya geldiğini görünce çok düşünmeden satın aldım. Evet ambalaj hâlâ dandik, evet bir de üstüne gratis’in eşsiz güvenlik yöntemi; bantla mumyalama stili sarma eklenince yapış yapış olmuş bu ambalajı kolonyayla dakikalarca ovmak zorunda kaldım ama, o açık yeşil farı bile kullanabilecek kadar çok sevdim paleti. Çok ucuza edindiğim ve sık kullanacağımdan emin olduğum için de pişmanlık duymadım.

Dur ben bi keyif kahvesi yapayım, öyle bir aşka gelmek...

22 ekim 14:41

308. belki sürerken kullandığınız araçla da alakalı olabilir. ben parmaklarımla sürüyorum ve mükemmel pigment alıyorum. hatta parmaklarımla da karıştırıyorum renkleri. çok güzel geçiyor renkler birbirine. tam bir fiyat performans ürünü.

açıkçası ben the balm ve maybelline farlarını hiç beğenmiyorum (hele maybelline sanki renk vermiyor.) palet zaten ışıltılı bir palet renkler de ona göre. mat far sevmeyen benim için gayet kullanışlı. ayrıca bu palet sim sim diyenler goldenrose'un dörtlü paletini veya maybellinenin diiamond serisi paletlerini görmemiş bence sim sim nasıl olunur. bir far nasıl sert olabilir. ben baya iyi gördüm o iki palette de.

Kendim göz kapağına da kapatıcı ya da fondoten süren birisiyim ve bu şekilde likit bir ürün üzerine kurusa dahi farı fırça ile uygulayınca çamurlaştırdığını fark ettim.

bu şekilde ürünler likit ürünler veya far bazı kullanınca göz altına far dökülmesi olmuyor. ki olsa en nefret ettiğim şey bu durum olabilir. bu paleti hiç kullanmazdım ve gayet sık kullanıyorum.

sonuç olarak fiyatına göre bakıldığında çok çok çok güzel bir ürün ve başlangıç paleti olabilir makyaja yeni başlayan birisi için. üstteki 3 rengi kolay bir şekilde kullanılabilir. bu kadar gömmeye gerek yok bu paleti.

24 eylül 15:30 - 24 eylül 16:01

307. çoğunluk ürünü gömmüş ama ben çok beğenerek kullandım ve hala kullanıyorum inanmazsınız ama her rengini kullanıyorum sadece bazılarını 'her gün' kullanmıyorum zaten hangi far paletindeki her rengi her gün kullanıyoruz tatlışlar gayet güzel dağılan mat farlarla güzel karışan ve gün boyu kalıcı olan farlar bence ve renkleri spesifik yani her palette olan renkler değiller bence herkes kötülemiş çok şaşırdım lütfen eleştiri yapmış olmak için yapmayalım süslüler

24 eylül 00:12

306. duokrem rengi gerçekten efsane olan, kalan renkleri de gayet kullanışlı palet. fakat inanılmaz tozutuyor, göz kapağıma sürerken fırçadan göz altıma, elmacık kemiklerime kadar iniyor. o yüzden eğer bu paleti ve urban decay paletleri, ki onlar da çok tozutuyor, kullanmak isterseniz, önce göz makyajınızı yapın sonra göz altlarınızı kapatın. ben öyle yaparak temizliyorum.

23 eylül 20:46

305. İlk aldığımda hmm şahane diyerek bir hevesle hergün kullandığım palet. Sonra bir de baktım ki ilk sıradaki iki farla altındaki ilk renk dışında hiçbirini kullanmıyorum. Yeşilleri zaten geçtik renkli makyaj yapan biri değilim, koyu renkler fazla pigmentli ve dağıtmak çok zor geldi bana. Yine bir Far Paleti maceram hüsranla son buldu, sattım gitti. O kadar da şahane değilmiş sanırım.

23 eylül 19:29

304. camurumsu

23 eylül 19:10