sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (560)
  • oylar (179)
  • medya (23)

  560. “Noluyor nedir bu tantana” diyerek aldığım, popülerleşen şeyleri sevememe hastalığım yüzünden uzun bir süre kullanamadığım, şimdilerda müptelası olduğum far paleti. Öncelikle açık olacağım sağ en üstteki ve yine sağ alttan ikinci renge bayılanlar olmasına rağmen ben bir türlü sevemedim. Sol en alttaki renk de tam çıkmıyor gibi. Daha çok siyah gibi duruyor. Onun dışında sol ilk üç fara ve yeşil farına aşığım. Özellikle pembe olanı kazıdım desem yalan olmaz. Dolayısıyla yarı yarıya kullanabildiğim, ama kullandığım renkleri de çok çok sevdiğim palettir.

  22 haziran 21:40

  559. Artık milli paletlerimizden biri olan ışıltılı far paletidir.Çoğumuzun olduğu gibi benim de ilk far paletimdir.f/p ürünü olarak çok da güzeldir.Pigmentasyonu ve kalıcılığı güzel.Sadece biraz tozutuyor.Zaten sağ en alttaki yanar döner olan fara bayılıyorum.Kısaca alın aldırın.Uygun fiyatlı ışıltılı güzel bir far paletiniz olur.

  13 haziran 15:30 22 haziran 00:07

  558. club farı çok sevdiğimden comfort zonu da edinmiştim. yeşil tonlarını pek kullanabildiğim söylenemez. pigmentini ve kalıcılığını yeterli buluyorum. hatta bence drugstore olarak en iyi far formülasyonu wet n wild ın. koyu renkleri günlük olarak uygulayamasam da, mac farların uygun fiyatlı alternatifi olduğunu düşünüyorum.

  13 haziran 13:07

  557. Wet n wild'ın sekiz ışıltılı renk içeren far paleti.

  Ve benim bu palette tek sorunum olan far açık yeşil. Yahu hepsine bir kullanım yeri buluyorum, o koyu renkleri bile kah köşelere sürerken kah kirpik dibine geçerek kullanıyorum ama açık yeşil, ah açık yeşil...

  Bari hep birlikte evrene enerji yollayalım da seneye şu yeşil moda olsun lütfen ya. Yoksa nasıl bitecek bu renk? Evet şu an ciddi derdim bu. (gizlinot: derdini ... dediğinizi duyabiliyorum) (gizlinot: swh) Allahım lütfen olsun. Dinimiz amin.

  12 haziran 14:17

  556. Şu an alınabilecek f/p düzeyi en iyi far ürünüdür kesinlikle çünkü sadece o sağ alttaki renk için bile tercih edilebilir. Sayısız alternatif göz makyajı bulunabilir ancak yanında mat bir far kullanmayı daha çok seviyorum çünkü renkler genel manada parlak dolayısıyla mat bir renkle çok daha iyi duruyor. 

  30 mayıs 06:36

  555. "İyi ki de almışım" dedirten çok başarılı bir ürün.Herkesin bildiği "milli palet". Elimde eski versiyonu var. Yeni versiyonuna iki mat renk daha eklemişler. Yani toplamda 8 ışıltılı ve 2 de mat renk var. Yeni versiyonun olduğu seride comfort zone dışında başka far paletleri de mevcut. Bu konuda wet n wild çeşitleri artırmış. Farlar Mac in bazı farlarının başarılı muadilleri. Uygulanması çok kolay. Ben genellikle parmaklarımı kullanarak uyguluyorum. Bana daha rahat geliyor. Ancak fırça ile de kullanıma çok uygun. Almanızı tavsiye ederim.

  9 mart 22:22 7 nisan 17:08

  554. Renkleri ve pigmentastonu şahane olan uygun fiyatlı bir palet. Yalnız farların tamamı ışıltılı olduğu için özellikle koyu renklerin günlük makyaj için biraz abartılı olduğunu düşünüyorum.

  8 mart 23:30

  4

  553. Uygun fiyatlı olarak alınabilecek en iyi paletlerden. Biraz tozutuyor ama o kadar da olsun. Özellikle alacalı köyü rengine bayılıyorum.

  2 mart 11:39

  552. 2 yıldır severek kullandığım ve eyelid renginin dibini gördüğüm far paleti. Günlük kullanım için harika olan bu far paletinin en büyük eksiği mat farların olmaması ancak yenilenmiş versiyonun da iki tane katlanma bölgesi için mat far bukunmakta. Işıltılı farlar ise simli değil sedefli bir görünüme sahip ancak palette bulunan yeşil tonların diğer renklere göre pigmenti daha az ama çok kullandığım renkler olmadığı için sorun yaratmadı. Sağ alt köşede bulunan definer rengi soft makyaj sevenler için günlük kullanıma uygun değil bence. Koyu renkli farlar biraz tozutma yapabiliyor ancak fiyat performans açısından tatmin eden bir far paleti.

  1 mart 21:05

  3

  551. çok ünlü olduğu zamanlarda herkeslerde var bende niye yok diye deli ısırmış gibi gratis gratis gezmiş, bulmuş ve almıştım. pigmenti güzel, ama bence bu paletin şöyle bir sorunu var, koyu renkler panda göründüğü gibi transfer olmuyor göz kapağına. Özellikle sağ alttaki yanar dönerli renk dışında hangi renge fırçayı sürsem makyajı rezil ediyor pişman oluyorum. Ayrıca tozutuyor ve bence ışıltıları günlük kullanım için gereksiz parlak bir görüntü veriyor. Palette sekiz renk var 4 koyu rengin yanarlı dönerli olanı dışında kalan üçü, ve varlığının manasızlığının büyük ihtimal kendi de farkında olan "puu senin orda ne işin var o ışıltılı fıstık yeşili farı" kullanmayınca, kullanılabilir 4 renk kalıyor. o da sekiz renkli bir paleti 4 rengi kullanmak için almaya değer mi, böyle bir hesap yapınca boşa almışım diyorum.

  1 mart 16:00 1 mart 16:01