4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (536)
  • oylar (154)
  • medya (19)

536. Açık yeşil olan rengini wet n wild rose in the air far paletindeki turuncumsu geçiş rengiyle kombinledigimde kahverengi gözlerimde hoş göründüğünü düşünüyorum. Yeni versiyonuna eklenen geçiş renklerini de çok beğendim.

6 kasım 00:14

535. ilk far paletimdir. yaklaşık yıl önce ününü duyacak kadar makyajla ilgilenmediğim zamanlarda almıştım, hala far paletlerim arasından en sevdiğim.

pigmentasyonu gerçekten iyi, herhangi bir rengin silik durduğunu görmedim ancak far bazıyla renkler de bi tık değişiyor.

koyu renkli göz makyajları yapmadığım için sağda alttan ikinci renk ve sol en alttaki renk hariç genellikle tek rengi göz kapağıma dağıtarak uyguluyorum.

aynı zamanda tam bir fiyat/performans ürünü benim için.

26 ekim 00:08

534. 1buçuk yıl önce aldığım,pigmentasyonu harika far paleti. Renkleri o kadar kullanışlı ve kalıcı ki hem yaz hem kışın kullandım,neredeyse 10 saat gözümde kaldı yine de herhangi bir uçma yaşamadım. 8 renk var ve hepsi birbiriyle çok uyumlu. Dumanlı göz makyajı yapmak istediğimde elim hep bu palete gidiyor. Sayesinde günlük makyajımı max 10dkda bitirebiliyorum.Azıcık tozutma yapıyor ama toz far sonuçta,hangi palet yapmıyor ki :) Güzel bir bazla uygulandığında daha da harika sonuçlar vereceğine inanıyorum.Alın,aldırın,yedekleyin diyorum.

18 ekim 15:09


533. Sanırım artık yapısı değişmiş ama eskisi için yeşiller dışında fiyat/performans için çok iyi bir palet.

6 ekim 03:53

532. yıllar önce ilk patladığında almıştım bu paleti. özellikle herkesin bayıldığı kızıllı yeşilli far ve sol ikinci sıradaki somon-pembe far ile birçok makyaj yapmıştım. Özellikle bu iki renk olmak üzere birkaç rengin de dibini görmüştüm ancak her yerde ve herkeste görmekten o kadar bıktım ki sanırım 1 yıl kadar önce elimden çıkardım. Ama yenilenen versiyonunda gözüm kalmadı diyemem.

5 ekim 21:25

531. ilk aldığım far paletlerinden birisi, içindeki birkaç ton hariç hepsi güzel ve günlük kullanıma uygun.Uygulama yaparken biraz tozutuyor, kalıcılığı da fena değil

5 ekim 14:53

530. yukarıdaki entrye referansla paleti eleştirmek isterim

simli. evet abi sim yani. ben günlük hayatta böyle simli paletleri kullanamıyorum ve 4 renk haricinde diğer renkleri günlük kullanıma uygun değil daha çok gece makyajına uygun koyu renkler. genel olarak bu tarz renkler kullanmadığım için benim için hiç ama hiç kullanışlı bir palet değil dolayısıyla palet fan girllüğü yapanlara duyurum budur, herkesle anlaşamıyo bu palet yani kimseyi eksilemenize gerek yok (gizlinot: swh). esmer cilt tolere edebilirken esmer ciltli olmayan insanlar daha iyi anlayacaktır, bu paletteki renkler gözünüzde patlıyo resmen sanki seksen saat makyaj yapmışsınız gibi oluyorsunuz. bir zamanlar fiyatı çok uygundu evet bir seçenek olabilirdi şimdi indirimsiz fiyatı ve o dandik ambalajıyla asla almayı düşünmüyorum.

5 ekim 12:14


529. Ciddi ciddi fanları olan far paleti. En ufak bir eleştiride bile eksi yağmuruna tutulabilisiniz benden söylemesi :)

5 ekim 11:33

528. İlk aldığım far paleti çok seviyorum bence çok güzel bir palet, bir bu palet bir de mat renklerden oluşan bir far paletiniz olsa fazla farlarla oynamayı sevmiyorsanız, günlük kullanım için yeterli.

5 ekim 02:16

527. gece makyajı yapacağımda elimin ilk gittiği far paletim. tatillerde tam bir kurtarıcı. farların yapısı parmakla uygulamada da çok güzel sonuç veriyor. özellikle uçuk pembe rengi olmazsa olmazım diyebilirim.

4 ekim 19:10