sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (538)
 • oylar (159)
 • medya (20)

538. Birçoğunuzun olduğu gibi benim de ilk far paletimdir kendisi. Uçuk pembe ve altındaki bronz rengi parlaklarınızla uygulayarak gayet günlük makyaj yapabilirken, koyu kahve ve mavi bakır geçişli farla çok özenilmiş gibi duran gece makyajları yapabilirsiniz. Ayrıca herkesin elde edebileceği ucuzlukta. Benim baştan beri favorim sağ en üstteki gri renktir efendim.

dün 01:29

537. İlk aldığımda mutluluktan havalara uçarken şu an elim bu palette sadece açık pembe fara gidiyor. Kapağı da kırıldı zaten kullanma hevesimi kaçırdı bu durum biraz. Ama yapısı çok güzel yumuşacık, rose in the air kadar çok tozutmuyor. Kalıcılığının da rose in the air den fazla olduğunu söyleyebilirim. Düğünlerde çok güzel iş çıkarılabilir bu paletle ancak günlük kullanım için uygun bulmuyorum artık.

24 aralık 2018 20:35

536. çok önce mac club elimde varken rengi çok beğendiğim ve muadilinin de bulunmasını istediğim için wet n wild ın bu paletini aldım. ancak renk bence aynı değil süslüler.

Yeşil tonlarını pek kullamasam da muadil renk ve diğer kahve tonlarını arada kullanıyorum. kalıcılığı ve renk vermesi başarılı. Tozutma sorunu var ancak bu naked farlarda da oluyor o yüzden pek takılmıyorum.

10 aralık 2018 12:14

535. 2,5 sene önce aldığım, beni far paletlerine alıştıran ilk far paletim.

Malum tüketim çılgınlığı hepimize olmasa da bi çoğumuza ucundan kıyısından dokundu. Birçok far paletimiz olduğundan artık eskisi kadar elim gitmese de hala yapısından, renginden taviz vermedi.

Rose rengi benim için en favoridir sadece bunu tüm göz kapağıma uygulayıp evden çıkmışlığım baya fazla. En alt sıradaki koyu renkleri gece için tercih ediyorum. Yeşili nerdeyse hiç kullanmadım kendime yakıştırmıyorum.

Tek dez avantajı birazcık tozutuyor fakat fiyat performans açısından baya iyi milli far paletimiz:)

9 aralık 2018 15:35

4

534. Çok önce aldığım ve henüz bozulmayan bir palet. 1 aydan fazladır sadece bunu kullanıyorum. Project panimde yer aliyor. Hakkini vermek icin her gun kullaniyorum. İçindeki yeşil renk hariç, her rengi kullanışlı. Üst sağdaki grimsi renk bana lana del rey makyajlarını anımsatıyor. İki farini hit the pan yaptım yani dibini gördüm, bir farı da neredeyse açıldı açılacak. Farların gramajları fiyat performans anlamında bakarsa 5/5 alır. Yeni versiyonu da güzel. Wnw markasının paletleri benim gözümde uygun fiyatlı segmentin kraliçesidir. Ondan sonra drugstore markalarda sleek ve balm geliyor. Sırf nostalji olsun diye stok bitirmek için 19 tl ye satılanları alıp yedekleyeşim bile geldi. Ama almadım.

Yeni gelecek,ki inşallah gelir, far grubunda çok güzel paletler var ve anlaşılan çok da güzel abh muadilleri bizi bekliyor.

9 aralık 2018 13:43

533. İlk far paletim. Tüm renkleri tek başına bile günü kurtarır.Evet tozutuyor biraz ama rengi çok güzel veriyor. Dağılıyor ve güzelce karışıyor. Henüz anlaşamadığı hiç bir far bazı ya da geçiş rengi olmadı. Geçiş renkli versiyonu da ayrıca başarılı 2 geçiş rengine sahip ancak ilk versiyonu varsa eliniz de ikinci versiyona ayrıca da gerekyok. Paletteki iki favorim en alt sıradaki iki koyu renk. Tam bir düğüne gidesim yok ama şık olmak zorundayım makyajı için soğuk ve sıcak 2 dumanlı makyaj alternatifi sağlıyor.

28 kasım 2018 20:35

532. Çok severek aldığım ama duochrome olam renk dışındakileri pek de fazla sevemediğim ve kullanamadığım palet.

19 kasım 2018 01:58

531. Açık yeşil olan rengini wet n wild rose in the air far paletindeki turuncumsu geçiş rengiyle kombinledigimde kahverengi gözlerimde hoş göründüğünü düşünüyorum. Yeni versiyonuna eklenen geçiş renklerini de çok beğendim.

6 kasım 2018 00:14

530. Tüm renkleri ışıltılı pigmentli tozutan wet n wild markasının en ünlü paleti. Geçen sene edindim bir tane indirimdeyken. Tek başına alıp seyahatte kullanıma uygun değil. Yenilenmiş halinde mat renkler eklemişler de kullanılabilir hale gelmiş. 

4 kasım 2018 21:25

529. ilk far paletimdir. yaklaşık 3 yıl önce ününü duyacak kadar makyajla ilgilenmediğim zamanlarda almıştım, hala far paletlerim arasından en sevdiğim.

pigmentasyonu gerçekten iyi, herhangi bir rengin silik durduğunu görmedim ancak far bazıyla renkler de bi tık değişiyor.

koyu renkli göz makyajları yapmadığım için sağda alttan ikinci renk ve sol en alttaki renk hariç genellikle tek rengi göz kapağıma dağıtarak uyguluyorum.

aynı zamanda tam bir fiyat/performans ürünü benim için.

26 ekim 2018 00:08 30 kasım 2018 04:32