4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (449)
  • oylar (88)
  • medya (21)

449. Uygun fiyatlı kesinlikle tavsiye ettiğim ürün. Yapısı ve kalıcılığı güzel. Uygulanışı da kolay. Ben parmaklarla kullanmayı tercih ediyorum. İçinde 8 renk mevcut. Yeşil hariç hepsini beğenerek kullanıyorum. Özellikle makyaja yeni başlayanlar için güzel bi palet. Wet n wild paletleri zaten uygun fiyatlı en iyilerden👏🏻

19 temmuz 10:04

448. Fiyatına göre güzel bir palet. Sadece sağ en alttaki yanar dönerli renk için bile alınabilir. Bordomsu mavimsi müthişli bir renk. İndirimlerde 15 tl ye kadar düşüyor. Aşırı pigmentli. Fırçaya alındığında bir kere silkmek gerekebilir azıcık tozutuyor. Fakat göz altlarına dökülme yaptığını söyleyemem. Pigmentten ağladığı için ben koyu renkleri sürmekte biraz zorlandım. Azar azar alarak rengi artırmak en mantıklısı. Ben çokça alıp löpçük diye göz kapağıma koyduğum için rengi zaptedemedim. Beni hayal kırıklığına uğratan tek şey paletteki bordo rengi sürdüğümde göz kapağımda siyah duruyor olması. Ben mi sürmeyi beceremedim? Deneyimleyenler söyleyebilir mi? :)

15 haziran 03:02

447. uygun fiyatlı olduğu için genelde sevildiğine inandığım, ama aslında o kadar da iyi olmayan; bir çoğumuzun yalnızca 1-2 rengine vurulduğu, tozutan, göz altına dökülen, her rengi simli olan ama hayvanlar üzerinde deney yapmadığı için sevdiğim markanın paleti.

12 haziran 03:37


446. İlk çıktığı zaman indirimle yanlış hatırlamıyorsam 10 liraya almıştım. Fıstık yeşili hariç her rengini kullanıyorum. Sağ taraftaki köyü yeşil rengini vermiyor.siyah gibi duruyor. Ben de siyah farım olmadığı için siyah far niyetine kullanıyorum .D far bazı kullanmayınca belli bi süre sonra farlar siliniyor. The balmın time balm kapatıcısını kullandıktan sonra daha da kalıcı oluyor. Fiyatına göre güzel bi ürün.

5 haziran 14:42

445. elimde eski versiyonu var. fiyatının o kadar hakkını veriyor ki bu paletteki renk vermeyi, yumuşaklığı ve kolay dağıtılmasını elimde olan hiçbir far paletinde görmedim. stok yapılacaksa bu palet yapılmalı.

30 mayıs 13:14

444. Göz makyajıyla pek alakam olmamasına rağmen aldığım, aldığımdan beri sürekli birşeyleri sürüp karıştımayı istediğim far paleti :) ayrıca Özge OKTAR'ın paletle yaptığı bütün videoları izlemiş olabilirim. :)

28 mayıs 16:00

443. 3 palet bitirdim tozutması var tabi ama hepsi tozutuyor ki farların krem veya likit olmadıktan sonra günlük olarak daha çok kullanıyorum bahar dönemlerinde diyebiliyorum. yazın daha çok krem ve likit ürünler kullanıyorum.

27 mayıs 18:39


4

442. 3 tane the balm far paletim olduğu için bu paleti almamakta çok direndim. Çünkü meşhur define rengi dışındaki tüm renkler neredeyse birebir elimdeki paletlerde var. Ama bir indirime yenik düşüp birçok süslü gibi bende sırf o renk için aldım ve hemen arkasından yeni versiyonu çıktı. define rengi palette göründüğü gibi mavi çıkmıyor, keşke göründüğü gibi sürülseydi, oldukça kızıl ağırlıklı çıkıyor ama olsun yine de çok seviyorum. Tek pişmanlığım o kadar direnip yeni versiyonuna denk gelememek.

27 mayıs 16:14

3

441. Elimde eski versiyonu var. Bu paletteki yeşil renkleri bile kullandım ama sol en alttaki bordoyu hiç kullanamadım. Hayır, palette bordo duruyor ama elimde-gözümde simsiyah simli bi renk. Karışmıyor da doğru dürüst. Onun dışında browbone renkleri, somon rengi ve sağ alttaki mac club muadilinden memnunum. Yanar dönerli rengi tek başına kullanıyorum, katlanma bölgesinde dağıttıkça rengi değişiyor. Somon rengini de tüm göz kapağına sürünce fresh ve abartısız duruyor. İlk aldığımda çok sık kullanıyordum ama simleri fazla gelmeye başladı daha sonra. Olmasa da olur yani. Wet n wild ın üçlü paletlerindeki farların yapısı daha başarılı bence. 

26 mayıs 19:59

440. Bir artısı kalmadı bence. Eskiden uygun fiyatlı bu kadar güzel bir palet bulamadığımız için topluca bunu alıyorduk ama artık gayet güzel bir sürü palet var.

Bir de bana sorarsanız hiç fonksiyonel değil. Sürekli aynı makyaj çıkıyor.

26 mayıs 19:34 26 mayıs 19:46