4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (508)
  • oylar ()
  • medya (21)

508. Her şeyi iyi hoş da ambalajı daha kaliteli olsa keşke 

22 eylül 22:32

5

507. Sanırım bu paletin yeni versiyonunun en güzel yanı palete eklenen geçiş renkleri. Özellikle sıcak tonlu olan geçiş rengi sadece paletteki renklerle değil neredeyse tüm farlarla kullanılabilecek güzellikte bir geçiş rengi. Bu paletteki açık yeşil renk de daha hoş geldi gözüme, sebebini bilmiyorum.

Ancak paletin yeni halinde eskisine nazaran daha fazla tozutma gözlemledim. Bir de farlar eski versiyonundaki gibi saten yapıdan ziyade simli yapıya dönmüş gibi. O bakımdan Eski paletteki farları daha fazla beğenmiştim, bu palettekilere o kadar bayılmadım.

Sonuç olarak 21 TL'ye alınır mı, alınır. Farların çoğu severek kullanılır mı, kullanılır. Tavsiye eder miyim, ederim.

22 eylül 21:28

506. rose in the air aldığımdan beri elimin gitmediği palet.

bu paleti de yenileyerek wet n wild çok zekice davranmış bence.

ıslak fırçayla uygulandığında muhteşem sonuçlar veren renkler içeriyor.

21 eylül 16:14 21 eylül 19:09


505. cok beklentiye girerek almistim bu pakedi ama asla istedigim gibi durmadi gozumde bu renkler. yapi olarak asiri simli ve abarti duruyor bi kere pigmenti bana cok iyi gelmedi. gunluk olarak zaten kahverengi ve pembesi kullanilabiliyor sadece gece icin fazla secenekleri var daha cok.

17 eylül 19:44

504. Çok övülen bir ürün. Ben de zamanında almıştım şimdiki fiyatını görünce şok oldum bence değmez. Çünkü renkleri hep sedefli günlük hayatta kullanılabilecek maksimum 2 renk var. Koyu kahverengi simli bir renk var palette . Çok güzel görünüyor ama sürdüğünüz zaman kahverengi değil bildiğiniz simsiyah renk. Bence daha güzel paletler var fiyatına değmez övüldüğüne kanmayın derim .

17 eylül 03:12

503. Bence mükemmel bir palet. Açık yeşilin de gereksiz olduğunu düşünmüyorum hatta paletteki en çok kullandigim renklerden biri. katlanma bolgesine pembe ya da şeftali tonlarında bir allık geçip göz kapağına da bu yeşili sürerek gayet hoş gündelik makyajlar yapiyorum. Paletin pigmentasyonunu başarılı buluyorum biraz tozutma problemi var ama fiyat performansa baktığımız zaman göze batacak bir olay değil. Umarım linç yemem ama o en alttaki yanar döner rengi hiç sevmiyorum. Çünkü artık farklı olma özelliğini kaybettigini düşünüyorum.

17 eylül 00:21

4

502. Pigmentasyonu çok iyi ama tozutuyor farlar. Birkaç yorumda da okuduğum gibi açık yeşil olan kullanışsız. Kahverengi, kızıl ve siyahını severek kullanıyorum. Mat farları daha çok sevmeme rağmen bazı günler bu paletle de makyajımı yapıyorum. Fiyat/performans açısından 10 üzerinden 8 alır benden çünkü oldukça uygun fiyatlı bir ürün. 

16 eylül 20:23


501. Fırçayla da parmaklarla da kullanıma uygun. Fırçayla tozutabiliyor yine de performansı başarılı. Parmaklarımla sürdüğümde çok daha yoğun görünüm elde ediyorum. ışıltılı göz makyajlarından hoşlanıyorsanız muhakkak denemeniz gereken bir palet.

Farların performansı çok iyi ve fiyatı da çok uygun. Özellikle indirimlerde 13-14 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

16 eylül 19:48

500. ilk aldığım paletti, o yüzden bende yeri ayrı... seviyorum, tavsiye ediyorum. o askeri yeşil ve koyu kahve renklerine pek elim gitmedi ama diğerlerine özellikle de en üstteki 2 renge kefilim

16 eylül 18:28

499. iyi ki almışım dediğim palet!

Simli farları yumuşak yapılı fakat biraz fazla tozutuyor.

Browbone olan renğinin, simleri biraz büyük alt ton olarak kullanınca çok sırıtıyor.

Sağ en alttan ikinci far: gerçekten çok güzel bi renk mor lacivert acayip dönüşlere sahip, gece makyajı için biçilmiş kaftan.

 

Koyu kahve rengi, sanki diğerlerine göre daha çok tozutuyormuş gibi kalıcılık orta seviyede. The balm bazı kullanıyorum; öylelikle saatlerce gözümde duruyor.

eyelid olan yeşil renk pek rengini vermiyor. Bence farlar arasında en zayıf olan tonu

böyle fıstık yeşil bir renk aldı gözümde bir tek onu sevmedim

Paletin ambalajı sağlam değil. Aslında wet n wild biraz daha dış görüntüye özen gösterirse çok daha fazla müşteri çekebilir.

Comfort palet fiyatına göre bence mükemmel performanslı bir ürün eğer bu tarz parlak ışıltlı farları seviyorsanız alınacak en uygun palet 

15 eylül 22:04 17 eylül 00:40