wet n wild comfort zone far paleti

4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (351)
  • oylar (38)
  • medya (15)

351. Hakkında bu kadar konuşulup övülünce ben de eyelinerı bırakıp daha smokey göz makyajlarına geçince denemeye karar verdim. Yapısı yumuşacık pigmentasyonu harika, ben her rengini kullanırım diye düşünüyorum.  Soldan ikinci ile sağ en alttaki renkleri şu an favorilerim. Alalı iki gün oldu ama günlük makyaja onunla devam edeceğim gibi görünüyor. Bir de ben alışmışım kullandığım far paletlerinde ayna olmalı ben göz makyajımı far paletinin aynasına bakarak yaparım. Yine de kendisiyle uzunca bir süre içli dışlı olacağız gibi görünüyor.  Tanım; wet n wild’ın en popüler ve sevilen far paleti. <3

11 şubat 10:30

350. çok başarılı bir palet. gündüz için kuru fırçayla, gece içinse parmaküçüyla kullanıldığında farklı etkiler bırakıyo. günlük makyajımda kullanıyorum, eğer akşam bir yere çıkacaksam ve gözleime biraz biçim katmak istiyorsam 2 veya 3 rengini birden kullanıyorum. makyaja yeni başlayacak birine hediye edilebilir. fiyat performans oranı çok başarılı.

10 şubat 17:55

349. Mis gibi bir palet. Bakınca mutlu oluyorum yahu. Sol üstten ikinci renk favorim ama hepsini az çok kullanıyorum. Gündüz gece her yere uygun. Bir tek o yeşiller olmasaydı onun yerine şeftali tonlu ışıltılı far falan olsaydı bi de kızıl tonda tadından yenmezdi. Ama olsun böyle de en sevilenlerden.

15 ocak 23:44


348. Meşhur sağ alttaki rengi kahve bordo makyajlarımın yıldızı.

Rengi bence en güzel fırçaya az alıp tüm göze dağıtınca güzel oluyor. Kendi kendine smokey görüntüsü veriyor zaten başka farlarla da kombinlendiğinde iyice zirve yapıyor. 

 Bitse alırım bir ürün sırf o renk yüzünden 💞

15 ocak 21:21

347. Benim kurtarıcı paletim bu palet özellikle o janjanlı renk olmadan bir gece makyajı düşünemiyorum. Yeni versyonu ilgimi çekmiyor benim açıkçası zaten olan bir palete iki renk eklendi diye almak mantıksız...

15 ocak 14:44

346. İndirimde 13 TL gibi bir fiyata almıştım gratisten o yüzden bu palet hakkında kötü yorum duymak sinirlerimi bozuyor biraz. Fiayt/performans olarak çok iyi, renkler çok güzel yapısı sürümü de yumuşacık ben soldaki ilk iki rengi hem aydınlatıcı hemde allık olarak bile kullanıyorum. Bir tek yeşil var kullanmadığım onun dışındaki renkleri mat farın üstüne biraz parlaklık versin diye her makyajımda en az bir tanesini kullanıyorum mutlaka. Canım paletim <3

15 ocak 13:49

345. Yabancı youtuberlara göre yeni versiyonu eskisi kadar pigmentli değil. Zaten aynı gramaja sahip olsalar da, ekstra iki far eklenen paletin hala aynı fiyatta kalabilmesi için bi yerden kısmaları gerekiyor.

15 ocak 03:11


344. Caağnım (yazar: pink jedi ) öyle bi bahsetmiş ki sabah olsa da makyaj yapsam bu paletle diyorum resmen aşerdim.

Ciddili güzel renklere ve pigmentasyona sahip palet. Ah ah keşke devamı gelse de farklı farklı renklerin bulunduğu birkaç tane daha böyle palet çıkarsan wet n wild biz de böyle methiyeler dizsek

15 ocak 01:22 15 ocak 01:23

343. Biterse tekrar alalacağım palettir. elimdeki the balm ve mac farlardan daha yumuşak ve pigmentli. Kullanırken zevk alıyorum tebeşir gibi değil yumuşacık. Ve hiç ama hiç sıkılmadım. Kırılmıştı pressledim. Mac club muadili farının hastasıyım hafif ağlamış gibi bir efekt veriyor, somon renkten hiç söz etmiyorum dibini gördüm onun. Yeşil renklerle de bir alıp veremediğim yok çok güzel sonbahar kış makyajları yapılır. Yapısı yumuşak olduğu için bitmesi diğer paletler kadar da zor değil. İkinci kere gözümü kırpmadan satın alırım.

15 ocak 00:50

342. Sağ tarafta alttan ikinci sıradaki simli yeşil dışındaki tüm renkler çok güzel, yumuşacık birbiri ile uyumlu, kullanması zevkli. Fakat elim bir türlü bu palete gitmiyor. İçimden kullanmak gelmiyor. Paramı çöpe atmış gibi hissediyorum çok üzülüyorum çünkü aslında tüm renkleri çok seviyorum.

15 ocak 00:41