4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (5)
  • medya (4)

20. Bir kontür ürünü arayışındayken fiyatıyla ve kremsi yapısıyla denemek istedim. Ve beyaz tenli olmama rağmen turunculuk içermediği için E7511 rengini kullanıyorum. Ürün çabucak dağılıyor ama kalıcılığı bunla orantılı olarak azalıyor. Süngerle pek iyi sonuç alınmıyor çok kıllı fırçalarla da etkisi azalıyor. Ben başka ürünler arayışındayım

8 temmuz 17:16

19. Açık buğday tenliyim, bendeki rengi light/medium. maybelline master-contour v shape duo stick dizaynından ziyade, bu ürünün iki farklı uçta renklerini bulundurması pratik ve mantıklı. kontür rengini özellikle seviyorum, benim yüzümde kızıl-turuncu durmadı ama tabii ki siz kendi cildinizde denemelisiniz. aydınlatıcı kısmından da memnunum. nemli süngerle dağıtıyorum. olmazsa olmaz değil ama şans verebilirsiniz.

11 haziran 22:05

5

18. krem ve stik formdaki kontör ürünlerini çok tercih etmediğim için uzun zaman almadığım ama daha sonra annem alıp kullanamayınca (neden aldı onu da bilmiyorum, zira makyaj yapmaz zaten yüzüne döğru düzgün allığı çok ara sıra kullanır, herahlde merak etti kontör olayını canım anam) bana verdiği için kullanmaya başladığım kontör stik.

ilk başlarda temkinli yaklaştım ama doğru düzgün kullanmaya başladığımdan beri elimden düşmedi diyebilirim, kontör kısmı ne çok soğuk ne çok sıcak, tam orta kararda gayet güzel bir ton, aydınlatıcı kısmını da gözaltlarım için kullanıyorum onun da rengi cuk oturdu, iki tarafından da inanılmaz memnunum. pratikliği de cabası, pudrayla sabitlemek gerekiyor yapısından dolayı tabii ki ama fazla zaman almıyor zaten. başka bir krem veya stik kontör ürünü alır mıyım bilmiyorum ama kesinlikle bu bittikten sonra aynısından alırım, fiyat performan açısından inanılmaz bir ürün bence.

23 mayıs 04:31


5

17. Fiyat performans açısından duble sevdiğim bir ürün oldu. Beyaz tenli olduğum için, çalışana rengini sorduğumda ve universal dediğinde sürüncemede kaldım. Acaba almasammı dedim, ama sonra aldım ve iyiki almışım. Kontür rengi çok sıcak bir renk değil, her tene uyum sağlıyor. Beyaz olan tarafı gerçekten bembeyaz. Bu benim için iyi birşey güzel aydınlatma sağlıyor. Benim açımdan tek kötü yanı biraz kurulukları belli ediyor.

22 mayıs 18:38

4

16. gratis kasa arkası indiriminden 12tl gibi bir fiyata aldığım ürün. buğday tenliyim kullandığım renk E7511 Light/medium rengi. highlight kısmından bir beklentim yoktu zaten bana da açık kaldı. ama kontür kısmı güzel bence. tenimde kızıllık yapmadı güzel küllü bir kontür rengi oldu. çok abartı kontür yapmasını sevmiyorum zaten elmacık kemiklerimin altına ve burnuma uyguluyorum hafif nemli süngerle kolayca dağıtıyorum.. kontür rengi için bir daha alırım fiyat performans açısından gayet iyi.

2 mayıs 12:54

15. Yüzüme koyu geldi, oysa küllü bir ton gibi duruyordu internette gördüğüm swatchlarda ama uyguladığımda turuncu kaldı. Çok da merak ederek almıştım... Eğer açık tenliyseniz maalesef kontür yapmak için uygun değil. Belki esmer tende güzel durabilir :)

11 şubat 23:25

14. stick kontür ürünü deneme hevesimi almak için aldığım lakin hayal kırıklığından öte gidemeyen bir ürün. highlight kısmından ümitli değildim zaten, yapısı kuru gibi pütür pütür oluyor. dağıtması da zor geldi. contour kısmı yapı olarak biraz daha yumuşaktı sanki, fırçayla dağıtılabiliyor ama bence bu bir kontür rengi değil. turunculuk içeriyor özellikle yüzüme sürdüğümde daha da turunculaştı. süngerle dağıttığımda ise kayboldu. turunculuk içermese yine bir olabilitesi vardı ama maalesef beğenemedim. benimkinden 1-2 kullanımdan sonra da küf kokusu gelmeye başladı. yorumlarda epey beğenildiğini görüyorum, benimki bozuk muydu bilmiyorum. yine de bileğime swatchlamıştım, medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
1
11 şubat 14:29 11 şubat 15:08


13. birkaç ay önce indirim döneminde aldığım çift taraflı stick kontür ürünü. kontür kısmını sürüp nemli süngerle dağıttıktan sonra sanki hiç sürmemişim gibi yüzümde kaybolduğu için bir iki kullanımdan sonra hiç kullanasım gelmemişti, makyaj çantamın derinliklerine gömmüştüm kendisini. geçenlerde aydınlatıcı kısmını da bir deneyeyim dedim ve sonuca bayıldım. aradığım günlük aydınlatıcımı buldum diyebilirim. rengi çok açık ve bu yüzden dağıtması zor olabilir ama ben böyle bir sıkıntı çekmedim. nemli süngerle hızlıca dağıtıyorum ve tam istediğim gibi hafif ıslak, aydınlık bir görüntü elde ediyorum.

kontür cephesinde ise yeni bir şey yok.

11 şubat 14:20

12. Özellikle burnum ve elmacık kemiklerim fırça ile tam sürüm kolaylığı sağlamıyordu. Sabah da yetişmem gerektiğinden daha pratik olan birşey arayışı içerisindeydim ki bu ürünü buldum. Çizgilerimi daha kusursuz yapabiliyorum artık, vaktimi de almıyor sür çat çat çık. Öncelikle kapatıcı olan kısmı biraz beyaz geldi dedim araba farlarına benziycek herhalde yüzümüz ama sonradan alıştım. O beyazımsı görüntüyü azaltmak için üstünden pudra ile geçince düzeliyor. Kahverengi kısmı bronzer olarak da kullanılabilir. Ben far olarak da kullandım. Aşırı kalıcı. Öyle pütür pütür de dökmedi. Zaten sürmeden önce ölü derinizi arındırmanız gerekiyor.

24 ekim 2017 00:25

11. light/medium rengine sahibim. kontür kısmı için aldım bende gayet güzel duruyor ancak kardeşimin açık buğday teninde(gizlinot: sıcak alt tonlu) sanki biraz turuncu durdu gibi, alırken deneme imkanınız varsa deneyip karar vermenizi öneririm. aydınlatıcısından hiç memnun değilim, hatta bence aydınlatıcı da kendisinden memnun değildir. adını aydınlatmayıcı olarak bile değiştirebilir. bitene kadar kullanacağım ancak yeniden almayı düşüneceğim bir ürün değil.

edit: ekleme.

8 ekim 2017 20:56 6 mayıs 12:03