sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (23)
 • oylar (6)
 • medya (3)
4

23. kontür tarafı ne kadar başarılıysa aydınlatıcı tarafı bir o kadar kötü olan ürün. hem aşırı beyaz hem de tebeşirimsi bir yapısı var. bu kısmı sadece kontürü belirginleştirmek için tek bir çizgi çekerek kullanıyorum. az biraz fazla sürerseniz parça parça duruyor.

koyu olan tarafını fırçayla uygulamayı hiç denemedim ama makyaj süngeriyle oldukça homojen dağılıyor ve asla çamur gibi bir görüntü oluşturmuyor. tabii bu durum cilt tonuna göre değişebilir.

16 ekim 2018 20:20

22. kontür kısmı renk tonu olarak çok iyi sürüp dağıtması kolay yapışıp kalmıyor.ama highlight kısmında bir sıkıntı var. rengi çok çok açık asla yüze oturmuyor dağıtması çok zor.

7 ekim 2018 22:30

21. Hiç sevmedim kolay dagılmıyor aydınlatıcı tarafıda işe yaramaz. Kontur kısmı idare eder ama surdukten hemen sonra dagıtmak lazım cok cabuk sabitleniyor

2 ağustos 2018 00:42

20. Bir kontür ürünü arayışındayken fiyatıyla ve kremsi yapısıyla denemek istedim. Ve beyaz tenli olmama rağmen turunculuk içermediği için E7511 rengini kullanıyorum. Ürün çabucak dağılıyor ama kalıcılığı bunla orantılı olarak azalıyor. Süngerle pek iyi sonuç alınmıyor çok kıllı fırçalarla da etkisi azalıyor. Ben başka ürünler arayışındayım

8 temmuz 2018 17:16

19. Açık buğday tenliyim, bendeki rengi light/medium. maybelline master-contour v shape duo stick dizaynından ziyade, bu ürünün iki farklı uçta renklerini bulundurması pratik ve mantıklı. kontür rengini özellikle seviyorum, benim yüzümde kızıl-turuncu durmadı ama tabii ki siz kendi cildinizde denemelisiniz. aydınlatıcı kısmından da memnunum. nemli süngerle dağıtıyorum. olmazsa olmaz değil ama şans verebilirsiniz.

11 haziran 2018 22:05

5

18. krem ve stik formdaki kontör ürünlerini çok tercih etmediğim için uzun zaman almadığım ama daha sonra annem alıp kullanamayınca (neden aldı onu da bilmiyorum, zira makyaj yapmaz zaten yüzüne döğru düzgün allığı çok ara sıra kullanır, herahlde merak etti kontör olayını canım anam) bana verdiği için kullanmaya başladığım kontör stik.

ilk başlarda temkinli yaklaştım ama doğru düzgün kullanmaya başladığımdan beri elimden düşmedi diyebilirim, kontör kısmı ne çok soğuk ne çok sıcak, tam orta kararda gayet güzel bir ton, aydınlatıcı kısmını da gözaltlarım için kullanıyorum onun da rengi cuk oturdu, iki tarafından da inanılmaz memnunum. pratikliği de cabası, pudrayla sabitlemek gerekiyor yapısından dolayı tabii ki ama fazla zaman almıyor zaten. başka bir krem veya stik kontör ürünü alır mıyım bilmiyorum ama kesinlikle bu bittikten sonra aynısından alırım, fiyat performan açısından inanılmaz bir ürün bence.

23 mayıs 2018 04:31

5

17. Fiyat performans açısından duble sevdiğim bir ürün oldu. Beyaz tenli olduğum için, çalışana rengini sorduğumda ve universal dediğinde sürüncemede kaldım. Acaba almasammı dedim, ama sonra aldım ve iyiki almışım. Kontür rengi çok sıcak bir renk değil, her tene uyum sağlıyor. Beyaz olan tarafı gerçekten bembeyaz. Bu benim için iyi birşey güzel aydınlatma sağlıyor. Benim açımdan tek kötü yanı biraz kurulukları belli ediyor.

22 mayıs 2018 18:38

16. Light rengini severek kullanıyorum. Süngerle dağıtıldığında hiçbir şey kalmıyor fakat açılı bir kontür fırçasıyla dağıttığınızda yapay durmayan ama belirgin bir sonuç veriyor. Rengi turuncu değil, kullanımı çok pratik. Sabitlemek istersem yine wet n wild ın megaglo kontür pudrasını kuru süngerle çok az üzerine sürerek sabitliyorum. Aydınlatıcı kısmı çok açık renk bir stick kapatıcı gibi, yanak kontürünü keskinleştirmek dışında kullanamıyorum zaten cilt makyajının üzerine sürdüğüm için bunu da sürersem ekstra bir kat daha çıkmış gibi oluyorum. Ama ona da bir kullanım alanı bulurum ben. Wnw en sevdiğim drugstore marka, tüm her şeyini sevdiğim gibi bu ürünü de seviyorum.  (gizlinot: Bugün hep sevdiğim ürünleri yorumladım. Beğeni eşiğim bu kadar düşük değil aslında ama sevmediğim ürünlerle ilgili yorum yazasım gelmiyor)

22 mayıs 2018 12:46

4

15. gratis kasa arkası indiriminden 12tl gibi bir fiyata aldığım ürün. buğday tenliyim kullandığım renk E7511 Light/medium rengi. highlight kısmından bir beklentim yoktu zaten bana da açık kaldı. ama kontür kısmı güzel bence. tenimde kızıllık yapmadı güzel küllü bir kontür rengi oldu. çok abartı kontür yapmasını sevmiyorum zaten elmacık kemiklerimin altına ve burnuma uyguluyorum hafif nemli süngerle kolayca dağıtıyorum.. kontür rengi için bir daha alırım fiyat performans açısından gayet iyi.

2 mayıs 2018 12:54

14. Yüzüme koyu geldi, oysa küllü bir ton gibi duruyordu internette gördüğüm swatchlarda ama uyguladığımda turuncu kaldı. Çok da merak ederek almıştım... Eğer açık tenliyseniz maalesef kontür yapmak için uygun değil. Belki esmer tende güzel durabilir :)

11 şubat 2018 23:25