sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (544)
 • oylar (157)
 • medya (20)

544. çok önce mac club elimde varken rengi çok beğendiğim ve muadilinin de bulunmasını istediğim için wet n wild ın bu paletini aldım. ancak renk bence aynı değil süslüler.

Yeşil tonlarını pek kullamasam da muadil renk ve diğer kahve tonlarını arada kullanıyorum. kalıcılığı ve renk vermesi başarılı. Tozutma sorunu var ancak bu naked farlarda da oluyor o yüzden pek takılmıyorum.

10 aralık 12:14

543. 2,5 sene önce aldığım, beni far paletlerine alıştıran ilk far paletim.

Malum tüketim çılgınlığı hepimize olmasa da bi çoğumuza ucundan kıyısından dokundu. Birçok far paletimiz olduğundan artık eskisi kadar elim gitmese de hala yapısından, renginden taviz vermedi.

Rose rengi benim için en favoridir sadece bunu tüm göz kapağıma uygulayıp evden çıkmışlığım baya fazla. En alt sıradaki koyu renkleri gece için tercih ediyorum. Yeşili nerdeyse hiç kullanmadım kendime yakıştırmıyorum.

Tek dez avantajı birazcık tozutuyor fakat fiyat performans açısından baya iyi milli far paletimiz:)

9 aralık 15:35

4

542. Çok önce aldığım ve henüz bozulmayan bir palet. 1 aydan fazladır sadece bunu kullanıyorum. Project panimde yer aliyor. Hakkini vermek icin her gun kullaniyorum. İçindeki yeşil renk hariç, her rengi kullanışlı. Üst sağdaki grimsi renk bana lana del rey makyajlarını anımsatıyor. İki farini hit the pan yaptım yani dibini gördüm, bir farı da neredeyse açıldı açılacak. Farların gramajları fiyat performans anlamında bakarsa 5/5 alır. Yeni versiyonu da güzel. Wnw markasının paletleri benim gözümde uygun fiyatlı segmentin kraliçesidir. Ondan sonra drugstore markalarda sleek ve balm geliyor. Sırf nostalji olsun diye stok bitirmek için 19 tl ye satılanları alıp yedekleyeşim bile geldi. Ama almadım.

Yeni gelecek,ki inşallah gelir, far grubunda çok güzel paletler var ve anlaşılan çok da güzel abh muadilleri bizi bekliyor.

9 aralık 13:43


541. İlk far paletim. Tüm renkleri tek başına bile günü kurtarır.Evet tozutuyor biraz ama rengi çok güzel veriyor. Dağılıyor ve güzelce karışıyor. Henüz anlaşamadığı hiç bir far bazı ya da geçiş rengi olmadı. Geçiş renkli versiyonu da ayrıca başarılı 2 geçiş rengine sahip ancak ilk versiyonu varsa eliniz de ikinci versiyona ayrıca da gerekyok. Paletteki iki favorim en alt sıradaki iki koyu renk. Tam bir düğüne gidesim yok ama şık olmak zorundayım makyajı için soğuk ve sıcak 2 dumanlı makyaj alternatifi sağlıyor.

28 kasım 20:35

540. Açık yeşil olan rengini wet n wild rose in the air far paletindeki turuncumsu geçiş rengiyle kombinledigimde kahverengi gözlerimde hoş göründüğünü düşünüyorum. Yeni versiyonuna eklenen geçiş renklerini de çok beğendim.

6 kasım 00:14

539. ilk göz ağrım, iki sene önce 14 liraya aldığım canım far paletim. tozutma problemi harici kendisinden oldukça memnunum, sürekli kullandığım halde sadece soldaki somon rengin dibini görebildim. sağdaki yeşil farlara ben de herkes gibi anlam veremesem de kahverengi mat bir farla baz oluşturduktan sonra kullandığımda yeşil yeşil durmuyor, kahverengi gözlerime güzel bir sıcaklık katıyorlar. koyu yeşil farı eyeliner fırçasıyla kirpik diplerime sürüp dağıtıyorum, yeşilden ziyade çok koyu bir kahverengi gibi duruyor ve güzel bir smokey eye oluyor. seyahate çıkacaksanız ve hangi paleti alsam diye düşünüyorsanız bu paletin yeni versiyonunu kesinlikle öneririm.

ilgili medya:
1
4 kasım 01:27

538. ilk far paletimdir. yaklaşık 3 yıl önce ününü duyacak kadar makyajla ilgilenmediğim zamanlarda almıştım, hala far paletlerim arasından en sevdiğim.

pigmentasyonu gerçekten iyi, herhangi bir rengin silik durduğunu görmedim ancak far bazıyla renkler de bi tık değişiyor.

koyu renkli göz makyajları yapmadığım için sağda alttan ikinci renk ve sol en alttaki renk hariç genellikle tek rengi göz kapağıma dağıtarak uyguluyorum.

aynı zamanda tam bir fiyat/performans ürünü benim için.

26 ekim 00:08 30 kasım 04:32


537. 1buçuk yıl önce aldığım,pigmentasyonu harika far paleti. Renkleri o kadar kullanışlı ve kalıcı ki hem yaz hem kışın kullandım,neredeyse 10 saat gözümde kaldı yine de herhangi bir uçma yaşamadım. 8 renk var ve hepsi birbiriyle çok uyumlu. Dumanlı göz makyajı yapmak istediğimde elim hep bu palete gidiyor. Sayesinde günlük makyajımı max 10dkda bitirebiliyorum.Azıcık tozutma yapıyor ama toz far sonuçta,hangi palet yapmıyor ki :) Güzel bir bazla uygulandığında daha da harika sonuçlar vereceğine inanıyorum.Alın,aldırın,yedekleyin diyorum.

18 ekim 15:09

536. Sanırım artık yapısı değişmiş ama eskisi için yeşiller dışında fiyat/performans için çok iyi bir palet.

6 ekim 03:53

535. yıllar önce ilk patladığında almıştım bu paleti. özellikle herkesin bayıldığı kızıllı yeşilli far ve sol ikinci sıradaki somon-pembe far ile birçok makyaj yapmıştım. Özellikle bu iki renk olmak üzere birkaç rengin de dibini görmüştüm ancak her yerde ve herkeste görmekten o kadar bıktım ki sanırım 1 yıl kadar önce elimden çıkardım. Ama yenilenen versiyonunda gözüm kalmadı diyemem.

5 ekim 21:25