4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (5)
  • medya (7)

18. Açık buğday tenliyim, bendeki rengi light/medium. maybelline master-contour v shape duo stick dizaynından ziyade, bu ürünün iki farklı uçta renklerini bulundurması pratik ve mantıklı. kontür rengini özellikle seviyorum, benim yüzümde kızıl-turuncu durmadı ama tabii ki siz kendi cildinizde denemelisiniz. aydınlatıcı kısmından da memnunum. nemli süngerle dağıtıyorum. olmazsa olmaz değil ama şans verebilirsiniz.

11 haziran 22:05

5

17. krem ve stik formdaki kontör ürünlerini çok tercih etmediğim için uzun zaman almadığım ama daha sonra annem alıp kullanamayınca (neden aldı onu da bilmiyorum, zira makyaj yapmaz zaten yüzüne döğru düzgün allığı çok ara sıra kullanır, herahlde merak etti kontör olayını canım anam) bana verdiği için kullanmaya başladığım kontör stik.

ilk başlarda temkinli yaklaştım ama doğru düzgün kullanmaya başladığımdan beri elimden düşmedi diyebilirim, kontör kısmı ne çok soğuk ne çok sıcak, tam orta kararda gayet güzel bir ton, aydınlatıcı kısmını da gözaltlarım için kullanıyorum onun da rengi cuk oturdu, iki tarafından da inanılmaz memnunum. pratikliği de cabası, pudrayla sabitlemek gerekiyor yapısından dolayı tabii ki ama fazla zaman almıyor zaten. başka bir krem veya stik kontör ürünü alır mıyım bilmiyorum ama kesinlikle bu bittikten sonra aynısından alırım, fiyat performan açısından inanılmaz bir ürün bence.

23 mayıs 04:31

5

16. Fiyat performans açısından duble sevdiğim bir ürün oldu. Beyaz tenli olduğum için, çalışana rengini sorduğumda ve universal dediğinde sürüncemede kaldım. Acaba almasammı dedim, ama sonra aldım ve iyiki almışım. Kontür rengi çok sıcak bir renk değil, her tene uyum sağlıyor. Beyaz olan tarafı gerçekten bembeyaz. Bu benim için iyi birşey güzel aydınlatma sağlıyor. Benim açımdan tek kötü yanı biraz kurulukları belli ediyor.

22 mayıs 18:38


15. Light rengini severek kullanıyorum. Süngerle dağıtıldığında hiçbir şey kalmıyor fakat açılı bir kontür fırçasıyla dağıttığınızda yapay durmayan ama belirgin bir sonuç veriyor. Rengi turuncu değil, kullanımı çok pratik. Sabitlemek istersem yine wet n wild ın megaglo kontür pudrasını kuru süngerle çok az üzerine sürerek sabitliyorum. Aydınlatıcı kısmı çok açık renk bir stick kapatıcı gibi, yanak kontürünü keskinleştirmek dışında kullanamıyorum zaten cilt makyajının üzerine sürdüğüm için bunu da sürersem ekstra bir kat daha çıkmış gibi oluyorum. Ama ona da bir kullanım alanı bulurum ben. Wnw en sevdiğim drugstore marka, tüm her şeyini sevdiğim gibi bu ürünü de seviyorum.  (gizlinot: Bugün hep sevdiğim ürünleri yorumladım. Beğeni eşiğim bu kadar düşük değil aslında ama sevmediğim ürünlerle ilgili yorum yazasım gelmiyor)

22 mayıs 12:46

14. Yüzüme koyu geldi, oysa küllü bir ton gibi duruyordu internette gördüğüm swatchlarda ama uyguladığımda turuncu kaldı. Çok da merak ederek almıştım... Eğer açık tenliyseniz maalesef kontür yapmak için uygun değil. Belki esmer tende güzel durabilir :)

11 şubat 23:25

13. birkaç ay önce indirim döneminde aldığım çift taraflı stick kontür ürünü. kontür kısmını sürüp nemli süngerle dağıttıktan sonra sanki hiç sürmemişim gibi yüzümde kaybolduğu için bir iki kullanımdan sonra hiç kullanasım gelmemişti, makyaj çantamın derinliklerine gömmüştüm kendisini. geçenlerde aydınlatıcı kısmını da bir deneyeyim dedim ve sonuca bayıldım. aradığım günlük aydınlatıcımı buldum diyebilirim. rengi çok açık ve bu yüzden dağıtması zor olabilir ama ben böyle bir sıkıntı çekmedim. nemli süngerle hızlıca dağıtıyorum ve tam istediğim gibi hafif ıslak, aydınlık bir görüntü elde ediyorum.

kontür cephesinde ise yeni bir şey yok.

11 şubat 14:20

12. Özellikle burnum ve elmacık kemiklerim fırça ile tam sürüm kolaylığı sağlamıyordu. Sabah da yetişmem gerektiğinden daha pratik olan birşey arayışı içerisindeydim ki bu ürünü buldum. Çizgilerimi daha kusursuz yapabiliyorum artık, vaktimi de almıyor sür çat çat çık. Öncelikle kapatıcı olan kısmı biraz beyaz geldi dedim araba farlarına benziycek herhalde yüzümüz ama sonradan alıştım. O beyazımsı görüntüyü azaltmak için üstünden pudra ile geçince düzeliyor. Kahverengi kısmı bronzer olarak da kullanılabilir. Ben far olarak da kullandım. Aşırı kalıcı. Öyle pütür pütür de dökmedi. Zaten sürmeden önce ölü derinizi arındırmanız gerekiyor.

24 ekim 2017 00:25


11. light/medium rengine sahibim. kontür kısmı için aldım bende gayet güzel duruyor ancak kardeşimin açık buğday teninde(gizlinot: sıcak alt tonlu) sanki biraz turuncu durdu gibi, alırken deneme imkanınız varsa deneyip karar vermenizi öneririm. aydınlatıcısından hiç memnun değilim, hatta bence aydınlatıcı da kendisinden memnun değildir. adını aydınlatmayıcı olarak bile değiştirebilir. bitene kadar kullanacağım ancak yeniden almayı düşüneceğim bir ürün değil.

edit: ekleme.

8 ekim 2017 20:56 6 mayıs 12:03

10. bence beyaz kısmı aşırı gereksiz ve kullanırken biraz az açıp sürmek lazım bendeki kırıldı o nedenle kökünden. ama kontür kısmını çok başarılı bulmakla beraber kalıcı olmadığını düşünüyorum ama yine de alınabilecek bir ürün.

16 ağustos 2017 20:55

9. Acildiktan sonra birkac ay icinde uzerinde putur putur (link: https://www.suslusozluk.net/g/wet-n-wild-dual--ended-contour-stick/31207 küf) gibi seyler olusunca kendisiyle vedalasip max factor pan stik e geçtiğim urun.

27 mayıs 2017 10:39