3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (10)
  • medya (1)

32. Benim cildimde parlamayı ve gözenek görünümünü azalttığını düşünüyorum fiyatı uygun kullanımı kolay daha iyisini bulana kadar alacağım primer bu olacak 

13 mart 16:32

31. Daha önce pek çok kez yazıldığı gibi gözenek görünümüne pek bir etkisi yok ama cildi kadife gibi hissettirdiği, üstüne uygulanan fondöteni çok daha rahat yaymanızı sağladığı doğrudur. Düzenli kullanımda cilde nasıl bir etki-yan etki yapar bilemiyorum çünkü çok az kere kullandım maalesef.

27 şubat 15:48

4

30. İkincisine başladığım ürün. Ben beklentimin üstünde bir performans gördüm. Çünkü fiyatı çok uygundu.  Makyajı tutması,  kalıcılığını artırması ve yağlanmayı önlemesinin yanısıra cildi pürüzsüzleştirmesi de gayet güzel,  o kadife hissini yaşatıyor. Bitince tek almama sebebim başka şeyler deneme hevesim olur ama bilirim ki bu fiyata daha iyisini bulamam. 

24 şubat 22:12


29. madem bitirdim gönül rahatlığıyla yorumlayabilirim. mükemmel bir dokusu ve gözenek örtücü yapısı var yüzü pamuk gibi yapıyor, yüze sürülen şey 8 saatten fazla duruyor. indirimsiz fiyatını bile hak ediyor bence alın aldırın (y)

24 şubat 21:14

28. benim tek beğendiğim özelliği kalıcılığı oldu. yüzümde maksimum 1-2 saat kalan ürünlerin bile kalıcılığını fark edilir bir şekilde arttırdığını gözlemledim. ama tek marifeti bu işte. gözeneklerimi gizlemiyor ve kuru bölgeleri birazcık daha ortaya çıkartıyor (gizlinot: en azından benim cildimde). gözenek problemi olmayanlar kullanabilir bence ama gözenekli ciltler uzak durmalı. ha bir de, baya uzun süre gidiyor. ben nerdeyse 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum (gizlinot: bitsin diye) daha yeni yeni bitmeye başladı. ama malesef bi daha almayı düşünmüyorum çünkü benim beklentim gözeneklerimi gizlemeseydi. olmadı...

24 şubat 19:51

27. Yağlanma kontrolü sağlayan gözenek görünümüne etkisi olmayan primer. Ayrıca kızarıklıklar üzerinde de fayda sağlamıyor. Karma cildimin kuruluktan kaşınmasına sebep olduğunu düşünüyorum çünkü diğer günlerden farklı olarak sadece bu bazı kullanmıştım ve iki gün üst üste aşırı kuruttu. Almayın daha iyi bence

24 şubat 19:31

26. Favorilerim listesine girdi bile. En iyisi bence Smash Box bazlar serisinde fakat uygun fiyatlıların da en iyisi diyebilirim. Nyx ile hiçbir farkı yok bence. Maç sonrası ter içinde kaldım ona rağmen makyajım hala duruyordu gerisini siz düşünün artık. Bittikçe Stoklamayı düşünüyorum. Bazlı bazsız olarak da far sürdüm etkisini görmeniz için medyadan bakarsınız artık.

24 şubat 19:17


25. Fiyatına göre başarılı olduğunu düşündüğüm baz. Sürdükten sonra yüzü kadife gibi yapıyor. Gözenek görünümünü azaltıyor ve benim için en önemlisi makyajın kalıcılığını arttırıyor.

23 şubat 01:35

24. Sevmediğim makyaj bazı. Kokusu kimyasal kimyasal böyle ve benim yüzümde pul pul duruyor. Gözenekleri falan da gizlediğini düşünmüyorum. Kalıcılığı arttırma performansını yorumlayamayacağım çünkü pek fazla kullanamadım.

16 şubat 19:22

23. çok uygun bir fiyata aldığım ilk bazım. her gün kullanıyorum diyebilirim. 4-5 ay oldu hala dopdolu. çok az bir ürün tüm yüzüme yetiyor. kesinlikle makyajımın kalıcılığında iyi bir etkisi oldu. uygun fiyatlı istiyorsanız direkt bunu almalısınız. sivilce de yapmadı bende.gözeneklere dair hiçbir etkisini görmedim. 

10 şubat 23:56