wet n wild comfort zone far paleti

4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (337)
  • oylar (32)
  • medya (15)

337. Meşhur sağ alttaki rengi kahve bordo makyajlarımın yıldızı.

Rengi bence en güzel fırçaya az alıp tüm göze dağıtınca güzel oluyor. Kendi kendine smokey görüntüsü veriyor zaten başka farlarla da kombinlendiğinde iyice zirve yapıyor. 

 Bitse alırım bir ürün sırf o renk yüzünden 💞

15 ocak 21:21

336. Yabancı youtuberlara göre yeni versiyonu eskisi kadar pigmentli değil. Zaten aynı gramaja sahip olsalar da, ekstra iki far eklenen paletin hala aynı fiyatta kalabilmesi için bi yerden kısmaları gerekiyor.

15 ocak 03:11

335. Caağnım (yazar: pink jedi ) öyle bi bahsetmiş ki sabah olsa da makyaj yapsam bu paletle diyorum resmen aşerdim.

Ciddili güzel renklere ve pigmentasyona sahip palet. Ah ah keşke devamı gelse de farklı farklı renklerin bulunduğu birkaç tane daha böyle palet çıkarsan wet n wild biz de böyle methiyeler dizsek

15 ocak 01:22 15 ocak 01:23

334. Biterse tekrar alalacağım palettir. elimdeki the balm ve mac farlardan daha yumuşak ve pigmentli. Kullanırken zevk alıyorum tebeşir gibi değil yumuşacık. Ve hiç ama hiç sıkılmadım. Kırılmıştı pressledim. Mac club muadili farının hastasıyım hafif ağlamış gibi bir efekt veriyor, somon renkten hiç söz etmiyorum dibini gördüm onun. Yeşil renklerle de bir alıp veremediğim yok çok güzel sonbahar kış makyajları yapılır. Yapısı yumuşak olduğu için bitmesi diğer paletler kadar da zor değil. İkinci kere gözümü kırpmadan satın alırım.

15 ocak 00:50


333. Sağ tarafta alttan ikinci sıradaki simli yeşil dışındaki tüm renkler çok güzel, yumuşacık birbiri ile uyumlu, kullanması zevkli. Fakat elim bir türlü bu palete gitmiyor. İçimden kullanmak gelmiyor. Paramı çöpe atmış gibi hissediyorum çok üzülüyorum çünkü aslında tüm renkleri çok seviyorum.

15 ocak 00:41

332. Henüz almadığım palet. İyi ki de almamışım çünkü Yenilenen halini almayı düşünüyorum. Yenilenen haline eklenen renkler de çok hoş duruyor. Çoğu kişi yeşil rengi sevmemiş ama ben bir türlü o renkte bir far bulamadım. Tek başına değil de altına kahve bir renk sürerek kullandığımda çok hoş duracağını düşünüyorum. Aldığımda bir makyaj fotoğrafı da paylaşırım. Bir an önce yenisi gelsin de alayım. kim bilir ne zaman gelir?

15 ocak 00:37

331. yeni versiyonunda iki adet crease rengi içerecek olan palet. şahsen en sevdiğim paletlerden bir tanesi bi en alttaki duochrome'un yanındaki rengi kullanmıyorum galiba geriye kalanı çok işime yarıyor, yeni crease renkleri de harika bence jkissa'nın videosunda görüp hayran kaldım elimdeki bitince yeni versiyonunu alacağım kesinlikle. görsellere eklemeye çalışacağım yeni halini.

15 ocak 00:17

330. Bu paletin özelliği sadece sağ alttaki farın mac club muadili olması değil, her farın bir mac muadili olmasıdır. Bu seri çıkmadan önce color icon farlarindan "vanity" adında bir palet daha vardı mesela, youtuberlar çılgınca overlerdi onu da. Hepsi de en az macin farları kadar başarılı farlardir. Daha turkiye'deki youtuberlar portakalda vitaminken Amerikalı youtuberlarin her biri onlarca video çekmiş, swatchlariyla blog yazısı yazmıştı ne kadar harika ve birebir dupelar olduklarına dair. Wetn wild bize geç gelince böyle oldu tabii. Tartışmasız bu fiyata alınabilecek en güzel farlardandir, hem comfort Zone hem de wetn wild'in Trio farları. Wetn wild'i bi milyoncu marka imajından çıkarıp yükselişe geçiren ürünleri bu far serisidir.

15 ocak 00:11

329. depot ettim rahatladım. soldan browbone, crease, eyelid, sağdan eyelid, definer renklerini tuttum. gerisi çöp. soldaki browbone rengi depot başarısızlığım sayesinde kırılıp çöp oldu ve definer renginden sonra tutmak istediğim renkti...

bu gidişle sadece sağdaki mac club muadili ve yeşil farı tutacağım. belki bir de soldaki eyelid rengini.

ama şimdi gaza geldim. browbone'u da atayım çöpe. -mary lou daha güzel-

ama şöyle diyeyim ki indirimde 10 liraya bu paleti almak değer. sırf mac club alternatifi far için bile değer. ama paleti depot etmeden tutmaya değmez. boşuna yer kaplıyor yani. kullanılacak farları içinden alın gitsin. işe yarar olan birkaç farı magnetik paletleri doldurmaya yakışıyor. <3

browbone rengiyle yaptığım deneylere dayanarak söylüyorum. bu kadar yumuşak bir far formülasyonu başka yerde yok. far parmaklamaktan en sonunda ellerimi altına çevirdim. tam bir zevk alınan küçük sapıklıklar aktivitesi oldu. keşke wet n wild tamamen duochrome olan bir palet çıkarsa.

15 ocak 00:08 15 ocak 00:20

328. Soldan ikinci renk ve sağ en alttaki renk (gizlinot: Nadiren) harici hiçbir rengine elim gitmiyor ya. Halbuki gercekten guzel bir palet, dokusu renk vermesi olsun başarılı ama ne bileyim, kullanışlı değil pek sadece iki far icin tum palete sahip olmak.

14 ocak 23:44