1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (2)
  • medya (1)
1

4. İlk aldığım kapatıcıydı. Hem rengini pembe alt tonunda almıştım bundan dolayı yüzümde garip duruyordu, hemde sertliğinden dolayı sürmeyi başaramıyordum. Zaten stick şeklinde kapatıcı almadan baya düşünün derim, genelinin yapısı çok kötü oluyor. Aynı zamanda aşırı dağılıyor bu kapatıcı, iki hafta kullanmama rağmen hemen çevresini boyamayı başarmıştı helal olsun.

18 mart 22:40

3. neden bilmiyorum uygun fiyatına göre çok çok başarılı bulduğum ürün. yanılmıyorsam 5.75 gibi bir fiyata aldım ve karma cildimin yağlı bölümlerinde çok rahat sürüp süngerle dağıtabiliyorum. göz altlarıma da rahat uyguladım, komedon yağ bezesi gibi bir şikayetim yok 2 aydır kullanmama rağmen. kuru ciltlilerin fazla seveceği bir ürün gibi gelmedi bana.

ayrıca ambalajı çok rahat kırılıyor :( makyaj çantamda kırılmış, elime battı.

8 ekim 2017 15:12

2. hayatımda kullandığım en en en kötü kapatıcı. yakın zamanda parasız kaldığım dönemde, ucuz olduğu ve stick kapatıcılar çok bereketli olduğu için almıştım ama param çöpe gitti. bundan hemen önce (gbkz: wet n wild coverall liquid concealer)'ı da kullanıp memnun kalmamıştım, ne akla hizmet gidip üstüne bunu aldıysam :d

karma bir cildim var, makyajdan önce yüzümü iyice nemlendirdiğimde bile kalıp gibi duruyor. göz altlarıma, sivilce izlerime sürüyorum, pütür pütür duruyor asla ciltle bütünleşmiyor. ayrıca göz altları için pek sağlıklı bir seçim olduğunu da düşünmüyorum.

ince yapılı, uygun fiyatlı, (gbkz: cruelty free), başarılı bir likit kapatıcı bulana kadar bununla idare etmeye çalışacağım. önerisi olan süslüleri mesaj kutuma bekliyorum :)

3 şubat 2017 17:51


1. Wet n Wild'ın Coverall serisindeki stick formdaki kapatıcı. Ben taş gibi sert yapısını, çoğu makyaj bazı üzerinde toparlaşmasını ve yüze bir şekilde sürdükten sonra kaskatı kalıp dağılmamasını sevmedim. Kapatıcılığı oldukça fazla ama yüz için bu sebeplerden sevemedim. Kuru gözaltlarında da kesinlikle olmaz bence

Edit: üzerine sürülen fondoteni de uçuruyor, galiba çöpe gidecek

18 kasım 2015 09:43 19 kasım 2015 20:07