4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (401)
  • oylar (62)
  • medya (18)

401. Ülkemizin milli paleti olarak adlandıralan,benim ise sadece iki rengini kullandığım far paleti.Makyaja yeni başlayanlar için alınabilecek uygun fiyatlı bir palettir kendisi

4 nisan 09:52

400. Sedefli farları çok seven bir insan değilim. Fakat ihtiyaç duyduğumda elim bu palete gidiyor. Alalı 1-2 sene olduğu için de olabilir, çok tozutuyor. İlk zamanlarımı hatırlamıyorum ama renkleri gayet güzel. Hafif makyaj da ağır makyaj da yapabilirsiniz. Fırçayla uğraşmak istemediğim zaman parmaklarımla uyguluyorum ve gayet güzel sonuç veriyor. Fiyatı da çok uygun.

2 nisan 14:16

5

399. Yeterli pigmentasyonu, yumuşaklığı, tatmin edici kalıcılığı ve elbette uygun fiyatıyla gönlüme taht kurdu. Sol üstteki rengi aydınlatmak istediğim noktalara uyguluyorum. Sol üstten ikinci renk favorim. Tüm göz kapağıma uygulayıp bir de rimelle tamamladığımda hızlı ve fresh bir görüntü elde ediyorum. Sol üstten üçüncü rengi detaylı gölgeli makyaj yapmak istediğimde kullanıyorum. Sağ en alttaki rengi ise tek başına tüm göz kapağıma sürdüğümde bile herkes bayılıyor! Diğer renkleri henüz çok kullanmadım ama üzerine düşünürsem onları da değerlendirebileceğime eminim. Son olarak alıp da fazla ışıltılı olmasından şikayet eden süslüler alırken görmediniz mi?

27 mart 10:06


398. Sen Allah'ın bir lütfusuuun, gözlerimin nurusun <3

Hem hayvan testi yapmayan marka, hem tam benlik renklerin birarada olduğu bir far paleti, hem de uygun fiyatlı (hele indirimdeyken). Daha ne olsu!

The Balm vb başka far paletlerim olmasına rağmen, yanımda taşıdığım makyaj çantamın içinde hep comfort zone oluyor. İster günlük, ister akşam programım varsa duruma göre kullanabileceğim alternatifleri seviyorum. Pigmentasyonu da çok iyi.

Ben toprak tonlarının bulunduğu sol tarafı daha fazla kullanıp aşındırdım, sağ taraf daha az kullanılmış halde benden bir şans bekliyor.

Kendi sıralaması dışında da gayet güzel kombinasyonlar yapılıyor süslüler. Size yakışacağınıza inandığınız renklerse, mutlaka alın bu paleti. Eminim eliniz hep ona gidecek :)

9 mart 10:53

397. Sedefli ve mükemmel pigmentasyonu olan bir far paleti bence her kadının makyaj masasında olmalı. Sağ en alt köşede ki lacivert görünümlü fakat sürdüğünüzde daha kızılımsı yansımalı farı favorim. Tek problem tozutması, göze uygularken elmacık kemiklerinize dökülebilir.

6 mart 17:50

396. çok beğenilen bir palet fakat almaya elim gitmiyor. sağ tarafındaki renkler benim için biraz abartılı. sol taraftaki renkler de çoğu palette olan renkler zaten.

6 mart 15:50

395. İçindeki koyu renkler sizce de günlük makyaj için çok koyu değil mi kızlar? 2-3 renk haricinde günlük kullanımda işe yaramayan palet. 

5 mart 21:18


394. Uzuun zaman önce aldım, hala ama hala kullanıyorum. sedefli yapısı olan koyu, açık tonlarda bir far paleti, gece ya da gündüz çantama atıp her türlü makyaj çıkarabiliyorum. hele ki sağ en alttaki rengi muhteşemm, sanırım mac’te olan bir fara da muadilmiş kendisii, en çok o rengi seviyorum. birazcık tozutuyor ama olsun o kadar da. indirimde çok ucuza geliyor, alın aldırın. :)

5 mart 21:13 15 mart 22:43

393. Şuan hatırlamadığım bir gratis indiriminden aldığım far paletidir kendisi. İçeriğinde 8 adet renk barındırmakta. Farların tümü ışıltılı, eğer mat farları tercih ediyorsanız beklentilerinizi kesinlikle karşılamaz. Çoğu süslü gibi bende sağ en alttaki farını çok seviyorum. Yapıları yumuşak ve pigmentasyonu gayet memnun edici. Ambalajını da beğeniyorum ben çok cicili bicili değil gayet hoş görünüyor. Fiyatı da böyle bir palet için gayet uygun. Henüz bir far paletinizi yoksa bu paleti mutlaka denemelisiniz .

5 mart 16:54

392. alacağınız varsa bu paleti hazır indirimde alın derim. Şu anki fiyatı 13tl. Yeni koleksiyonun fiyatları 20tl. Demem o ki comfort zoneun da yeni indirimli fiyatı 20tl olacaktır bundan böyle. 

4 mart 22:25