3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar (14)
  • medya (1)

36. aldığım ilk makyaj bazı ve f/p oranına bakacak olursak benden tam not aldı. inanılmaz yağlı bir t bölgem var, ne sürersem süreyim cildim birkaç saat içinde kusuyor. ancak bu bazda böyle bir sıkıntı yaşamadım. %100 kadifelik hissi vermiyor ama ciltte bıraktığı his yumuşacık, üstelik yoğun bir ürün olmadığı için nemlendirici gibi hemen sürüveriyorum. çok minik bir miktarda göz kapaklarıma uygulayıp farla denediğimde de fena durmadı, ama ben asıl aydınlanmayı bunu bir anlık kararla fondötenle karıştırarak yaşadım. fondötenim yüzüme çok ağır geliyordu, biraz seyreltebileceğim sadece bu vardı ve denemekten ne zarar gelir ki diyerek ikisini karıştırdım ve o şekilde uyguladım. belki 8 saat sonra aynaya baktığımda inanın en ufak bir dağılma / bozulma yoktu, üstelik korktuğum gibi o yamalı görüntü de oluşmamıştı. ben kendisini bu şekilde kullanmayı düşünüyorum bundan sonra. uygun fiyata alınabilecek güzel bir ürün, üstelik aynı zamanda cruelty free, tavsiye edilir.

edit: gözenek küçültme vaadinden bahsetmeyi unutmuşum, yok öyle bir etki, geçiniz.

27 mayıs 20:13 27 mayıs 20:14

35. Yüzümdeki sivilcelerin müsebbibi! Resmen bütün yüzüm kırmızı kırmızı oldu be!

19 mayıs 23:51

34. kısa vadeli etki istiyorsanız malyajı tutsun bana yeter diyorsanız kesinlikle uygun fiyatlılar arasında en iyilerinde. Ancak gözenek küçültme gibi bi işlevi olduğunu katiyen düşünmüyorum.

23 mart 14:07


33. Uygun fiyatlı olsa da işlevsiz bulduğum baz. Yağlı ciltliyim matlaştırmadığı gibi yapış yapış beyaz beyaz durdu tenimde. İndirim zamanları pastel ya da golden rose bazlarına bakabilirsiniz süslüler.

22 mart 21:45

32. Cildi matlaştırıyor ve makyajı ciltte tutuyor ancak üstüne allık veya kapatıcı uyguladığımda dağıtamadım ben. Beceriksizliğimden mi bilmiyorum ama bence biraz da kapatıcının yapısını bozdu o yüzden sadece allık veya sadece bronzer kullanacak idiysem bunu kullanıyordum.

Bitti nihayet. Mutluyum. Bir daha almam, ben zaten mat cilt sevmiyorum ama seven varsa indirimde gayet uygun.

22 mart 20:43

4

31. Denediğim en uygun fiyatlı en iyi baz cidden. Ciltte yarattığı his çok güzel ve fondötenlerin etkisini arttırıyor ancak hepsi bu kadar. Gözenek küçültme yalanını kim uydurduysa iyi keklemiş sizi.

22 mart 20:36

30. Hiç bir işe yaramayan öylesine bir baz.  Gözenek görünümünü azaltmıyor. İlk sürüldüğünde ciltte kadifemsi bir his oluyor evet ama sadece o kadar. Başka bir etkisi yok. Ben bb kremlerin altına sürüyorum kalıcılığını arttırsın diye ama o konuda da çok bir verim alamadım. Pudrayla sabitlemeyince yine bir kalıcılık göremedim gün sonunda ten makyajım sanki evden makyajsız çıkmışım gibi siliniyor. Sebebini anlamadım. Benim gibi yağlı cildi olan gün ortasında parlama sorunu yaşayan süslülere de baz olarak hem minimum seviyede gözenek kapatan hem de yağlanmanın önünde geçen nyxin shine killer bazını öneririm bunun yerine.

22 mart 20:30


29. Benim cildimde parlamayı ve gözenek görünümünü azalttığını düşünüyorum fiyatı uygun kullanımı kolay daha iyisini bulana kadar alacağım primer bu olacak 

Edit: dün bu ürünün üstüne kryolan tv paint stick uygulayarak mükemmel uyumu keşfettim fondöteni kullananlara öneririm

13 mart 16:32 25 mart 12:02

28. Daha önce pek çok kez yazıldığı gibi gözenek görünümüne pek bir etkisi yok ama cildi kadife gibi hissettirdiği, üstüne uygulanan fondöteni çok daha rahat yaymanızı sağladığı doğrudur. Düzenli kullanımda cilde nasıl bir etki-yan etki yapar bilemiyorum çünkü çok az kere kullandım maalesef.

27 şubat 15:48

4

27. İkincisine başladığım ürün. Ben beklentimin üstünde bir performans gördüm. Çünkü fiyatı çok uygundu.  Makyajı tutması,  kalıcılığını artırması ve yağlanmayı önlemesinin yanısıra cildi pürüzsüzleştirmesi de gayet güzel,  o kadife hissini yaşatıyor. Bitince tek almama sebebim başka şeyler deneme hevesim olur ama bilirim ki bu fiyata daha iyisini bulamam. 

24 şubat 22:12