4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (539)
  • oylar ()
  • medya (22)

539. Sanırım artık yapısı değişmiş ama eskisi için yeşiller dışında fiyat/performans için çok iyi bir palet.

6 ekim 03:53

538. yıllar önce ilk patladığında almıştım bu paleti. özellikle herkesin bayıldığı kızıllı yeşilli far ve sol ikinci sıradaki somon-pembe far ile birçok makyaj yapmıştım. Özellikle bu iki renk olmak üzere birkaç rengin de dibini görmüştüm ancak her yerde ve herkeste görmekten o kadar bıktım ki sanırım 1 yıl kadar önce elimden çıkardım. Ama yenilenen versiyonunda gözüm kalmadı diyemem.

5 ekim 21:25

537. ilk aldığım far paletlerinden birisi, içindeki birkaç ton hariç hepsi güzel ve günlük kullanıma uygun.Uygulama yaparken biraz tozutuyor, kalıcılığı da fena değil

5 ekim 14:53


536. yukarıdaki entrye referansla paleti eleştirmek isterim

simli. evet abi sim yani. ben günlük hayatta böyle simli paletleri kullanamıyorum ve 4 renk haricinde diğer renkleri günlük kullanıma uygun değil daha çok gece makyajına uygun koyu renkler. genel olarak bu tarz renkler kullanmadığım için benim için hiç ama hiç kullanışlı bir palet değil dolayısıyla palet fan girllüğü yapanlara duyurum budur, herkesle anlaşamıyo bu palet yani kimseyi eksilemenize gerek yok (gizlinot: swh). esmer cilt tolere edebilirken esmer ciltli olmayan insanlar daha iyi anlayacaktır, bu paletteki renkler gözünüzde patlıyo resmen sanki seksen saat makyaj yapmışsınız gibi oluyorsunuz. bir zamanlar fiyatı çok uygundu evet bir seçenek olabilirdi şimdi indirimsiz fiyatı ve o dandik ambalajıyla asla almayı düşünmüyorum.

5 ekim 12:14

535. Ciddi ciddi fanları olan far paleti. En ufak bir eleştiride bile eksi yağmuruna tutulabilisiniz benden söylemesi :)

5 ekim 11:33

534. İlk aldığım far paleti çok seviyorum bence çok güzel bir palet, bir bu palet bir de mat renklerden oluşan bir far paletiniz olsa fazla farlarla oynamayı sevmiyorsanız, günlük kullanım için yeterli.

5 ekim 02:16

533. gece makyajı yapacağımda elimin ilk gittiği far paletim. tatillerde tam bir kurtarıcı. farların yapısı parmakla uygulamada da çok güzel sonuç veriyor. özellikle uçuk pembe rengi olmazsa olmazım diyebilirim.

4 ekim 19:10


532. bu palete ilk kim "milli palet" tanımını yaptı merak ediyorum. renkleri kimse kusura bakmasın ama oldukça kalitesiz duruyor. bu paletteki herhangi bir rengi gözüme sürmem için kör olmam lazım. ışıltıları bir liraya pazardan alınmış gibi. aslında daha ağır eleştiri yapacaktım ama sevenleri kişisel algılar incinir diye yapmıyorum.

bu paletin kullanımının yasaklanması gerekiyor. görüntü kirliliği. fiyat/performans oranına göre iyi tanımını da hiç anlamıyorum. on lriada olsa para vermiyor musun, e neden beklentini karşılamayan ama ucuz bir ürün alasın.

4 ekim 17:31

531. renklerini sonbahara çok yakıştırdığım, kalıcılığı yüksek olan, fiyatı da uygun olan far paleti.

4 ekim 14:33

3

530. İlk makyaja başladığım zaman ısrarla almamıştım. Aldım ama bana yakışmadı bana. İlk ışıltılı rengi highlighter niyetine kullanıyorum.

Edit: benim ten rengime yakışmadı bu eksiler neden skdjdjdj

3 ekim 23:24 4 ekim 00:18